Opinie o Home Invest Group sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Home Invest Group sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Home Invest Group sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Invest Group sp. z o. o. w Warszawa

Tomasz

Słyszałem, że to świetna firma i mam aplikować. Podpowiedzcie czy rekrutują aktualnie?

Annie

Ja pracowałam w home invest w dziale sprzedaży i bardzo sobie chwalę. Zarobki na bardzo dobrym poziomie i ogólne traktowanie pracownika godne podziwu. Na prawdę teraz trudno znalexć firmę w której podchodzą do rpaconika z takim szacunkiem i taak o niego dbają. A rozstałam sie z ta firmą, bo skonczylam studia i zaczełam pracowac w zawodzie. Ale gdyby nie to na pewno zostałabym na dłużej.

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Home Invest Sp. z o.o.. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

A dziękujemy bardzo za zainteresowanie. Aktualnie wszystko w porządku w Home Invest:)

MałaMi

Pracowałam tam jakiś czas i szczerze- złego słowa o firmie powiedzieć nie mogę, a w różnych miejscach zdarzyło mi się pracować...Wręcz przeciwnie- pracowało mi się bardzo dobrze. Fajna atmosfera, spoko ludzie, mój bezpośredni przełożony to najbardziej pracowity człowiek jakiego poznałam. Z ludźmi też się dobrze żyło. jak niektórych wspominam już się śmieje sama do siebie :) Jasne warunki pracy i płacy, wszystko na czas i jak trzeba. Naprawdę, gdyby nie wypadki życiowe zostałabym tam na dłużej... nie wiem skąd te złe opinie, chyba od ludzi którzy myślą, że za leżakowanie i oddychanie spadnie im kasa z nieba. A Prezes- człowiek pracy i z poczuciem humoru. ja polecam jako miejsce pracy i dewelopera też- podobały mi się bardzo ich mieszkania, a trochę szukałam. pozdrawiam

Lucky
@MałaMi

Jak widać za krótko tam pracowałaś i mało wiesz jak sądzę, nie mi jest to teraz oceniać jakie były Twoje osiągnięcia jeżeli chodzi o pracę ale nie sądzę że mówisz to szczerze że chciałabyś tam wrócić, popracuj w innej firmie a zobaczysz że to co napisałaś jest dużym błędem.

Czy po rozmowie w Home Invest Group sp. z o. o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Niewątpliwą zaletą pracy w HI była atmosfera i ludzie ją tworzący, a zwłaszcza zespół sprzedaży i marketingu. Nie ukrywajmy, praca jest wymagająca i stresogenna, co dla wielu osób będzie środowiskiem wyniszczającym. Jednak to właśnie zespół sympatycznych i zgranych osób z poczuciem humoru sprawiał, że te 8 godzin spędzałem tam lepiej niż w poprzednich firmach. Finanse też miały na to wpływ, nie miałem co prawda najlepszych wyników sprzedaży, ale na premie nigdy nie narzekałem. Polecam osobom ambitnym, zorganizowanym i nastawionym na wynik, ale z zachowaniem zdrowych i przyjaznych relacji z kolagami i koleżankami.

Znajomy prawdziwego Michała
@Michał

Masło maślane. Jeżeli w tej firmie nie ma wyników, to nie na premii.

Joanna

@robokopjeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii warto zapoznać się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

Joanna

@robokopco jest głównym powodem tego, że planujesz zmianę pracy? Wspominasz, że potwierdzasz negatywne komentarze. A czy mógłbyś jakby podsumować najważniejsze kwestie, które w firmie negatywnie wpływają na pracę? Chętnie również usłyszymy o plusach pracy w Home Invest. Jest w firmie coś co Ci odpowiada?

robokop

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Nadal tam pracuję, ale mam nadzieję, że już niedługo. (usunięte przez administratora)

Joanna

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy Home Invest? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

Maciek

Wiesz co, no w tym momencie to Sokratesa w Warszawie faktycznie jest najnowszą inwestycją, co do innych, to w tym momencie nie wiem, być może coś się ruszy po wakacjach, ale kiedy i jak i czy będą potrzebować ludzi to tylko nasze domysły są teraz kochany

Frantic

A wiecie czy będą coś nowego budować? :) Bo wiem, że działają z Sokratesa, ale czy kroi się jakaś nowa inwestycja? Czy ktoś coś wie o Monte Verdi? Znacie kogoś kto kupił tam mieszkanie?

Zdesperowana

Wiem ze ja nie na temat, ale czy jest tu ktos kto kupil juz mieszkanie w Monte Verdi? Bardzo chcialabym dowiedzieć się więcej o tej nowej inwestycji, a nie moge nic znalexc poza ich strona :(

Polusia

Hej hej, nie wiecie nic o nowych ofertach? To pewne, ze nie szukaja nikogo nowego? Bardzo zalezy mi na pracy u nich, jesli byscie cos wiedzieli to prosze o kontakt na priv!

Iwona

Macie kogoś znajomego kto tam pracuje? Bo oferta już nieaktualna, a bardzo chciałabym tam pracować :( Słyszałam same dobre opinie o nich, warunki są w porządku, a ja po prostu muszę zmienić pracę, bo w tej nie wytrzymam :/

Edi

Umówmy się, że sporo deweloperów i w ogóle pracodawców nie do końca jeszcze stawia na internet i nie interesuje się reklamą. Moim zdaniem to wielki błąd, bo ja np szukam sklepów, produktów tylko w internecie, po prostu nie lubię robić zakupów na miejscu. Tak samo z mieszkaniami i tym rynkiem, nie istniejesz w internecie, to Cię nie ma. Za to wielki plus dla Home'a :) Szkoda tylko,że tak mało promocji dają w ostatnim czasie (jedynie miejsca parkingowe). No ale jak mają klienta to nie myślą o tym,żeby szukać więcej pewnie.

Kinga

Znam dziewczyne pracujaca w biurze sprzedazy i bardzo sobie te prace chwali :) Ale nie ukrywajmy, ze widac, ze firma jest wymagajaca - zobaczcie jak ich strona prezentuje sie na tle innych, moim zdaniem wszystko jest dopieszczone i swietnie przygotowane, nie wisi na stronie jakas niespojna kompozycja, tylko wszystko przemyslane. Brawo!

Bobo87

A ja wiem skad. Co Ty nie wiesz, ze polowa rzeczy w internecie jest zwyczajnie placona i pisana przez firmy albo konkurencje? Poza tym, jest tez sporo hejterow, ktorzy robia tak, bo lubia. Najlepiej pytaj tych, ktorzy mieszkanie tam kupili. Ja wlasnie tak robilem, jak interesowal mnie HI i w koncu mieszkanie kupilem, ale bynajmniej nie sugerujac sie internetem. Lepiej pytac u sprawdzonego zrodla nicz czytac po internetach. Wiadomo jednak ze idealu nie znajdziesz, zawsze cos pasowac nie bedzie, a to lokalizacja, a to budynek,a to sasiedzi, normalka :)

Gabis

Nie wiem skąd w internecie te negatywne doświadczenia? Ludzie wiedzą to z pierwszej ręki czy raczej nie...? Pytam, bo u mnie nic takiego nie miało miejsca, wszystko się zgadzało. Może wystarczy przed zakupem wszystko dokładnie sprawdzić i pomierzyć? Wydaje mi się,że nie wszyscy zwracają na to uwagę, a potem mają pretensje:o A ja właśnie bardzo polecam tego dewelopera :)) Wzięłam na kredyt wraz z mężem swoje pierwsze mieszkanie i nie mogę mówić nic złego. Nie wiem czego kto oczekuje, ale dla mnie sprawdzili się w 100%. Co do samej oferty to mogę powiedzieć, że fajne jest to,że budują w różny sposób (a nie jeden projekt i lecimy :/) i w różnych miejscach i cenie. Wiadomo, że na zakup gotówką mało kogo dzisiaj stać...więc pozostaje kredyt :)

Paputa

Swietny deweloper, bo mowi, jak jest i z niczym nie bylo problemow. Wszystko zrealizowane na czas, mieszkanie ladnie wykonczone i nie wymagalo poprawek. Polecam wszystkim ich projekty, teraz ruszaja z nowa inwestycja krasinskiego 58 : www.krasinskiego58.homeinvest.pl :))

Zostaw merytoryczną opinię o Home Invest Group sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Home Invest Group sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Home Invest Group sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home Invest Group sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Home Invest Group sp. z o. o.
4.1/5 Na podstawie 163 ocen.

Home Invest Group sp. z o. o.