Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne

Świdnica

Opinie o Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne

obóz pracy

Beato szukaj lepszej pracy kierownik nie płaci na na godziny ja mam umowie 7 godzin pracy ,a pracuje 11 godzin pracy jestem

Beata

Chcę się przyjąć do pracy w Marconi, czy ktoś może napisać czy pracujecie w soboty, jeżeli tak to czy są płacone 100%, oraz na jaki poziom wynagrodzenia można liczyć po ok 1 roku pracy. Będę wdzięczna za odpowiedź, dziękuję Beata

Beata

Kiiii

SAME BZDURY !!! JAK MASZ 3 TYSIĄCE NA ŁAPĘ TO JEST OK PLACA TAM NAJNISZA KRAJOWA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU ŻEBY PODJĄĆ TAM PRACE :(((((

Fizjo

Praca w tej firmie to czysta przyjemność. Atmosfera naprawde przyjemna, wykfalifikowana kadra i z każdym można sie w każdej kwestii dogadać. Kierownictwo dosłownie wymarzone i bezproblemowe. Płaca okej. Czysty profesjonalizm.

pracownik obozu pracy

ja tej filmie pracuje kierownik ludzi traktuje jak bydło do pracy

?
@pracownik obozu pracy 16.11.2016, 16:45
ja tej filmie pracuje kierownik ludzi traktuje jak bydło do pracy

to prawda pracownik jest tam traktowany gorzej jak śmieć, nie starajcie się tam o prace wykorzystują dużo mało płacą

Macie doświadczenie w pracy w firmie Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne