Opinie o Gestimmo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gestimmo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gestimmo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestimmo Sp. z o.o. w Poznań

Aneta Nowy wpis

Faktycznie są takie opoznienia w wynagrodzeniu?

~wtajemniczony

Poczekaj cierpliwie,niebawem dostaniesz co Ci się należy... :p

@~wtajemniczony

Czekam cierpliwie 5 rok i gdzie jest to co mi się należy?

~

@Tic-Działalność firmy została zawieszona, wiele spraw wyjaśni się w najbliższym czasie, bo większość komentujących nie ma pojęcia o powadze sytuacji. Konflikt nastąpił pomiędzy pracownikami a bezpośrednimi przełożonymi, a jego głównym powodem jest brak ostatniej wypłaty, bo przecież nikt nie narzekał na bezpośredni kontakt z prezesem, on w przeciwieństwie do kierowników, czy inżynierów nigdy nie odmówił pomocy i poświęcił chociaż chwilę uwagi jeśli był problem. Myśle, że krew go zaleje kiedy zobaczy co się stało pod jego nieobecność, dlaczego pluje się jadem na kogoś, kogo nie ma i nie może się wypowiedzieć, wiadomo, że ilu ludzi, tyle opinii, tylko dlaczego każdy jest mądry na forum, na którym pozornie jest się bezkarnym?

@~

5 lat minęło i nadal wypłaty nie dostałem to co Ty człowieku tu za bzdury piszesz ? Ten szef firmy znowu jeździ samochodami w leasingu i głupa udaje jak zawsze A co Ty tu o bezkarności piszesz skoro to on tak się czuje że jest bezkarny ale karma wraca i do niego też przyjdzie ????

heh

Może gdyby inżynierowie swojej firmy nie otworzyli i nie sprzedawali kontraktów, to wszystko byłoby ok., ta sprawa również jest w toku;) @anonim, widać dobrze zorientowany jesteś, a wiesz że prawda ma swoje ip?:)

ble
@heh

A co ma prawda do ip??? Prawda jest taka że firmy nie ma i wypłat też ludzie nie dostali

@ble

@ble, potrafisz czytać ze zrozumieniem? Czy tylko bijesz pianę? Prześledź sobie posty, ale nie wydaje mi się abyś był jednym z byłych pracowników, lecz zwykłym pieniaczem, ponieważ pracownicy już wiedzą o tym, że niedługo dostaną wypłaty! Jedna z przyczyn ZAWIESZENIA, a nie likwidacji firmy również została wymieniona, powstrzymaj się zatem od mało trafnych komentarzy. Czy wiesz, że ludzie, którzy stawiają więcej niż jeden znak zapytania na raz , nie mają zbyt wiele do powiedzenia i mogą mieć problemy psychiczne? :)

@heh

I pytam się gdzie te wypłaty? Do dzisiaj nie dostaliśmy złotówki nawet ani wyjaśnień A ten niby ,,prezes " łeb do góry nosi zadarty jak panisko jakieś ???? nie ma za grosz honoru ????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gestimmo Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Julita

Poprzednicy pisali wcześniej o niewypłacanych wynagrodzeniach, napiszcie czy wszystko zostało wyjaśnione? Czy była to jednorazowa sytuacja? Nikt nie napisał od dawna jak wygląda pozycja firmy na rynku. Dajcie znać.

rakuku

Myślę, że powinieneś się odnaleźć w tej firmie @mhbmb m, ponieważ atmosfera jaka tu panuje jest przyjemna, spróbować możesz. Złóż CV bezpośrednio do nich albo poczekaj na ofertę, dają przede wszystkim umowę o pracę

I gdzie te wypłaty????????????????????????

art

Dziwna sprawa, ich strona nawet nie jest w przebudowie, wyświetla się błąd wczytywania i jest komunikat o nieodnalezieniu serwera. W takim wypadku może ktos wie, co się obecnie dzieje z Gestimimo, bo w Internecie nie znalazłem żadnych informacji, które mówiłyby o jakiś problemach w firmie. Pozdrawiam.

