Pollux Security Sp. z o.o.

Opinie o Pollux Security Sp. z o.o.

ochroniarz

Ty Emilia pewnie nie wiesz co piszesz? Popytaj się wśród ludzi którzy pracowali w tej \"solidnej i godnej polecenia\" firmie i całymi miesiącami nie dostali wypłaty. Mało tego. Mimo że ich zwolniono (nie dyscyplinarnie!!!) o zwrocie zarobionych pieniędzy mogą sobie co najwyżej pomarzyć. Zarząd firmy jest nieuchwytny i swoich pracowników ma w głębokim poważaniu. A najgorsze, że wszyscy pokrzywdzeni przez Pollux Security rozeszli się po całym województwie i nie wiadomo jak z nimi się skontaktować. Jeżeli przeczyta to ktoś kto został potraktowany przez tą firmę jak śmieć, niech zostawi tu swój wpis. Całą kupa będzie nam łatwiej dochodzić swoich praw.

Zostaw opinię o Pollux Security Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pollux Security Sp. z o.o.