Opinie o Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne w Świdnica

Leo

Co sie dzieje w tej firmie ?? zatrudniaja samych swoich znajomych totalny brak doświadczenia w branzy ludzi z niepełnosprawnościa traktuja jak najtańsza sila robocza Wstyd i hańba

@hal

Mógłbyś rozwinąć w jakim dziale byleś zatrudniony, z tego co piszesz nie ma możliwości dofinansowania do osoby, która nie jest zatrudniona , a jeśli byleś zatrudniony to musisz otrzymywać wynagrodzenie, więc to co piszesz jest sprzeczne w treści

Roksi

Jeśli chodzi o pracę w marconi na terenie Świdnicy jako sprzątaczka to odradzam. Namawiają do nadgodzin, później jest problem z wypłaceniem kasy za nie, kręcą z wypłatami, rzucają co chwile na inny obiekt albo trzymają ludzi miesiącami na urlopach bezpłatnych jak nie ma ktos grupy. Człowiek się naj*bie w robocie przy doczyszczaniach bo wpadnie sanepid i jest problem i glupiego dziękuję nie usłyszy. Dokładanie obowiązków, których się nie ma nawet w umowie, a jak człowiek się postawi to grożą zwolnieniem. Stanowczo odradzam.

@Roksi

Pracuję tam moja znajoma ma przejechane za grosze robi za panią która jest chora .Bida w Markoni brak środków na zatrudnienie zmiany ?

Super firma. Polecam. Wszystko płacone na czas, ubrania, zwroty za leki i dojazdy. Dobrze się pracuje.

kolega z pracy
@Pracownik@

wysokość zwrotu zależy od Twojego przychodu, to sporo zarabiasz, jak masz 20zł tylko

PAN

Jako firma jest dobra, tylko kierownik ochrony jest nie odpowiedni ma swoje nie zrozumiałe aluzje, i nie kompetentne tłumaczenia, nie przyciąga pracownika a wręcz przeciwnie odpycha. Nie zna się na pracy w ochronie, po mimo jego wyższego wykształcenia. Mogę dodać że jest pewny siebie, jak by to była jego prywatna firma, podejmuje nie rozsądne decyzje, jak by on ze swoich pieniędzy płacił pracownikom. A tak po za tym pracownicy biurowi są grzeczni, no i kompetentni ludzie pracują. Takimi osobami są pani prezes, dyrektor ochrony i panie z kadr. Pozdrawiam

@PAN

Gościu ty to chyba z konkurencji jesteś albo kombinator. Jak była ekipa z Caro to byś wiedział co to jest upodlić pracownika, teraz to przynajmniej jest wszystko zgodnie z prawem i przejrzyste a z kierownikiem to się każdy dogada, fakt nie lubi kombinator ów i pijaków nie toleruje.

Lila Nowy wpis

Jak chcę pracować jako fizjoterapeuta to gdzie mam się zgłosić? W tym sensie, czy do Urzędu Pracy dla Bezrobotnych na stronie którego jest ogłoszenie czy jednak bezpośrednio do pracodawcy? Pozdrawiam i z góry dziękuję za wyjaśnienie, bo nie mogę znaleźć tej informacji.

To firma ma centrum fizjoterapii i prowadzi działalność ochroniarską na raz? :0 Czy ktoś tutaj myli firmy, bo mają taką samą nazwę :) Tak czy siak, ja w sprawie posady fizjoterapeuty mobilnego do Głogowa. Proszę o info, czy rzeczywiście zarabia się 7-13 tys. brutto oraz jak wielu pacjentów dziennie ma się pod opieką i na jak dużym obszarze do objechania?

pracownik Nowy wpis

Firma działa, jako grupa spółek i mimo całkiem innej nazwy, ochroniarze i panie sprzątające nagminnie wypisują opinie o spółce Markoni w PHUP Marconi. Może kiedyś sprawdzą NIP swojego pracodawcy, nie tylko przy wypisywaniu L4 ;) w zakresie fizjoterapii, bardzo polecam współpracę. W chwili obecnej to jedna z największych przychodni rehabilitacyjnych w kraju. W zakresie wynagrodzenia najlepiej umówić się na spotkanie i dokładnie wszystko przeliczyć indywidualnie, zgodnie z formą i zakresem zatrudnienia.

@Markoni
@Ania

Nigdy ani złotówki nie dostałam za leki i dojazdy chociaż mam II grupę. Nigdy nikt nie powiedział mi, że jest taka możliwość, a trochę tam pracowałam. Dużo się mówi o dodatkach, premiach, a w rezultacie nie ma żadnych określonych zasad przyznawania. Jest jedna zasada - jak będę chciała to przyznam. Całkowity brak komunikacji.

@@Markoni

a Ty jak często dostawałaś premie/dodatki? i jeżeli już Ci się udało, to w jakiej wysokości one były? może da się jakoś dopytać, za co te dodatkowe pieniądze można dostać? (:

@@Markoni

jak się tylko na zwolnienia chodzi i z pracy ucieka, to jak chcesz premie dostać? ja dostaje wszystko co sie nalezy. nadgodziny, nocki, ubrania, wode mamy zawsze, dojazdy i dodatkowo za brak zwolnień premie. jak chcemy coś na dyżurkę to kierownik kupuje bez problemu.

@Markoni
@Ania

Ciekawe kiedy i komu zwracali za leki i dojazdy ????. Na ubrania trzeba było czekać , albo dostawało się z odzysku. Co do płacenia wypłaty zawsze były na czas choć różnie było z prawidłowym naliczeniem.

@@Markoni

Zwracają tak za 15 km dojazdu tak do 20 zł .na miesiąc ????

kolega z pracy Nowy wpis
@Pracownik@

Tak się zastanawiam. Fizjoterapeuta to od razu jest zatrudniany przez firmę? Bo jak patrzę to ogłoszenia dają przez urząd pracy dla bezrobotnych i no nie jestem pewny w sumie, jak to działa . Mówię wejdę, zapytam.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Zatrudnimy pracownika ochrony?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Janek

Pracuję jako pracownik ochrony i jestem pozytywnie zaskoczony, pracowałem wcześniej w firmie dużej, ogólnopolskiej i to była katastrofa, zero kontaktu z przełożonym, umundurowanie po pół roku i to niepełne, na zaświadczenie czekałem dwa miesiące. A w Markoni ubrany byłem w całości w pierwszym dniu pracy, biuro na miejscu, koordynator dwa razy w tygodniu na obiekcie. Kierownik na dzień dobry wszystko wyjaśnił jakie obowiązki i zasady obowiązują w firmie, jak ktoś chce pracować a nie chodzić na L4 to ma tu prace do emerytury, oczywiście obiekty są rożne lepsze i gorsze zależy gdzie cię przydzielą.

@Janek

Popieram i mam to samo. I płacą dodatki, dojazdy, leki i normalne godziny nocne

@Janek

Ale to jakoś krzywo patrzą na L4 czy chodzi ci bardziej o takie notoryczne korzystanie z L4? Jak raz na jakiś dłuższy okres czasu trafi mi się choroba to chyba nie stracę od razu pracy, co?

Kolega z pracy

Jak byś popracował z niektórymi to byś wiedział , że myślą że jeszcze z podstawówki nie wyszli a zwolnienia lekarskie to biorą nie na chorobę tylko na malowanie drzewek w ogródku albo na naprawę samochodu. Takie to podejście, i mają gdzieś, że kolegom później grafik się zmienia.

Łucja

Za co płacą dodatki? Masz na myśli premię? Jeśli chodzi o godziny nocne, to ile więcej można za nie dostać? :-)

Lola

To jak się pracuje na same nocki, to dostaje się większy dodatek? Jak to jest? Możesz rozjaśnić? I ile tak mniej więcej się otrzymuje? Napisz, jeśli to nie kłopot oczywiście.

pracownik 2
@Lola

no tak, dodatek za godziny nocne jest za GODZINY. im więcej tym większy dodatek

Witam czy na chwilę obecną są przyjęcia do pracy, jestem bez grupy, na jakie finanse można liczyć

