Bialskie Meble Sp. z o.o.

Biała Podlaska

Opinie o Bialskie Meble Sp. z o.o.

x

Prezes kolejne nowe mieszkanie sobie mebluje własnie z tej firmy i dalej nie płaci gdzie urząd skarbowy i inspekcja pracy !!!! odradzam

xxl
@x 01.11.2016 19:14

niestety, ale takie są fakty

numer

powiem wam, że podziwiam.. Firma jest zakładem z ponad 130 letnią historią produkującym meble. A ich specjalnością są meble skrzyniowe z drewna litego i okleinowane. To kompletnie przeciwne do nowoczesności ich strony, sklepu internetowego. Szok :) b. mi się podoba

harr

Hej, na innym forum przeczytałem, że firma ma jakies problemy, podobno nawet wyprzedawali swój magazyn, czy tam jedna z hal. Moze ktos sie do tego odnieśc tu na forum i napisac w jakiej kondycji obecnie jest firma? Może nie jest tak źle i te działania to albo plotki albo będą przenosić sie do większego miejsca?

xx

Zaległości powiększają się co ciekawe jest po kawałku sprzedawany jest już bliski koniec Bialskich Mebli

drwal

Nowy rok nastał a zaleglości w płatnosci dalej są i to duuuże Boss -prezes prezes-Boss czy to mozliwe ?????

BOSS

Ja też nie wiem skąd w ludziach tyle agresji do właściciela, przecież w 2013 była podwyżka minimalnego wynagrodzenia do 1600,00 brutto. Uwaga od 1 stycznia 2014 najniższa krajowa znów w górę to aż 1680,00 złotych brutto.

obserwator

jak tam wyglada sytuacja w firmie dalej nie płaca na czas??w gazetach pojawiaja sie oferty,czyżby było coraz gorzej???

wyzysk wyzysk nie placenie poborow upuzinienia dwu miesieczne zimno na hali produkcyjnej 8 stopni i nikt nie widzi problemu ludzie sie nie buntuja bo zostana bez pracy

rk

to nie jest prowadzenie firmy tylko zabawa w firmę.....

ab

Masz racje pracownicy to pierdoły można było coś wywalczyć i taczka zastosowanie by znalazła ale nie tu wszyscy się boją i to jest tragedia

aaaaaaa

Ludzie,przecież pracujecie z własnego wyboru w tej \\\"fabryce\\\".Narzekacie,piszecie i co wam to daje.Dalej jesteście robieni w ciula i z tym żyjecie.Jak by było tak tragicznie to.....taczki i do przodu,ale jesteście zwykłe cieniasy,płaczcie dalej i nie rozczulajcie się na forum nad swoim losem,bo nikt i tak Wam nie współczuje,przecież to widać,słychać i czuć.

Ken

Kiedyś miałem okazje pracować w firmie Meblotap i muszę powiedzieć jedno, stracili szansę na to by być właścicielami prężnie prosperującego przedsiębiorstwa. Teraz przenoszą zakład do Białej i na pewno nikt tam nie pojedzie, a jeśli nawet to ci którzy zostali nie dadzą rady poprowadzić tej produkcji. Szkoda że Polscy przedsiębiorcy nie potrafią się porozumieć z własną kadrą. Mimo wszystko życzę żeby sobie dali radę choć marne mają szanse. Z tego co ich znam to pewnie zredukują ofertę i skończy się na niczym. Teraz wszystko w rękach pracowników z Białej - życzę sukcesów.

To że nie płacą w czasie i z bardzo dużym opóżnieniem to prawda ,pieniądze wypływają z fabryki w nie wiadomym kierunku, brak ogrzewania i jakichkolwiek perspektyw idących w tym kierunku ludzie są uważani TYLKO jako siła robocza nic więcej to że marzną nikogo nie obchodzi pracownicy, zatrudnieni np. w halach produkcyjnych, powinni mieć zapewnioną temperaturę nie niższą niż 14 stopni C. Gdy temperatura w pomieszczeniach spadnie poniżej wartości określonych w przepisach bhp, wówczas pracodawca powinien wstrzymać pracę.Ale nie na Bialskich Meblach !!!!!! to kpina pracować w temperaturze od 3st min do 9 st max

ktoś

To otwórz swoją firmę! zatrudnij 200 osób, zapłać im po 5000 zł, zapewnij godziwe warunki, wtedy zobaczymy. Dlaczego tego nie zrobisz???????????

zzz

I proszę,znowu ktoś z "zarządu"się uzewnętrznia i nawet na forum pokazuje swoją"siłę".Pokazują jaki mają szacunek dla nas, pracowników.

xyz

Z tego co się orientuję, to nikt nie trzyma tam nikogo w pracy na siłę... Jak się nie podoba to poszukajcie lepszego właściciela i pracodawcy. Życzę powodzenia, szczególnie, że mieszkamy w rejonie gdzie bezrobocie sięga 20%. Najlepiej narzekać!!!!!

