Opinie o Home Invest Group sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Home Invest Group sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Home Invest Group sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Invest Group sp. z o. o. w Warszawa

Kuba

Słyszałem, że Home Invest to super firma. Podpowiedzcie czy bardzo trudno dostać się tu do pracy?

bakita

pracowałam przez siedem lat w dziale serwisu i było ok.

Szczęściarz
@bakita

a w którym dziale Serwisu bo tak się składa, że ja też i nie przypominam sobie żeby tam było ok, jeżeli serio jesteś tą osobą z tak wielkim stażem to wróć do czasu dlaczego odeszłaś...

bakita
@Szczęściarz

Jakbyś nie wiedział to jest tylko jeden dział serwisu a ja sobie też nie przypominam, żeby pracował tam jakiś facet skoro podpisujesz się jako Szczęściarz, więc po co tak pisać... Miałam swoje powody, żeby odejść i nic ci do tego, a firma naprawdę jest OK!

Krystian

Nie pracuje zbyt długo, ale polecam jak najbardziej. Jeśli chodzi o Home Invest to się zdecydowałem pracować w tej firmie jeszcze przed rozmową rekrutacyjną hahah. Tylko dlatego, że moja koleżanka tam pracuje i opowiadała o pracy, jak i co w tej firmie. Słyszałem od niej same pozytywy. Cieszę się, że trafiłem do tej firmy, bo wszystko się okazało tak jak moja koleżanka opowiadała. Na prawdę świetna atmosfera i wspierające na każdym etapie kierownictwo. Zarobki też fajne, więc jeśli będziecie mieli okazje i możliwość pracy, to śmiało!

Poleczek
@Krystian

no jak widać pracę dostałeś po znajomości, hmm...dobrze że potrafisz się przyznać a nie potrafisz teraz zaprzeczyć, że pod wpływem dobrych relacji koleżeńskich nie jesteś w stanie napisać negatywów bo już mleko się rozlało a pracować gdzieś trzeba

Znajomy znajomego
@Poleczek

Teraz z pracą na rynku nie ma większego problemu, nikt nikogo na siłę nie trzyma, ludzie też mogą przebierać w ofertach. Nie ma wstydu jeśli ktoś jest zatrudiony po znajomości, bo firmy często nawet płacą za polecenie dobrej osoby do pracy, więc o czym tu mowa...

pracowniczek32

Traktowanie pracowników na wyższym poziomie. Pracuję już jakiś czas i oczywiście, że są różne sytuację, ale mi do pracy chce się przychodzić i wracać. Pracuję z na prawdę mega fajnymi ludźmi i to jedna z przyczyn dlaczego jestem w tej firmie. Dla mnie to właśnie najważniejsze czynniki: zespół i traktowanie pracowników. Home spełnia ich na najwyższym poziomie więc jak najbardziej POLECAM.

pracuś
@pracowniczek32

oj tak pracownicy to jedno, atmosfera to drugie a trzecie to pracodawca, być może pod wpływem rotacji jaka była jakiś czas temu pracodawca się trochę opamiętał i wprowadził trochę lajtowe podejście a nie tzw. napisz do mnie maila skarga@... a już ja się pozbędę danego delikwenta.

pracowniczek32
@pracuś

Nie wiem jak było, ale wiem jak jest i dobrze mi tu:) Firma bardzo się rozwinęła i w ostatnim czasie, zatrudniła dużo osób, że nawet niektórych jeszcze dobrze nie znam, ale są spoko;)

Czy po rozmowie w Home Invest Group sp. z o. o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
małgorzata

Od znajomego wiem, że praca tutaj jest bardzo przyjemna. Przełożeni służą dobrą radą, można się do nich w każdej sytuacji zwrócić. Jeżeli ktoś kiedyś by się wybierał – polecam z całą odpowiedzialnością.

małgorzata

Oj Lucy, przecież ja tylko na to liczę:) a jeśli chodzi o słodzenie, to były tylko dwie niewinne kosteczki cukru;)

Lucy
@małgorzata

no fakt zważywszy, że w tej firmie cukier jest w saszetkach :):):)

Pedro

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i później jest niezadowolenie!!

W ciągu roku rotacja pracowników wyniosła 60 %. Przypadek?

Lucky

Popieram jest to udowodnione, ponieważ moja osoba też tam kiedyś miała nieszczęście być pracownikiem.

Luck
@Lucky

chyba ktoś tu myli pojęcia... w związku z dynamicznym rozwojem w ciągu roku firma podwoiła zatrudnienie - udowodnili to nawet amerykańscy naukowcy:))) wystarczy spojrzeć na ilość projektów w sprzedaży i w przygotowaniu, a to już robi wrażenie...

Konrad

Zarobki + atmosfera + elastyczność godzin pracy. Doceniają szczególnie te osoby z długim stażem. Dają możliwość stabilizacji i dobrych pieniędzy.

Znajomy Konrada
@Konrad

Jak widać Konrad dobrze gada! Chcecie wiedzieć jak naprawdę jest w Home Invest? Zapytajcie Konrada:)

Łubudubu

Tak sobie czytam nowe opinie i oczom nie wierzę. Widać, że firma pozbyła się wszelkich złogów, tj. nieudaczników i nastała idylla.

ojojoj
@Łubudubu

ojojoj, nie bądźcie dla siebie tacy okrutni, na pewno nie byliście tacy źli, ale skoro już was tam nie ma, a firma dalej prężnie się rozwija to pisanie takich rzeczy daje do myślenia... chyba komuś bardzo szkoda, że już tam nie pracuje...

Igor

Słyszałem, że Home Invest to świetny pracodawca.

duck
@Igor

to dobrze nadstaw ucho żebyś mógł usłyszeć całą prawdę a nie tylko superlatywy których tak naprawdę nie ma

ehhh...

Widzę, że konkurencja nie śpi, bo wypisuje takie bzdury na temat naszej firmy. Nie dajcie się oszukać. Pracuję tu na tyle długo żeby wiedzieć jak jest naprawdę.

Słyszałem o firmie, że jest bardzo dobra więc miło się to potwierdza na forum!!

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Joanna

@Mango, @Jaga, @Jackinson, @Radek, @bakita, @sz., dziękuję za Wasze komentarze. Wiele rozjaśniają szczególnie w momencie gdy ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy w Home Invest. Powiedzcie zatem proszę jakie trzeba spełniać warunki by móc tam pracować? Jakie kwalifikacje, umiejętności są potrzebne by podjąć się pracy w tej firmie?

sz.

Pracowałam w dziale marketingu, gdzie praca wymagała ode mnie kreatywności oraz niekończących się pomysłów. Nie ma monotonii, tym bardziej, że w planach jest coraz więcej inwestycji. Ogólnie nie komentuję takich rzeczy, ale wyjątkowo mogę wypowiedzieć się pozytywnie, bo na to ten pracodawca zasługuje.

Jackinson

Pracowało się tutaj w porządku. Praca rozwojowa, atmosfera bardzo fajna, można było się czasami pośmiać, a ludzie bardzo pozytywni.

Jaga

Pracowałam tam trzy lata i nie mogę narzekać, ludzie normalni i pieniądze przyzwoite. Polecam.

Mango

Jako pracownik tej firmy mogę powiedzieć, ze pracuje się tu bardzo przyzwoicie. Pensję mam bardzo satysfakcjonującą i jestem traktowany z szacunkiem. Na prawdę dobrze się tu załapać. Polecam na 100%

Piotrek Wiśniewski

szukają tam kogoś teraz do pracy? Widziałem, że dają bardzo dobre warunki zatrudnienia. Chętnie bym do nich aplikował.

Joanna

@L, piszesz, że to firma, która dba o pracowników, więc rozwiń proszę czym to się objawia? Chodzi o systemy wynagradzania pracowników, benefity, premie czy o co konkretnie? @Tomasz, nie widzę nigdzie informacji odnośnie tego czy rekrutują ale najlepiej jak skorzystasz z tego formularza i sam się dowiesz - https://www.gowork.pl/home-invest-sp.-z-o.o.,877893/proces_rekrutacji . Jeśli czegoś się dowiesz koniecznie opisz to tutaj!

Zostaw merytoryczną opinię o Home Invest Group sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Home Invest Group sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Home Invest Group sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home Invest Group sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Home Invest Group sp. z o. o.
4.1/5 Na podstawie 163 ocen.

Home Invest Group sp. z o. o.