Roksi

Dyrektor Operacyjno-Handlowy
@Roksi

Dzień dobry. Pani Roksi, my nie zatrudniamy sprzątaczek tylko Panie sprzątające i bardzo szanujemy Ich pracę. Za każdą przepracowaną nadgodzinę rozliczamy się z pracownikiem i nigdy nie było z tym problemów. Sprawdziłem również stan osobowy i w ostatnich trzech latach, nikt nie przebywał na urlopie bezpłatnym. W celu wyjaśnienia Pani wątpliwości zapraszam na spotkanie do biura, które mieści się na ulicy Westerplatte 51. W każdej chwili jestem dla Pani dostępny. A jeśli to wpis konkurencji to bardzo dziękujemy za pamięć :):):)

@Dyrektor Operacyjno-Handlowy

Nikt nie przebywa na urlopie bezpłatnym? To ciekawe, od MARCA siedze na bezplatnym, a jak już dostalam orzeczenie to usłyszałam że narazie nie mają miejsc i mam czekać, czekam już 2 miesiące. Cyrk na kółkach.

Julia
@Anonim.

Jakie orzeczenie masz na myśli? Jeśli orzeczenie o niepełnosprawności, to może firma nie spełnia jakichś wymogów, by takie osoby zatrudniać? Warto byłoby to wyjaśnić, może pracodawca były w stanie zaoferować chociażby część etatu.

@Julia

Dokladnie, orzeczenie o niepelnosprawnosci, umowę mam już ponad rok tyle że zlecenie, I siedze na bezplatnym urlopie, mialam wrocic gdy dostane orzeczenie ale koordynatorka powiedziala, że nie ma narazie miejsc i mam czekać, więc czekam tak już kilka miesięcy, cały czas na bezplatnym.

@Anonim.

Zapraszamy do biura w celu wyjaśnienia sytuacji. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej i zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami. Możliwe, że to nieporozumienie. Pragniemy nadmienić dodatkowo, ze czas braku wykonywania zlecenia na umowie zlecenie, nie jest urlopem bezpłatnym i nie wymaga oczekiwania w gotowości. Bardzo prosimy o niewprowadzanie w błąd innych kandydatów i pracowników.

@Marconi

I dlaczego kłamiesz, skoro mam nawet nagraną rozmowę z koordynatorką, w której słyszę, "Na razie musisz czekać na urlopie bezpłatnym i czekać, aż zwolni nam się gdziekolwiek miejsce - bo na dzień dzisiejszy ja nic dla Ciebie nie mam." Jeszcze mi chciała załatwić pracę u znajomej w innej firmie. Śmieszni jesteście. Sprawdźcie sobie dokładnie dokumenty bo "Pani" Kasia ładnie tam kręci, jest kilka osób które siedzi za darmo w domu bo nie ma nic wolnego czy wolą kogoś z orzeczeniem. Ja siedzę na takim wolnym już od marca, i co dzwonie do koordynatorki to słyszę, że nie ma miejsc. Jeden wielki cyrk. A do biura przyjdę, ale z wypowiedzeniem natychmiastowym, bo w firmie gdzie kierowniczka (Kaśka) nie ma żadnego szacunku do pracownika tak samo jak i koordynator siedzieć nie zamierzam.

@Anonim

tym bardziej serdecznie zapraszamy

Anka z ekipa
@Anonim

najlepiej jest anonimowo pisać jakieś głupoty i oskarżać kogoś niewinnego. Idź do biura i powiedz, co masz do powiedzenia. po tych tekstach to cale szczęście ze cię nie wzięli do pracy. Pani Kasia to świetna babka. zawsze można sie dogadać, dobrze traktuje ludzi. my do niej ogromny szacunek

@Anka z ekipa

W biurze juz bylam - z wypowiedzeniem. Noooo, Pani Kasia taka miła że zaczepia ludzi na mieście pytając dlaczego nie siedzą w domu skoro są na l4 i wysyła na nich kontrole z ZUSU (które zreszta jej nic nie dały ????). Dodatkowo kantowanie na wypłaty, za pełny miesiąc na pół etatu 700zl? Żart. A "Pani" Kasia to taka super kierowniczka ze przez swoje niedopilnowanie straciła obiekt na grunwaldzkim, I przejęła go inna firma. Zresztą - gdyby było tak "super" to nie stracili by kilku pracowników w zaledwie dwa miesiące. O, taka ciekawostka. ????

