IMP Comfort Sp. z o.o.

Opinie o IMP Comfort Sp. z o.o.

TKO

Jeśli ktoś przychodzi do pracy, aby zwyczajnie pracować, a nie skupiać się w życiu na samych negatywach to wyciągnie wiele plusów. Atmosfera jest bardzo pozytywna, ludzie są bardzo na poziomie. Płacą również przyzwoita. Nie ma co narzekać. Zawsze można iść gdzie indziej i zobaczyć jak w innych firmach jest wspaniale i jak świetnie płacą.

@TKO

Dziękujemy za opinię. :)

Pracownik0101
@Hanna

Wynagrodzenie jest na średnim poziomie. Mogłoby być wyższe. Załoga w 98% świetna. Ludzie sobie nawzajem pomagają. Atmosfera panująca w firmie jest na wysokim poziomie. Przełożeni wyższego czy niższego szczebla kulturalni. Polecam.

geno

Żeby firma była dobra musi włożyć wiele wysiłków. Szkoda, że niektórzy nie potrafią docenić pracy w dobrym miejscu.

Janek Nowy wpis

Wszystko zabierają środki czystości ręczniki firma schodzi na psy prawda jest taka za dużo osób rządzi które na niczym powtarzam na niczym się nie znają a udają wszechwiedzących sam byłem świadkiem jak kierownik produkcji rozmawiał z kimś z magazynu i padło pytanie a materiał był produkowany i stał koło niego możesz mi powiedzieć gdzie to stoi i ile tego jest ???????????????? kurczę jak by grał w milionerach to na pewno wygrał by.Szkoda mi tych Włochów bo ich kasa idzie na stanowiska które nie powinny w tym zakładzie istnieć (usunięte przez administratora) wszędzie nawet gołębie srają gdzie popadnie firma po zmianie kadry totalne dno dobra nara nieroby.

TKO Nowy wpis

Nowy wpis

@TKO

Dziękujemy za opinię. :)

Krzysztof

Jeżeli chcesz pracować w tej firmie na inżynierskiej jako magazynier to musisz wiedzieć że przez trzy miesiące dostajesz najniższą średnią krajową 5%premii wyliczonej w wypłatę czyli na czysto 3500 zł.Musisz nauczyć się obsługi komputera do drukowania wszystkiego cmr od groma tego jest żeby pisać jeżeli tego nie będziesz umiał no niestety do widzenia.Magazyn jest od wszystkiego odpady zamiatanie odgarnianie śniegu od najgorszej roboty psycha siada.Koordynator magazynu na niego trzeba uważać będziesz miał okazję go poznać na rozmowie masakra typ mi nie przedłużyli umowy bo rozwaliłem ścianę na dmuchanym magazynie a propo jeżeli jesteś na okresie próbnym i coś zniszczysz to zapomnij o długiej umowie więc zastanów się głęboko nad pracą tam.A co do ekipy na magazynie super nic dodać nic ująć na prawdę.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, nie wszystkie informacje, które Pan podaje, są zgodne z prawdą. Zależy nam na transparentności komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, dlatego informacje o stawkach, jakie są oferowane naszym pracownikom oraz zakresie prac wykonywanych na danym stanowisku, są przez nas udostępniane. Mieliśmy wrażenie, że wszystko zostało wyjaśnione, natomiast jeśli chciałby Pan omówić jeszcze kwestie dotyczące Pana zatrudnienia, zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym.

Nowy wpis

Panie Krzysztofie, wynagrodzenie za wykonaną pracę, zgodnie z umową zostanie wypłacone do 10 dnia następnego miesiąca. Jeśli chciałby Pan uzyskać więcej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z Działem Personalnym.

Bogusia

Jakie są szanse, że zatrudnicie na etat osobę z doświadczeniem na stanowisko inżyniera produkcji? Widziałam dla męża takie ogłoszenia, ale dodano je 6 lat temu i przez ten czas mogło się sporo zmienić. W sumie męża najbardziej interesuje wynagrodzenie, niech ktoś poda jego kwotę. No i czy na jego składowe jest tylko podstawa czy jakieś premie i dodatki również?

@Bogusia

W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Inżyniera Produkcji, ale zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych ogłoszeń. W zakładach IMP Comfort do podstawowej stawki dodawane są również premie oraz dodatki za pracę w weekendy. O wszystkim informujemy podczas rozmowy. Zachęcamy do aplikowania.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie IMP Comfort Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Six

Firma zapomniała ile w 2024 roku wynosi najniższa krajowa trzeba się pochwalić że jest to 4242 zł brutto i dodatki wymagane za nadgodziny czy pracę w niedzielę zaliczają się dodatkowo ( nie mają znaczenia do płacy minimalnej ) do płacy minimalnej ma znaczenie jedynie premia .

Six

“Art. 6. [Wynagrodzenie pracownika zatrudnionego na pełen etat] 1. Wysokość wynagrodzenia pracownika zatrudnionego w pełnym miesięcznym wymiarze czasu pracy nie może być niższa od wysokości minimalnego wynagrodzenia ustalonego w trybie art. 2 i art. 4. 2. (uchylony). 3. (uchylony). 4. Do obliczenia wysokości wynagrodzenia pracownika przyjmuje się przysługujące pracownikowi składniki wynagrodzenia i inne świadczenia wynikające ze stosunku pracy, zaliczone według zasad statystyki zatrudnienia i wynagrodzeń określonych przez Główny Urząd Statystyczny do wynagrodzeń osobowych, z zastrzeżeniem ust. 5. 5. Przy obliczaniu wysokości wynagrodzenia pracownika nie uwzględnia się: 1) nagrody jubileuszowej; 2) odprawy pieniężnej przysługującej pracownikowi w związku z przejściem na emeryturę lub rentę z tytułu niezdolności do pracy; 3) wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych; 4) dodatku do wynagrodzenia za pracę w porze nocnej; 5) dodatku za staż pracy; 6) 2 dodatku za szczególne warunki pracy.“

Kacperxc

§ 3. Jeżeli nie jest możliwe wykorzystanie w terminie wskazanym w § 1 pkt 2 dnia wolnego od pracy w zamian za pracę w święto, pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości określonej w art. 1511 § 1 pkt 1, za każdą godzinę pracy w święto. Niedziela to nadgodziny wiadome , od siebie pracodawca nie daje , jest zobowiązany .

Huko
@Kacperxc

Ciekawe czy instruktaż przeprowadzają stanowiskowy ? . Pewnie chcą się pochwalić .

@Six

W IMP Comfort mamy kilka składników wynagrodzenia, które wliczają się do minimalnego. Oprócz wynagrodzenia zasadniczego mamy premię motywacyjną w wysokości 5% wynagrodzenia zasadniczego oraz dodatek za pracę w sobotę i dodatek za pracę w niedziele i święta. To dodatki dobrowolne pracodawcy, a nie wynikające z przepisów prawa pracy. Zgodnie z przytoczonym przepisem dodatek za pracę w porze nocnej jak również nadgodziny nie są wliczane do wynagrodzenia minimalnego. Dlatego w IMP Comfort mamy korzystniejsze rozwiązania dla pracowników niż wynikające z przepisów kodeksowych. Na przykład wszystkie nadgodziny są płatne 100%, dodatek nocny jest wypłacany w wysokości 30% stawki godzinowej z wynagrodzenia minimalnego, a nie jak wskazuje kodeks pracy 20%. Odprawy emerytalno-rentowe również są wypłacane w wyższych wysokościach od jedno-miesięcznego do trzech miesięcznych wynagrodzeń pracownika (w zależności od stażu pracy), a nie jak wskazuje kodeks - jedno-miesięczne wynagrodzenie. Dodatek za pracę w sobotę oraz w niedzielę i święta nie jest dodatkiem kodeksowym, a wynika z decyzji pracodawcy. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do Działu Personalnego.

@Kacperxc

W zamian za pracę w święto pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia, jeśli nie zapewniono innego dnia wolnego od pracy w ciągu okresu rozliczeniowego (co również jest zapisane w ustawie). W IMP Comfort mamy 4-miesięczny okres rozliczeniowy, dlatego czas na odbiór dni lub ich rozliczenie jest dłuższy. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do Działu Personalnego.

@IMP Comfort Sp. z o.o.

A ile mają pracownicy na umowie? . Jak podzielić 100 za niedzielę i dodać premię . To nie jeden ma mniej niż najniższa krajowa . Pomimo super ofert .

@Six

Najniższa krajowa to wynagrodzenie minimalne w wysokości 4300 zł brutto miesięcznie, przy pełnym etacie, nie uwzględniając nadgodzin i dodatku za pracę w porze nocnej. W naszej firmie lista składników wliczanych do wynagrodzenia minimalnego jest długa i gwarantujemy każdemu pracownikowi wynagrodzenie minimalne bez względu, jakie jest wynagrodzenie zasadnicze w umowie. Gwoli przypomnienia - wynagrodzenie zasadnicze jest jedną ze składowych wynagrodzenia minimalnego.

Jolanta

Nie warto wierzyć we wszystko co się czyta, wychodzę z zasady, że najlepiej spróbować samemu. Zwłaszcza jeżeli o szkolenie BHP o którym firma sama pisze, że musi być. W sumie jestem tu z innego powodu, dokładnie pracy na produkcji. Widziałam ofertę, napisane w niej było, że są premie frekwencyjne 15%. Oprócz tego rodzaju premii jeszcze jakieś dodatki finansowe do wynagrodzenia wpadają? Za dobrą pracę, wyrabianie dobrych wyników? Ile średnio jako kobieta mogłabym wyciągnąć miesięcznej pensji?

@Jolanta

Oprócz miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego brutto, nasi pracownicy otrzymują również dodatki i premie, takie jak: premia frekwencja (5% wynagrodzenia zasadniczego), dodatek za pracę w niedzielę i święta (100% stawki godzinowej za każdą godzinę pracy, zależnie od harmonogramu), dodatek za pracę w sobotę (50% stawki godzinowej za każdą godzinę pracy, również zależne od harmonogramu), dodatek za pracę w godzinach nocnych 30% stawki godzinowej z wynagrodzenia minimalnego. Płatne w 100% są także nadgodziny oraz przewidziane nagrody dla pracowników. Zachęcamy do aplikowania - rekrutacja@comfort.pl. Podczas spotkania rekrutacyjnego omawiamy szczegóły dotyczące wynagrodzenia.

@IMP Comfort Sp. z o.o.

Czy praca w weekendy jest dla chętnych osób i trzeba jakoś wcześniej się zdeklarować czy chce się w te dni pracować czy też nie? Nagrody są nagrodami pieniężnymi czy jakieś upominki materialne? Można znać kwoty nagród?

W naszych zakładach funkcjonują różne harmonogramy czasu pracy - jedno, dwu, trzy i cztero- zmianowe. Obecność w weekendy wynika właśnie z tego grafiku. Podczas rekrutacji pytamy kandydatów o preferencje co do dyspozycyjności, by dopasować harmonogram w odpowiedni sposób. Nagrody dla pracowników głównie są finansowe, a ich wielkość zależy od decyzji przełożonego.

Tre

Przed podjęciem pracy na produkcji na danym stanowisku,przełożony czyli przełożony bezposredni ma obowiązek zrobić szkolenie BHP itp..Ale tego nie robi i każe już pracować,cytuje..bo mi się dzisiaj nie chce!!! Czyli robić szkolenie

@Tre

Hm ale przecież musi być podpisany papier na którym sie poswiadcza ze sie odbylo szkolenie z bhp. Podpisujecie w ciemno?

@Tre

W pierwszym dniu pracy nowi pracownicy przechodzą szkolenie BHP oraz PPOŻ, które realizuje dla nas firma zewnętrzna. Każdy z pracowników przed przystąpieniem do obowiązków powinien również przejść instruktaż na stanowisku pracy, który przeprowadza bezpośredni przełożony, co również powinno zostać udokumentowane. Jeśli któreś z powyższych szkoleń nie zostanie wykonane, pracownik nie powinien wykonywać obowiązków na stanowisku, a brak instruktażu należy zgłosić do Działu Personalnego.

@Tre

To typowy sposób wdrożenia nowo zatrudnionej osoby w jej zadania? Na ile poważnie podchodzi się tu do kwestii bezpieczeństwa w miejscu pracy?

W naszych zakładach zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Każdy pracownik podejmujący pracę na nowym stanowisku, jest przeszkalany z zakresu BHP oraz PPOŻ. Dodatkowo przed przystąpieniem do obowiązków powinien również przejść instruktaż, który przeprowadza bezpośredni przełożony. W zeszłym roku prowadziliśmy kampanię wewnętrzną "Comfortowe bezpieczeństwo", która przypominała pracownikom o najważniejszych aspektach związanych z ochroną zdrowia i życia nie tylko w pracy, ale także poza nią.

Willy
@IMP Comfort Sp. z o.o.

W takim razie dziękuję za wyjaśnienie. Zresztą przeglądam Waszą stronę. I wyszczególniacie, że oferujecie bezpieczne warunki pracy, rozbudowaną działalność socjalną, czy pakiet medyczny. Żeby wspomnieć tylko kilka z tych aspektów. Wchodząc zaś w szczegóły, to czy ten pakiet medyczny pozwala korzystać z wizyt u takich specjalistów, jak ortopeda, neurolog, czy okulista? I co rozumiecie pod określeniem rozbudowanej działalności socjalnej?

@Willy

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników dostępne mamy 3 warianty pakietów medycznych. Każdy z nich daje możliwość skorzystania z porady specjalistów takich jak ortopeda, neurolog, okulista, a także innych. Nasi pracownicy mogą skorzystać również z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w ramach którego dostępne są zwrotne pożyczki mieszkaniowe, bony świąteczne, wczasy pod gruszą oraz wspierana jest działalność kulturalno-oświatowa i sportowa pracowników, ich dzieci i wnuków.

Zdziwiony
@IMP Comfort Sp. z o.o.

Takie "Comfortowe bezpieczeństwo" że tydzień po tygodniu pracownicy mają wypadki na liniach jedna wielka ściema

@Zdziwiony

Zależy nam na bezpieczeństwie naszych pracowników, dlatego w zeszłym roku w ramach kampanii "Comfortowe bezpieczeństwo" informowaliśmy o zagrożeniach występujących na stanowiskach pracy, o sposobach, jak im przeciwdziałać oraz o dobrych nawykach i środkach ochrony indywidualnej, które minimalizują ryzyko wystąpienia wypadków. Niestety wypadki, które są nagłymi zdarzeniami, pomimo to mają miejsce, dlatego naszych pracowników prosimy o zgłaszanie zauważonych nieprawidłowości lub zagrożeń, by w porę móc zareagować, a także o zwrócenie uwagi współpracownikowi, który nie stosuje się do reguł bezpieczeństwa w myśl zasady "dbamy o siebie i innych". Przebieg i okoliczności zaistniałych wypadków szczegółowo analizujemy oraz wdrażamy działania korygujące i zapobiegawcze.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w IMP Comfort Sp. z o.o.?

W naszych zakładach obowiązuje system 3-zmianowy oraz 4-brygadowy. Premia frekwencyjna wypłacana jest zgodnie z wewnętrznym regulaminem wynagradzania. Wszystkie nadgodziny są płatne 100%. Wypłata wynagrodzenia jest zawsze do dziesiątego dnia miesiąca. Zachęcamy do aplikowania na ogłoszenia o pracę. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej odpowiemy na wszystkie pytania.

Robuś
@IMP Comfort Sp. z o.o.

I do tego trzeba powiedzieć że po nowym roku zarabiamy niewiele więcej od najniższej krajowej , chyba że mieszkasz w zakładzie i trzaskasz nadgodziny.

Czy są wolne etaty na operatora wózka widłowego , lub specjalistę BHP,Ppoż

@Piotr

Tak, obecnie poszukujemy pracowników z uprawnieniami UDT. Aktualne oferty są dostępne na naszej stronie https://comfort.pl/kariera/

Spokojny

Infacja 20 % wszystko do góry , całe szczęście że wypłata stoi w miejscu bo bym zwariował .

Agnieszka
@Spokojny

No inflacja jest spora… ile wynosi wypłata? Czemu szef nie podnosi stawek skoro wszystko idzie w górę?

@Agnieszka

Inflacja niestety dotyka każdego sektora na rynku. Obecna sytuacja wymaga od nas rozważnego działania. Na pierwszym miejscu mamy wzgląd na naszych pracowników, dlatego pomimo trudności chcemy zapewnić ciągłość zamówień i realizacji projektów. Kolejne podwyżki planowane są na rok 2023.

Zzz
@IMP Comfort Sp. z o.o.

Na grudzień? Bo ostatnia miała być w lipcu ale niestety jak zwykle nie byłą :)

Mikołaj
@Zzz

I co z tymi podwyżkami? Od nowego roku są, czy zapowiedzi są na inny termin? W sumie ciekawi mnie też po ile dostanie się na etat?

@Zzz

W zeszłym roku podwyżki wypłacone zostały według planu w kwietniu. Przewidziane są również na ten rok, o czym informować będą bezpośredni przełożeni. Zachęcamy również do śledzenia informacji i komunikatów udostępnianych przez dział HR, w których informujemy o wszystkich aktualnościach firmowych.

Dr.alban
@Mikołaj

Może będzie może nie bo coś wymyślą jak zwykle a nawet jak dadzą to stówkę albo w porywach dwie co przy tej inflacji to i tak ci się nic nie zmieni :)

Lichwa
@Agnieszka

Ile wynosi wypłata ? Już odpowiadam to wgetacja .jeżeli szukasz pracy to nie comfort .zresztą wszędzie dostaniesz więcej na dzień dobry .

Nowynarybek
@Lichwa

Potwierdzam stawki odklejone od realiów w okolicy

Justyna
@Nowynarybek

A dałoby radę żebyście przedział tych stawek mi podali? Pisaliście że pieniądz są słabe więc chętnie się dowiem zanim zaaplikuję ile wypłata wynosi

Fortuna
@Justyna

Nie podam stawek.bo mi wstyd nawet znajomym wstydzę się powiedzieć ile zarabiam

Może wyjaśni, jeśli jeszcze tu robi. Powiedz mi jedną rzecz, czy widać, by znajome twarze odchodziły i pojawiały się nowe, skoro tak tu na zarobki narzekali? Choć żaden nawet kwoty nie podał:/ I czy wyrażane tu niezadowolenie odbija się na atmosferze w firmie?

Wiecie może, czy w IMP Comfort Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Oczywiście chętnie przyjmiemy stażystów do naszego zespołu. Prosimy o kontakt mailowy na rekrutacja@comfort.pl.

Alicja
@IMP Comfort Sp. z o.o.

Oooo to super. Mnie interesuje staż, ale zastanawiam sie, czy staże sa płatne? Czy bezpłatne? I czy potem jest opcja dostania stałego etatu??

@Alicja

Wiele zależy od działu, do którego będzie rekrutacja. Prosimy o kontakt mailowy na wskazany adres. Nasz Dział HR odpowie na wszystkie pytania. ????

Nie jest dobrze

Bystrzycka.Dyrektorow i kierownikow pelno a robic nie ma komu..Dyrektor + kierownik zmiany potrzebni sa na 10 osob pracujacych na zmianie?wielce przepracowani...jeszcze dostaja premie ktora wypracowuja w glownej mierze pracownicy pradukcyjni,wiec za co oni ja dostaja?Malo tego jeszcze musi byc kolejny kierownik od warsztatu ktory tym bardziej nic nie robi!fikcyjne stanowiska nie potrzebne nikomu..2 osoby na linie za to mogly by byc!Nowa Pani Dyrektor generalna na przywitanie zabrala odrazu pracownikom 5%premi bo oczywiscie za duza zarabiaja...świetne wejscie Brawo! Raz juz zabrali teraz znowu.Zamydlenie oczu podwyzkami ktore praktycznie nic nie daly...jak cos jest to sie tego nie zabiera taka rada dla dyrektorstwa.

@Nie jest dobrze

Dzień dobry, martwi nas pozostawiona opinia. Chcielibyśmy sprostować i wyjaśnić, że 5% premii nie zostało odebrane. W tym roku oprócz ogólnej podwyżki dla całego zakładu 5% z premii uznaniowej, zostało dodane do stawki godzinowej dla pracowników na produkcji. Proszę wziąć po uwagę, że dzięki ww. działaniom wzrosła stawka godzinowa, a w związku z tym wzrosła kwota i podstawa do naliczania wszystkich świadczeń dodatkowych typu: godziny nocne, nadgodziny, urlopy. Jeżeli coś jest niejasne, prosimy o kontakt z działem kadr +74 85 83 500. Proszę pamiętać o naszym mailu, na który można zgłaszać wszystkie niepokojące sytuacje interwencja@comfort.pl

Księgowy

5% ? Niestety nowe BMW kosztuje

Separator
@IMP Comfort Sp. z o.o.

