Eversport Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Eversport Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eversport Sp. z o.o.

Agata

Szukają obecnie do pracy na stanowisko Specjalisty ds. zakupów i logistyki. W ich ofercie napisane jest, że zapewniają pracę w stabilnej oraz rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego i niezbędne narzędzia do pracy. Ktoś jest chętny, żeby zaaplikować?

golden

ja myślę że spotkanie jest waż.e tym bardziej dla mnie skoro interesuje mnie rekrutacja na iżyniera budowy w Krakowie u was

Fijał

A ja uważam, że firma jest ok. Albo się pracuję albo smaży frytki w mc donalds, wybór każdego z osobna. Niektóre uwagi i zachowania "góry" niestosowne ale myślę, że każdy z nas ma swoje gorsze dni. Na wynagrodzenie też nie ma co narzekać, bo stawki nie są niskie... Jak widzą że się starasz, zostajesz po godzinach i zdrowo zapierniczasz to o podwyżce też nie zapominają... A jak widzą, że jesteś do niczego, pozer jak ich mało to stawiają sprawę jasno. Kilka elementów do dopracowania ale nie ma idealnych pracodawców. Opóźnień w płatności wynagrodzeń nie ma ŻADNYCH jeżeli chodzi o pracowników biura. Jeżeli chodzi o podwykonawców nie wiem, nie orientuje się. Dodam, że osobiście interesowałaby mnie współpraca z nimi, bo znam wszystko od podszewki od konkretnego źródła... Więc jak macie swoją szanse to wykorzystajcie ją bardzo dobrze ale olejcie już samo spotkanie rekrutacyjne...

hanibal

Witam ,kto wie jaka jest wspólpraca z podwykonawcami wewnątrz firmy Eversport.Prosze o informacje

Miseks
@hanibal 06.02.2015 14:09
Witam ,kto wie jaka jest wspólpraca z podwykonawcami wewnątrz firmy Eversport.Prosze o informacje

Hej hanibal pracowałes jako podwykonawca w tej firmie??Bo post starawy

Ketman

Ze spółką Eversprt zetknąłem się jako podwykonawca. Opinia fatalna. Po wykonaniu zlecenia dwa miesiące zaległości w płatności i nadal nie płacą, jednocześnie informują mnie że inwestor nie płaci co jest wierutną bzdurą. Na placu budowy rozmawiałem z regularnymi pracownikami i wiem że wewnątrz firmy jest podobnie. ostrzegam przed próbą podjęcia tam pracy.

Zostaw opinię o Eversport Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eversport Sp. z o.o.