Irena
@Anonim.

czyli w sumie sporo osób kiedyś tak robiło z tym l4, że udawało i stąd taka przezorność? Teraz to ile średnio chodzi? Co do tej wypłaty to rozwiniesz? Ile powinno być i pod jakimi argumentami jest mniej?

Security
@Roksi

Niestety to nieprawda, bo osoby które sprzątające na terenie w Świdnicy pracują po 7/h dziennie i nie słyszałem aby pracowali nad godziny. A dodatkowo dwóch osób niepełnosprawnych , którzy znaleźli pracę w Marconi są zadowoleni. Gorzej innych firmach którzy pracowali po godzinach pracy.

@Roksi

Idiotyczna opinia o tych urlopach bezpłatnych. Z tego co wiem takich się unika

@Roksi

Koordynator Zając sam decyduje kiedy kto pójdzie na urlop nie obchodzi go kto i kiedy ma zaplanowany urlop wymaga potwierdzenia terminów pobytu a jego zmienniczka wymaga potwierdzenia terminu rehabilitacji ? Nie jak chcą niech sami sobie sprawdzą .Może jeszcze wysłać kartę leczenia i wykaz chorób ?

@8840011151

Ale w sumie dlaczego wysyłają tak przymusowo na urlop? Zdarza się, że pracy jest tak mało, że po prostu nie ma co robić? A ogólnie to czy jest tak, że trzeba zaplanować urlop na początku roku z góry? Jest jakaś elastyczność i np. miesięczne uprzedzenie wystarczy? Bo czasem nie da się tak z wyprzedzeniem dużym wszystkiego zaplanować.

Oleg

Ja mam urlop 36 dni jak inni niepełnosprawni. Pracy jest sporo i trudno to wybrać. Właśnie fajnie ze koordynator planuje tak ze możesz wziąć wolne. Nie ma szans zaplanować z góry na rok. Zawsze każdy z każdym musi się dogadać. I dogaduje.

Kolega z pracy

Nikt na siłę nie wysyła, ale są takie jednostki, które trzymają cały urlop na koniec roku bo jakby coś ? to im się przyda. Wiadomo jest plan urlopów te 2 tygodnie się planuje a reszta jak kto chce się dogaduje kiedy mu pasuje . Ja nigdy nie miałem problemu z urlopem

@8840011151

A jaki to problem pokazać ? Przecież to zakład pracy chronionej i ma misje wsparcia osób niepełnosprawnych. Bez dokumentów nie można udzielić dotykowych dni wolnych. To raczej normalne.

Gabi
@Oleg

w innych aspektach także się dogadujecie? Są przy tym może jeszcze jakieś porady od was samych? Mam kandydata, który po raz pierwszy przyjdzie w takie miejsce a jak czytałam opinie w innych firmach to obawiam się gorszego tralkowania czy tutaj nie mam za bardzo czym się martwić?

Pracownik@

Firmie wystarczy grupa inwalidzka.Bez niej nie masz tam pracy.Ty dostarczasz grupę s oni biorą za to kasę. Jak dużą zależności od stopnia a jakie masz schorzenie takie przywileje.Tyle muszą wiedzieć.

Jarek

Tak przypadkiem przeglądając internet natrafiłem na opinie o Markoni i jestem mocno zdziwiony tymi negatywnymi. Co prawda już nie pracuje , odszedłem na emeryturę ale pracowałem tam ostatnie 5 lat w ochronie pod kierownikiem i to były najlepsze lata pracy a w ochronie wcześniej już 12 lat w innych firmach pracowałem, żałowałem, ze tak późno tu trafiłem. Najlepszy kierownik i najlepsza firma w jakiej pracowałem a te negatywy to chyba same śpiochy piszą i ci co się robić nie chce, albo konkurencja Pozdrawiam

@Jarek

mam takie samo zdanie, polecam firmę i pracę tam. pracuje już 5 lat i jestem bardzo zadowolony. to na pewno pisze konkurencja albo jacys ludzie którym sie wcale nie chce pracować

Leo

Kalejdoskop .
@Leo

Firma , jak taka, już nie istnieje . Tak tam kręcą , tak kręcą , aż ukręcili łeb , tej firmie . Ale ... zarząd ( ludzie bez jakich kompetencji ) kurczowo trzymają się brzytwy.