Jak w tym roku ?To w lipcu nie będzie podwyżek ?przecież ta podwyżka to była zaległa za prawie dwa lata .

Kodeks pracy
@IMP Comfort Sp. z o.o.

Od kiedy to godziny nocne są wypłacane od stawki jaką się zarabia?? Chyba ktoś kompletnie nie zna kodeksu pracy. Stawki Nocne wypłacane są od kwoty najniższego średnio zarobku krajowego i mnożone przez ilości dni roboczych w danym miesiącu itd. Proszę się dokształcić w temacie bo widać brak kompetencjo

@Kodeks pracy

Zgodnie z kodeksem pracy dodatek za godziny nocne wynosi 20% stawki godzinowej (wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującego w danym roku kalendarzowym), w roku 2021 minimalne wynagrodzenie wynosi 2.800,00 zł brutto. Spółka IMP Comfort wypłaca za każdą godzinę pracy w porze nocnej 30% stawki godzinowej zgodnie z obwiązującym w spółce regulaminem wynagradzania i jest to korzystniejsze dla pracownika. Informujemy, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących naliczeń wynagrodzeń zapraszamy do działu personalnego. Dziękujemy za podzielenie się opinią.

gość
@Nie jest dobrze

ludzie z produkcji nie mają w ogóle pojęcia ile roboty mają kierownicy zmian i kier. UR, ręce opadają...

@gość

To zapraszamy na produkcję. Tutaj nie trzeba się narobić :)

Czesław

A to trzeba ich zapraszać żeby zajrzeli na produkcję, bo inaczej nie wiedzą ile ludzie mają roboty? Na jaką kwotę wyceniają tu pracę wytwarzacza włóknin/pakowacza? Pisali kiedyś o dodatku za czterobrygadówkę i premiach: motywacyjnej i uznaniowej.

Dr.psychiatrii

Jak to jest z tymi pracownikami z Ukrainy? Podwyżkę dostali w styczniu i pracodawca powiedział że nie są oni pracownikami naszego zakładu dlatego podwyżkę dostali tyle miesięcy wcześniej ale na pytanie dlaczego mają być na imprezie zakładowej odpowiedź brzmi bo są naszymi pracownikami ..hmmm jakieś rozdwojenie jaźni ?

Czesław
@Dr.psychiatrii

Dlaczego tutaj pytasz, nie lepiej w firmie zabrać głos? Ale w sumie dzięki, bo dowiedziałem się, że są zakładowe imprezy. Byłaby pełnia szczęścia, gdybyś jeszcze napisał, ile po podwyżce wynoszą wynagrodzenia?

@Dr.psychiatrii

Impreza firmowa jest organizowana dla pracowników firmy, a dodatkowo od lat zapraszani są również pracownicy agencyjni. Celem imprezy firmowej jest integracja. Ostatnie lata przyniosły sporo zmian - od pandemii, która mocno ograniczyła kontakty międzyludzkie, po zmiany w zarządzie spółki, kończąc na połączeniu spółek w ramach grupy IMP. Pracownicy agencyjni współpracują z nami na co dzień już od wielu lat i traktujemy ich jako członków zespołu, dlatego do nich również kierowane jest zaproszenie. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze spędzą ten czas.

Sssss
@Czesław

Już odpowiadam --po podwyżce wynagrodzenia są podobne jak przed podwyżką , praktycznie nie widoczne

Magdalena
@Sssss

Jak to możliwe? To znaczy, że ta podwyżka była tak niska, czy obniżyli pensje i dali podwyżkę, która spowodowała, że poziom wynagrodzenia wrócił do pierwotnego?

@Magdalena

A w ogóle była jakaś podwyżka w lipcu ?

Bożena

Ciekawa bym była czy ostatecznie faktycznie była ta podwyżka, o której podpytywaliście. Teraz końcówka roku to do dziś też coś się zwiększyło może? Są jakieś konkretne zmiany?

Shrek

Powiem krótko imp comfort żyje tylko wyłącznie z linii nowata bo tam bez przerwy jest produkcja

Gazetki idt.

