Opinie o Casa dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o. Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Monika

Najlepsza prywatna szkoła w Warszawie. Dzieci nie tylko uczą się samodzielności, ale i chłoną język angielski. Mój 9-latek bardzo ładnie mówi po angielsku i uwielbia uczyć się tego języka. Kadra nauczycielska super - lepszej nie mogli wybrać :)

Rumpel
@Monika 28.02.2017 17:57

Obecna kadra nauczycielska ma tyle wspólnego z Montessori co właścicielka ze zdrowym rozsądkiem. Nikt tam już nie chce uczyć, w rekrutacji porządnych nauczycieli nie pomagają wysokie zarobki bo każdy słyszał lub wie, że w WMS mobbing pełną gębą i nikt się z pracownikami nie liczy. No, chyba że jest się pupilkiem dyrekcji to wtedy można liczyć na przychylne spojrzenie, ale do czasu. Tam pracują ludzie bez kwalifikacji, rodzicom uczniów ściemnia się, że każdy ma dyplom Montessori i nie wiadomo co jeszcze a tym rzadko przyjdzie do głowy, żeby poprosić o okazanie dyplomów. Żenada.

Zgadzasz się w opiniami o firmie Casa dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o. Niepubliczna Szkoła Podstawowa? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Casa dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o. Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Casa dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o. Niepubliczna Szkoła Podstawowa