Multitex Sp. z o.o.

Łomianki

Opinie o Multitex Sp. z o.o.

Patrycja

@Jess, a może podasz jakieś szczegóły? Sama nazwa stanowiska nie opisuje pozytywów. Znasz warunki zatrudnienia? Od dawna też nikt nie dodał informacji jak obecnie wygląda sytuacja w firmie ani nie napisał nic o rekrutacji, czy są przeprowadzane w Multitex?

Jess

Jeśli chodzi o oferty pracy w Multitex Sp. z o.o. to widzę, że jest naprawdę sympatycznie, a Specjalista ds. marketingu i rozwoju produktu oraz marki to sztos

Żetelny

Masz rację nie polecam nikomu takiej firmy a zwłaszcza współpracy z prezesem [usunięte przez moderatora]

zielonycivic

UWAGA!! firma zmienia nazwe na Multiidea i zaczyna mieć doczynienia z firmą Cursor o której można przeczytać tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,7153 wszystko jasne!!

niezadowolony

daruj sobie Tomeczku, albo napisz apropo czego sie tak mozna dogadac... i dlaczego polecasz ?

Pozytywny

Witam, nie zgadzam sie z opinia "anty", pracodawca bardzo rzetelny, słowny i pod każdym względem można się dogadać. POLECAM takiego pracodawcę.

byly

w zime posiedzisz sobie w prowizorycznym biurze zrobionym z magazynu na jakiejs dzialce w temp. 15 st a szef bedzie ci wmawial ze to dobre dla zdrowia!! a na umowe poczekasz sobie pare miesiecy.

anty

Bzdura! pracownicy są nieszanowani i nakłaniani do czynności [usunięte przez moderatora] . Firma przegrywa sprawy w Sądzie. przemyśl zanim się z nimi skontaktujesz.

Zostaw opinię o Multitex Sp. z o.o. - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multitex Sp. z o.o.