Męczy mnie to od dłuższego czasu...ile zaklad marnuje pieniedzy na wydanie tych nikomu nie potrzebnych gazetek zakladowych???tyle druków i to na kolorowym papierze napewno tanie nie jest. Te pieniądze mogliby zainwestowac wkoncu w jakis automat z przekąskami ktory moglby stanąc w jadalni!Albo moze wypadalo by odswiezyc szatnie pracownikom i wyminic te stare oblesne szafki co maja z 25lat.

@Gazetki idt.

Dziękujemy za sugestie dotyczące szafek i automatu z przekąskami, są to cenne uwagi. Zachęcamy do zgłaszania takich propozycji działowi kadr, warto pamiętać o naszych ostatnich działaniach – remoncie w kuchni i jadalni. Działania są w toku, staramy się sukcesywnie odnawiać pomieszczenia socjalne. Przypominamy, że redakcja naszej Strefy Comfortu (wydawanej cztery razy w roku) chętnie przyjmuje propozycje artykułów lub tematów wartych opisania w kolejnych numerach (gazeta@comfort.pl). Każdy z pracowników może mieć wpływ na to, jak gazeta wygląda i co się w niej znajduje. Pozdrawiamy!

@IMP Comfort Sp. z o.o.

Ta gazetka jest nikomu niepotrzebna,Każdy wie co się dzieje w zakładzie.Mydlenie oczu pracownikom gazetką to paranoja,większość ląduje w śmietnikach. Wiec osobiście proponuje z tego zrezygnować.

@007

Gazetka jest jednym z naszych nośników informacji wewnętrznej, którą wiele osób sobie ceni. Zależy nam, aby pracownicy mogli szerzej poznać najnowsze zmiany/wydarzenia w firmie oraz siebie nawzajem, czytając np. o pasjach kolegów i koleżanek. Chętnie przyjmiemy wszelkie uwagi dotyczące wydań i pomysły na tematy artykułów (gazetka@comfort.pl), aby każdy mógł znaleźć w biuletynie interesujące dla siebie informacje.

@IMP Comfort Sp. z o.o.

A może zrobic glosowanie kto chce ta gazetke? Sytulacje w firmie mozna na telewizorach wyswietlac. Wiele osob sobie ceni gazetke kto? Napewno nie produkcja.

@007

Dziękujemy za propozycję. Wiemy, że gazetka wielu osobom, również z produkcji, się podoba. Redakcja jest otwarta na wszystkie wskazówki. Prosimy zgłaszać je, jak i pomysły na publikacje bezpośrednio na maila redakcja@comfort.pl. Zachęcamy również do podsyłania tematów, by w wydaniach znalazły się artykuły interesujące dla każdego pracownika.

Zakład kompromituje się tą premią która istnieje tylko teoretycznie a już uzasadnienie że jej znowu nie ma z powodu podwyżki prądu i gazu jest komiczne i naprawdę ubawiło to pracowników którzy już przyzwyczaili się że premia istnieje tylko fikcyjnie

@1234

1234 dziękujemy za Twoją opinię. Dodatkowa premia regulaminowa obowiązuje w Spółce IMP Comfort od początku roku 2021 i była już niejednokrotnie wypłaca Pracownikom. Warunki konieczne do przyznania premii dodatkowej, oprócz osiągnięcia złożonych wskaźników, to uzyskanie zysku z działalności podstawowej przez całe przedsiębiorstwo IMP Comfort na poziomie min. 1% oraz przepracowanie przez Pracownika minimum 75% czasu ogółem w danym miesiącu. Zyskiem jest nadwyżka sprzedaży nad ogólnymi wydatkami przedsiębiorstwa. W przypadku braku spełnienia powyższych warunków premia nie jest wypłacana. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z bezpośrednim przełożonym.

@IMP Comfort Sp. z o.o.

Premia której praktycznie nie ma zadziałała inaczej niż dyrekcja założyła , morale upadły ,chorobowe każdy ciągnie dłużej niż 5 dni ,ewidentny strzał w kolano , gdyby policzyć średnią w ciągu roku to wyszłoby 100 zł na miesiąc .śmiech

Maja
@IMP Comfort Sp. z o.o.

Widzę że bardzo dużo wymagań trzeba spełnić żeby dostać taką podwyżkę. To ile ona wynosi? Z pół tys będzie?

@IMP Comfort Sp. z o.o.

Łęczyca przez ostatnie cztery miesiące wyrabiała normę,Żadnej premii nie widzieliśmy.Czemu nie widzimy wydajności zakładu w Świdnicy??