CCD
@Leo

Napisz kogo zatrudnili i jakie maja kompetencje - najlepiej rzucić w kogoś szlamem i się zamknąć pokaz konkret nazwiska tych zatrudnionych osób CV z których wynikają kompetencje i znajomosci z kim No i podpisz się z imienia i nazwiska . Żenada komentarz

hal
@Leo

zostałem tam zatrudniony po czym zwolniony i odesłany do domu. zatrudniony realnie w papierach ale jak się okazało fikcyjnie. tylko po to żeby pracodawca mógł skorzystać z dopłat z pfronu. dowiedziałem się o tym później przypadkowo.

@hal

AAA

Cześć wszystkim. Spawaczy też biorą z grupą? Ktoś tu pisał w komentarzach, że ma drugi stopień niepełnosprawności i pracuje, dlatego pytam. Tylko że ja mam lekki tak się złożyło. To jest w ogóle zakład pracy chronionej czy nie?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne? Na Lento.pl jest 11 lutego kilka ogłoszeń.

Czy ma znaczenie dla nich, jaki stopień niepełnosprawności mam? Bo szukają pracownika ochrony i jak to często bywa, potrzebują z orzeczeniem, w ogóle mnie to nie dziwi bo wszędzie tak jest prawie. Tylko właśnie chciałem wiedzieć, czy z lekkim się dostanę.

ochroniarz

Najlepiej zadzwonić do biura. Zależy w jakim rejonie.

PRACODAWCA

Możesz rozwinąć co znaczy zaproponują 24 h pracy, i czy to w ochronie, jak wiadomo w ochronie 12 godzinne czy 24 godzinne zmiany to norma ważna jest średnio tygodniowa norma oraz miesięczna.

@PRACODAWCA

Pracowałam 12 same nocki bo tylko dla tego pracowałam a że choruję to w nagrodę mogę pracować 24,mając nocki nie kolidowało to z moją chorobą.Słyszałam że godziny są elastyczne i dopasowane za uprzednim poinformowaniu przy zatrudnianiu się.Cóż rozumiem że osoby z trzecią grupą potrzebują pracy ale na to wychodzi że są bardziej niepełnosprawni niż z drugą grupą.

@Pracownik@

Tu jest taka fajna informacja od Markoni cytat,, Przy zatrudnieniu omówimy indywidualne warunki pracy" tak odpowiadacie przyszłemu pracownikowi.

@Pracownik@

Pracowałem w kilku dużych firmach i pierwszy raz mam wynagrodzenie na czas i dodatki za godziny nocne zamiast podwójnych umów. Mówicie o godzinach. W ochronie to norma kodeksowa. 12 i 24. Ale (usunięte przez administratora) tu płacą dodatki za nocki i nadgodziny. Pracuje 2 lata. Dosyłam umowę na czas nieokreślony. Uropy ustalam i jest wszystko o niebo lepiej niż w solid czy impel.

PAN

Mag
@PAN

Dyrektorzy i prezes są ok

Aneta
@Mag

Nie chce, żeby to źle zabrzmiało, ale czemu tak sądzisz? Dbają o pracowników? To ważne w sumie, żeby szefostwo było skłonne np. dać premię czy być otwartym na negocjowanie wyższej stawki, szczególnie teraz, przy tej inflacji.. Ja dlatego zwalniam się z mojej obecnej firmy, żadnych podwyżek inflacyjnych ani benefitów nam nie oferują. Jak jest tutaj? Nie chcę zacząć pracy i się rozczarować...

@PAN

Czy Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie czegoś takiego jak szkolenia to tylko zachęta aby się zatrudnić e firmie Markoni .Szkolenie do nowej pracy było z pracownikiem pod wpływem narkotyków a po dwóch godzinach kazał mi jechać do domu.Niczego się człowiek nie dowiedział na może tylko jacy to wszyscy są po......

@8840011151

Skąd wiesz, że był pod wpływem narkotyków? Może był niewsypany, mocne wnioski wyciągasz, ciekawy jestem na jakiej podstawie. No ale wracając do tego szkolenia, to trwało ono dwie godziny i następnego dnia trzeba było już normalnie zacząć pracę? To takie trochę rzucenie pracownika na głęboką wodę..

