Opinie o Casa dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o. Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Monika

Najlepsza prywatna szkoła w Warszawie. Dzieci nie tylko uczą się samodzielności, ale i chłoną język angielski. Mój 9-latek bardzo ładnie mówi po angielsku i uwielbia uczyć się tego języka. Kadra nauczycielska super - lepszej nie mogli wybrać :)

Zgadzasz się w opiniami o firmie Casa dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o. Niepubliczna Szkoła Podstawowa? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Casa dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o. Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Casa dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o. Niepubliczna Szkoła Podstawowa