Multimedia Partner Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Multimedia Partner Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multimedia Partner Sp. z o.o.

Polak

Odświeżę temat bo chyba nikt nie ma nic do powiedzenia. Jak jest z pracą? Jakie warunki, wynagrodzenie kadra kierownicza? Chodzi konkretnie o Łódź, ale przydadzą się też informacje z innych miast. Wydaje się być okey bo nie widzę żadnych negatywnych opinii, ale martwi mnie brak jakichkolwiek ;)

mub

Poszukuję jakiejś klarownej odpowiedzi na pytanie dotyczące możliwości rozwojowych w tym miejscu. Czy ktoś z państwa jest mi w stanie przedstawić swoje doświadczenie w tej firmie ?

admin

Zostań bohaterem rynku pracy. Opowiedz o firmie Multimedia Partner Sp. z o.o. na naszym forum i pomagaj innym w wybraniu drogi zawodowej.

Zostaw opinię o Multimedia Partner Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multimedia Partner Sp. z o.o.