NIP 8842812151

Pracę praktycznie zaczynał nie było zapachu alkoholu nie szkolił mnie na temat. Szkolenie polegało na tym jak to on wszystkich kocha same (usunięte przez administratora) i pijaki tu pracują Był strasznie pobudzony a następna zmiana z tym pracownikiem zaczęła się od wrzasków i wulgaryzmów skierowanych w moją stronę,czego świadkiem była moja córka

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Katarzyna

01.10.2023 08:10

Katarzyna ikona wywiad

Jestem zatrudniona w tej firmie jako pracownik ochrony. Pracodawca nie przestrzega terminu zaplanowanych urlopów, a przez to pojawiają się pretensje. W ochronie pracuje zaledwie 5 osób, a i tak trudno o przemyślany, porządny grafik! Zatrudniłam się w tej firmie do pracy na nocne zmiany, ponieważ choruję i w ciągu dnia często muszę korzystać z wizyt u specjalistów oraz leczenia szpitalnego, o czym poinformowałam koordynatora przyjmującego mnie do pracy.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Katarzyna ikona wywiad

Pracuję w ochronie: robię obchody, prowadzę księgi wjazdu i wyjazdu aut z towarem, a także pracuję przy komputerze.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Katarzyna ikona wywiad

Nie, nie ma takiej możliwości ze względu na specyfikę tej pracy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Katarzyna ikona wywiad

2700 złotych, jest to wynagrodzenie z dodatkiem za pracę w godzinach nocnych.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Od stycznia 2023 roku.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Katarzyna ikona wywiad

Jedynie wtedy, kiedy takiej osobie będzie odpowiadała praca zarówno w godzinach nocnych, jak i w dzień. Moje doświadczenie pokazuje, że w innym wypadku koordynatorzy robią, co uważają za stosowne - nie zwracając uwagi na historię choroby i ustalenia.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Katarzyna ikona wywiad

Jedynym plusem, jaki dostrzegam, jest wypłata wynagrodzenia na czas.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Katarzyna ikona wywiad

W moim przypadku jest to brak szacunku wobec pracownika, ponieważ pracodawca nie uwzględnia indywidualnych potrzeb.

Katarzyna ikona wywiad

Nie mam możliwości rozwoju, ponieważ nie ma na moim stanowisku ścieżki awansu.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Katarzyna ikona wywiad

Nie brałam udziału w szkoleniach.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Katarzyna ikona wywiad

Mogę wypowiadać się tylko o koordynatorach, którzy nie pilnują urlopów i brakuje im zrozumienia dla cudzych chorób, a przecież większość z nas - pracowników ochrony - cierpi na jakieś dolegliwości: zawały, udary, tętniaki mózgu, jaskra... Długo by wymieniać.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Katarzyna ikona wywiad

Poleciłabym, żeby sprawdzać co robią i jak pracują koordynatorzy. Należy też szanować pracownika z grupą inwalidzką, ponieważ dzięki nam pracodawca zyskuje dofinansowanie wyższe, niż nasze wypłaty!

Tati

Ta możliwość przejścia salowej w domu seniora z umowy zlecenia na umowę o pracę, to kiedy się pojawia, bo nie napisali w ogłoszeniu? Po 3 miesiącach próbnego, jak to w wielu firmach bywa? Jakie zarobki się ma sprzątając? Bo wiadomo, że za 2,800 na rękę to dziecka w Polsce nie utrzymasz...

Czy w trakcie rekrutacji firma Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne podawała informacje o zarobkach w mieście Kwidzyn?

Marconi

Firma nie prowadzi działalności na terenie Kwidzynia.

DZIERZONIOW
@Marconi

Na terenie Dzierżoniowa pracownicy firmy przychodzą do pracy pijani. Czy ktoś to kontroluje? Niektórzy tak śmierdzą alkoholem że nie można koło nich przejść. Przeważnie po nocce śmierdzą gorzałą.

Dzierżoniów

Zostaw merytoryczną opinię o Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne - Świdnica

• Jak się pracuje w Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne
3.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wrocławska 50
    58-100 Świdnica