tak tak

Przecież to jest studnia bez dna pieniądze są wyprowadzane z firmy gdzie inspekcja pracy ? gdzie jest prawo ? naruszanie praw pracowniczych, zero organizacji brak podstawowych warunków pracy

xxx

Nie widać żeby "prezes" pracował za DARMO

d

ktoś - 2012-01-15 18:08:14 A mi tam bardz dobrze się tam pracuje:))))))))) seriopracuj za darmo jak ci pasuje chyba że jesteś prezesem to się zgodzę

ktoś

A mi tam bardz dobrze się tam pracuje:))))))))) serio

xxxx

"STARY pracownik ", a gdzie twoja ortografia? Pogubiłeś wszystkie polskie ogonki (ą, ę, ś, ć). To forum a nie SMS - TU PISZEMY PO POLSKU !!! - chyba, że jesteś z chin. A w fabryce jest bardzo, BARDZO źle.

Ty /stary pracownik/,nie są zwalniani tylko sami odchodzą,a to o czymś świadczy.

xxx

stary pracownik o takim nicku to zapewne prezes lub ktoś z kadry zarządzającej sam najwięcej błędów robi wystarczy przeczytać jego opinie winny się tylko tłumaczy w fabryce jest bardzo zle i nie ma co ukrywać

STARY pracownik

widac ze nastapila jakas kumulacja opinii prze Swietami:)) czyzby to ktos \\\\\\\"z zewnatrz\\\\\\\" siedzac na urlopie takie glupoty wypisywal?:) patrzac na ortografie i znajac pisownie niektorych \\\\\\\"mejli\\\\\\\" chyba tak.....zenada....widac ze potencjal fabryki niektorych przerasta - stalo sie o tym ostatnio glosno na produkcji. Niestesty niektorzy chyba maja zal ze sie nie sprawdzili, a teraz oczerniaja porzadnych ludzi i firme...czas zmadrzec... Szkoda bo ostatnimi czasy bylo w firmie kilku nowych ludzi \"z zewnatrz\" i \"przypadkowo\" po ich zwolnieniu komentarze sie zapelniaja. Traci na tym to forum bo pojawiaja sie jakies bzdury. Pojawia sie wrazenie ze ktos angazuje chyba swoja rodzine do tej "prozy":)))

Bartek / eks-pracownik

Ostrzegam wszystkich przed tym pracodawcą ! Marne płace, żadnych szkoleń, totalny [usunięte przez moderatora] - [usunięte przez moderatora] bardzo duże bezrobocie w regionie. Tylko dla chcących nabawić się depresji.

Tomek_expracownik_komu życie miłe...

Zacznę krótko - !, niech się trzyma od tej firmy z daleka. Z jednym wyjątkiem - osoba po studiach bez doświadczenia, która przyjmie wszystkie wpisy tutaj za dobrą monetę, może trochę zyskać. Przepracować rok a potem uciekać, żeby się nie zmarnować. Konkrety: 1) Potwierdzam, że sprawy "dogadane” nie mają przełożenia na fakty już po załatwieniu tematu. Ale o co chodzi….!!! 2) Zarządzanie - poniżej jakichkolwiek standardów. Kabaret! Szymon Majewski mógłby pozazdrościć pomysłów. Sprzeczne decyzje, destabilizacja pracy, mogę nawet pokusić się o [usunięte przez moderatora]. 3) Brak szkoleń, brak inwestowania w pracowników, brak... czegokolwiek. Firma jest typowym drapieżcą usiłującym wykorzystać wiedzę i zdolności ludzi. 4) Zarobki poniżej minimum rynku, do tego wypłacane z opóźnieniem 6 tyg.+ Zastanówcie się więc, zanim podejmiecie decyzję. Powodzenia )))

takaprawda

myślę, że to firma z dużym potencjałem. Niewiele takich fabryk zostało w Polsce. Świadczy o tym chociażby portfolio klientów, z ktorymi Bialskie pracują. Nie zawsze natomiast ci klienci maja pozytywną opinie o podejsciu do pracy niektorych tam zatrudnionych. Pracowałem tam kilkanaście miesięcy i uważam, ze potencjał jest b. duzy, natomiast sytuacja wokół trochę nie sprzyja realizacji planow ktore kierownictwo sobie zakłada. To duzy zaklad, ktory nie był nigdy typową prywatną firmą, gdzie pieniądze trzeba wypracować. Niektorzy mowią ze czesc ludzi teskni tu za socjalizmem, jak bylo wczesniej. Nie zdarzyllo mi sie czekac na pensje "3 miesiące" jak pisze ktos "zyczliwy" (wcale sie nie dziwie - jest ich tam kilku), natomiast opoznienia rzeczywiscie bywaly.

Ola

Uwaga, nie wypłacają wynagrodzenia od 3 miesięcy.

Zostaw opinię o Bialskie Meble Sp. z o.o. - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bialskie Meble Sp. z o.o.