IMP Comfort Sp. z o.o.

Świdnica

Opinie o IMP Comfort Sp. z o.o.

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w IMP Comfort Sp. z o.o.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Życzliwy

Czujesz się niewolnikiem to praca dla ciebie!!!!!!!!

Były

Tylko pustak podejmie tam prace.Wszystkie opinie to fakt.Chcesz być niewolnikiem.ZAPRASZAMY!!!!

zasypowy

jeżeli chcesz pracować w tej firmie jako mechanik musisz być wszechstronnie uzdolniony -do zadań mechanika należy np. przepychanie spiralą kibla ale to rzadkość , natomiast standartem jest praca na produkcji w charakterze pakowacza lub równie ciekawa praca na zasypie czyli big-bagi, suwnica ,itd. i dzięki temu zyskujesz nowe doświadczenia i rozwijasz się dodatkowa jako pakowacz,suwnicowy i hydraulik...czyli same plusy

strasznie zadowolony

to prawda jeżeli chodzi o 10 zł brutto ...wiem że to wychodzi 1700 zł na miesiąc czyli 300 zl mnej niż najniższa krajowa ale firma dokłada do pensji tzw premią ...tak że jeżeli zrobisz w miesiącu 3 niedzielę i ze dwie soboty i do tego dojdzie ci dodatek za nockę są duże szanse że dostaniesz 2000 zł na ręke

Przestroga

Czyste niewolnictwo za 10 brutto premie to fikcja 4 brygady i 1900 na rękę cały czas zabierają premie za byle co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyzyskiwany

Tam ukraincy zarabiają lepiej niż pracownik na magazynie ogulny bu...l pracownika mają zanic zimno, brudno, bałagan! !!!!!!!!!!

Nie dajcie się nabrać płacą 1900 netto zapierdziel trzeba ręcznie ładować samochody, wózki to zlomy bez kabin TRAGEDIA!!!!!!!!!!! do tego brak nadgodzin a stawka 10 brutto PARODJA!!!!!!!!.

Zostaw opinię o IMP Comfort Sp. z o.o. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMP Comfort Sp. z o.o.