Sign Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Sign Poland Sp. z o.o.

Tomin

Traktują ludzi jak bydło .Wielu osób się zwolniło . Kierownictwo wypisuję sobie premie , kosztem pracowników ale nic nie robiąc . Premia tylko dla wybranych, kto potrafi się podlizywać i donosić na kolegów .Szwaczki zarabiają najmniej ze wszystkich , ale pracują najwięcej za marny grosz . Nie polecam tej firmy. Kto pracował , proszę o opinię .

bbb

Hej, czy zagląda tu ktoś jeszcze? Straszna cisza tu.... Kochani jeśli tak dajcie znać jak u nich z zarobkami i umową czy wszystko leci po najniższej linii

akuku

ewka - jeżeli jesteś tą osobą o której myślę - to chyba cie powaliło na dobre. Zarządzanie na poziomie miernym - i tu stań przed lustrem to może zobaczysz winną. Zarobki na poziome miernym (płacone pod stołem) Niepłacone nadgodziny - które są normą. Stare wyhuśtane maszyny od niemca (właściciela) które trzeba non stop serwisować a najlepiej wymienić na nowe - o czym ty mówisz? bo jak widzę to bredzisz jak "Piekarski na mękach"

cwaniak

dobra dobra takie kity to nie domnie

Zostaw opinię o Sign Poland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sign Poland Sp. z o.o.