Bart

Wiecie może gdzie teraz przebywa szef tej firmy? czy firma dalej istnieje?

...
@Bart

A co potrzebujesz? Napisz maila na biuro to Ci odpowie:)

dolar

Ja do niego nic nie mam tylko niech wypłaci mi i moim kolegą zaległe pieniądze za miesiąc czerwiec

heh

Penie jest tak jak mówisz,nie będę Cię jednak wyprowadzał z błędu, słyszałeś, że dzwoni, ale nie wiesz w której parafii.:) Czas pokaże jaka jest prawda i myślę, że na tym zakończymy bezproduktywną dyskusje, ponieważ niczego nie wnosi.

ble

Pewnie dobra ściema nie jest zła :-)

ccc

Firma już nie istnieje a sprawa w toku

pawel
@ccc

mi chciał pomuz finansowo jak tata muj zachorował szacunek !!!!

strzałkowo

Dlaczego wszystkie opinie o firmie usunięte są?????????

ha ha ha

Jakiś glupie rury oklejalismy bo nawet się o folie nie mozna bylo doprosic a o narzędzia do pracy nie wspomnę i ciagle tylko za malo robicie za wolno itd itp (usunięte przez administratora)

Towaru nie bylo a on ci jeszcze powie że nie masz checi do pracy

xxx
@pracownik

To co robiłeś na tej budowie skoro nie było towaru, za ściemę chcesz wypłatę, coś mi tu nie pasuje ?:)

Nie mi tylko nam i pisał go dobry prawnik

anty piniądz

To nic, tylko życzyć "Wam" powodzenia :D

Lexus
@pracownik

Dobry prawnik to taki, który wygrywa wszystkie sprawy, a nie pisze pozew :P

@Lexus

Ale żeby sprawa się odbyła to trzeba kogoś pozwać tak????

Ojj

Tak,tak...

anty strzałkowo

Tylko dwie osoby dostały dyscyplinarki i powinny wiedzieć za co, myślę, że Sąd będzie odpowiednią instytucją do oceny zachowań pracowników:), chociażby za pomówienia i wypowiadanie się w niecenzurowany sposób o osobach, które dawały im chleb;) Widać pracownicy fizyczni rządzili firmą, że posiadają wiedzę finansową wyssaną z palca :DD

Obiektywny

Zgadzam się, ilu ludzi, tyle opinii i to jest niepodważalne. Myślę, że Ci co plują jadem powinni czasami uderzyć się w pierś i ocenić to, co inni robili dla nich, a ta branża wymaga przelania cennej wiedzy pracownikowi przez pracodawcę...szkoda, że po tym wszystkim jajko staje się mądrzejsze od kury:( najciekawsze jest to, że negatywne komentarze wpisują osoby z jedno lub dwumiesięcznym stażem pracy, upsss.

MĄDRZEJSZY

Szanowny ANONIMIE! Od 1.01.2012r. minimalne wynagrodzenie netto wynosi 1111,86 zł -tak więc trudno "nie dociągnąć do tysiąca". Poza tym z tego co wiem (a ja dla odmiany jestem dobrze poinformowany) -zatrudniając się w GESTIMMO, podczas rozmowy kwalifikacyjnej pada pytanie: -"jakie są pana oczekiwania co do wynagrodzenia"? ...więc drogi ANONIMIE skoro nie umiesz dobrze zagadać a Twoje umiejętności nie są imponujące -to miałeś tyle ile chciałeś! A w ramach ścisłości to kierowników jest kilku i nie ma co narzekać -chyba, że masz dwie lewe ręce do roboty i nie umiesz słuchać poleceń służbowych!

Zostaw merytoryczną opinię o Gestimmo Sp. z o.o. - Poznań

Gestimmo Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Polna 1 lok. 17
    60-535 Poznań