@007

Premie regulaminowe wypłacane są zgodnie z przyjętymi w lipcu 2021 roku zasadami. Jeśli pojawiają się wątpliwości, prosimy zgłaszać je do kierowników lub działu personalnego.

Dzień dobry, w nawiązaniu do powyższej wypowiedzi, chcemy jeszcze raz odwołać się do regulaminu, na podstawie którego wypłacane są premie dodatkowe przyznawane w przypadku, jeżeli zostanie spełniony warunek brzegowy, czyli zysk wypracowany przez dany zakład przy dużej wydajności i niskiej brakowości. Zostało to osiągnięte w styczniu przez zakłady na Bystrzyckiej i w Łęczycy, dlatego tam zostały przyznane wyższe premie dodatkowe. Mimo że zakład na Inżynierskiej nie wypracował w styczniu zysku, to i tak pracownikom przyznano premie w postaci najniższego progu, w ramach inauguracji systemu. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z działem kadr +74 85 83 500.

????
@IMP Comfort Sp. z o.o.

Wszystkie linie do jednego wora wrzuciluście a nie było o tym żadnej informacji. Nie warto o nic się starać. Zaraz podwyżki pewnie też nas okantujecie...

@IMP Comfort Sp. z o.o.

słucham??Kto widział te premie??

Cześć wszystkim ..czytam te opinie i nie wierzę ???? pracuje w IMP ovatex z siedzibą w Łęczycy od stycznia będziemy jako jedna firma comfort u nas w porządku kasa ok ludzie ok . Pozdrawiam

???

Ovatexy itp zawsze więcej zarabiali niż IMP Ale to się teraz zmieni :-)

Jarząbek
@???

Zmieni ,zmieni teraz ovatexy też będą tak kiepsko zarabiali jak IMP

Pracownik0011

W zasadzie praca jest o. k. Jest jedno ale. Dlaczego przy tak potwornych upałach na hali produkcyjnej nie działają żadne nawiewy. Żyjemy w Polsce a nie w Afryce. Temperatury w hali kwalifikują się do tego aby pracownicy omawiali wykonywania swoich obowiązków. Przecież taki dyskomfort może spowodować zawał bądź udar.

Hanna
@Pracownik0011

Należy przyznać Ci stu procentową rację - praca w takich warunkach pogodowych, bez klimatyzacji, może okazać się bardzo niebezpieczna dla zdrowia pracowników. Dlatego zachęcam Cię do tego, żebyś zgłosił tę sprawę bezpośrednio swojemu Przełożonemu - może uda mu się coś z tym zrobić. A jak przedstawiają się w IMP Comfort inne warunki pracy? Powiedz nam coś na początek o tamtejszym wynagrodzeniu. Jest na godnym poziomie?

Pracownik0101
@Hanna

@Pracownik0011

Dziękujemy za zgłoszenie, zdajemy sobie sprawę, że wysoka temperatura, która pojawia się podczas upałów jest problemem i staramy się temu zaradzić. Aktualnie pracujemy nad tym, aby przy stanowiskach pracowników wprowadzić wiatraki. Wszystkie nasze hale są wentylowane, dbamy o to, aby gorące powietrze nie było "wtłaczane" do środka. Jeżeli istnieją jakieś sugestie dotyczące tego problemu, to prosimy o zgłoszenie ich do dyrektora zakładu lub na maila swidnica@comfort.pl

John

14 zł brutto na magazynie to rzeczywiście super stawka ...chyba w bangladeszu

pracownik0101
@John

W amazon z kolei oferują 18,50 brutto. Tylko, że jak ja tam pracowałem to nigdy powyżej 2300 na rękę nie widziałem. Ot taka ciekawostka.

John
@pracownik0101

Po pierwsze w amazon dają na początek 20 zł ...a gdy ty zarabiałeś tam 2300 ja do niedawna mogłem pomarzyć o takiej wypłacie

żart
@Pracownik0101

Te wyróżnianie wiadomości jaka to cudowna firma to chyba jakiś żart. Jak widać za kasę wszystko można.

Jarząbek

To mówiłem ja Jarząbek

Zostaw merytoryczną opinię o IMP Comfort Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w IMP Comfort Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMP Comfort Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMP Comfort Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IMP Comfort Sp. z o.o.