Opinie o Calfrost Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Calfrost Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Calfrost Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Calfrost Sp. z o.o. w Kalisz

Bolek

Firma zwana Calfrostem nie sięga do pięt Firmie Portos sami się przekonalisny bo z nedznej firmy Calfrost tu właśnie przeszliśmy ta firma się rozwija ciągle i pracuje masą pracowników jest ciepło mila atmosfera szkoda że my wcześniej nie daliśmy nogi z syfu Calfrostu Zapraszamy przyjęcia są

Boczek

No i fajnie, że są przyjęcia i fajnie, że tak jak mówi @ASIOR jest na hali ciepło, ja zawsze miałem z tym problem, znaczy z tym, że mi i mojej dziewczynie zimno

ASIOR

SA PRZYJECIA DO PORTOSA TAM JEST MILO I CIEPLO I 2.5 TYSIAKA JEST ZAPRASZAMY NA HALI CIEPLO PRACUJEMY W KROTKICH SPODENKACH NIE JAK W KUFAJKACH W CALFROSCIE I ZA NEDZNE PIENIADZE

Zenobia

Tylko głupi się podpisuje co pisze my się p odpiszemy i nas zwolnią najważniejsze jest ze sie prawde pisze o tym co się wyrabia w tej firmie bo w innej to takich cyrkow nie ma i za wodeczke dyscyplinarka a tu jeszcze się pracuje to świadczy o wielkim dziadowsrwie

Przedstawiciel Handlowy

Szybko bo ludzi się przewija tam masa. Niby obiecują dużo w praktyce jest inaczej.

Kilka pytań o zarobki, czy sobie poradzę itd.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zageszczac to pan panie Craft zageszcza więcej pan szkody zrobił jak pożytku ludzi pan za wodeczke po zwalnia a teraz koledze pan musiał obowiązkowo podać alkomat co na to pracownicy czas oceni ochrona wykazała się czujnoscia a tego pan nie był w stanie przewidzieć oraz wywózki złomu bez ważenia a o tym pan wiedział ale ochrona pracuje i wstyd na cały zakład pracownicy wszyscy wiedzą i pan Meler wie he he he

czapla

Bardzo dobrze wykonał swoje obowiązki pan portier na Calfroscie bo zatrzymał kmiotka wypitego miał 0.7 promila a najciekawsze jest to ze z rana pił u Pana Graffa kawę i co nie czuł wódki aby było nasze weselej pan pracownik ochrony stwierdził kradzież złomu bo pan kmiotka nie chciał ważyć kaloryferow po co by okraść firmę i podzielić się z resztą fajnie że rozeszła się to wszystko po firmie to duży Plus do reszty pracowników żeby wiedzieli że za wydmuchane 0.7 promila dostaje się nagana co jest rażące za to kop z firmy i dyscyplinarka. A żeby było ciekawiej to dodatkowo oszukanie na zlomie przez kmiotka nie doprowadziło to do zwolnienia jego tyle że ma karę dostać finansową za te numery powinien zostać z hukiem wypieprzony z firmy to fatalne szambo a pracownikowi nawet nie podziękował za to ze zachował się p rzepisowo wręcz odwrotnie zamieniono to innym ale podobno z tego bardzo szczęśliwy to najważniejsze jednym słowem mafia rządzi jednym słowem ochrona pracuje i nie nudzi się jak to panu Graffowi się wydaje BRAWO OCHRONA BRAWO TRZYMAĆ TAK DALEJ

aldona

Graff to ma tylko szkole Gastronomiczna co to za szkola zresztą w glowie to ma nie po kolei ludzie piszcie o tym co tam się dzieje bo dzieje się zle jak pan w czerwonych gatkach weszedl na szefa produkcji a te opinie kto wystawia niby dobre to pisza sami sobie zageszczac to słowa Jakubka i tych co dostali podwyżki to KAPUSIE sa nie wierzcie w to ze tak dobrze jest bo tam kapus na kapusiu jest kapus nie zdaje sobie sprawy ze na miescie mu w oczy na pluja Jakubek jak prezes Czajka przyjedzie to lata jak ze...... y

aaaa.a
@aldona

Weszedł??? tylko facet tak napisze ,podszywając się pod kobietę. Oj nudzi wam się na tej portierni. Panowie zwani dumnie ''ochroną''weźcie się w końcu ogarnijcie i zastanówcie się nad swoją pracą, bo najwięcej zamętu i plotek to wy wprowadzacie.Także aldona,Adam i reszta nie ściemniajcie!!

to ja
@aldona

Ty aldona po co w tej firmie pracujesz jak jest tak żle, miej chonor i poszukaj sobie innej pracy, a pozostałym daj w spokoju pracować a nie piszesz głupoty z palca wyssane ogarni się

agata

PRACOWALEM W TEJ FIRMIE I SZANOWNI PANSTWO ZE TAM JEST ZLE TO SZCZERA PRAWDA BO TO PRAWDA WIELKI WOR GNOJU NIE WIERZCIE ZE CI CO TAK FAJNIE PISZA TO PISZA PSZYDUPASY GRAFAAAAAAAAAAAAAAA I ON SAM TO PROSTE OMIJAJCIE SZEROKIM LUKIEM TO BAGNO TO JEST NAJGORSZA FIRMA W KRAJU JAK NIE W EUROPIE BEDA NASTEPNE KONTROLE BEDA BEDA U U SRANEJ SMIERCI FIRMY

nikt

Jakie wy ludzie durni jesteście co wy swojego życia nie macie tylko chłodniczym żyjecie no ale tak to już jest jak się ma swoje życie do (usunięte przez administratora) to się cudzym żyje a po prawdzie chłodniczym ci co to piszą to panu Jakubowi do pięt nie dorastają

zgred

ja byłem kierowca w tej firmie i jeżeli chodzi o jakubka to w promieniu kalisza 100km wszyscy o nim wiedza i każdy mowi ze jak ta firma padnie a padnie to roboty nie znajdzie jedynie co zrobi to zasili szeregi dla bezrobotnych na pol roku tyle mu przysługuje cuda tam się dzieja a co jeszcze tam się będzie dzialo to najstarsi gorale nie wiedza ale my wiemy co dalej pracujemy

szczurek

Widocznie za długo pracujesz bądź może tylek dobrze znasz ten syf od srodka bo sam opowiadales ze syf ale ludzie sie zmieniaja firma nie przewidziala zwalniajac dobrych pracownikow co bedzie sie dzialo po naszych odejsciach strach pomyslec sami sobie winni i nie dlugo zostaniesz czlowieku bez pracy bo to zamkna tego nikt nie przewidzial a mogl

szczurek

ZUL

W firmie był znow pan z Inspekcji Pracy to już normalne bo wyplatki jak zwykle nie w czasie to STANDARD w tej firmie drodzy mieszkancy Kalisza ile się ludzi przewinelo przez ta firme to mala glowa najlepiej udac się do Biura Pracy tam sa dokładne dane ta firme kupia za grosze prawie już wszystko wlasnoscia banków jest ze ta firma jeszcze się wlecze to CUD dluznicy chodza za kasa której firma nie placi lata towar sprzedali a dostawcy bez kasiorki i dlatego sprawy, sprawy i komornicy maja utrzymanie w tej firmie pozadnych narzedzi nie maja nie ma co się dziwic ze pracownicy pija na okraglo bo w pozadnej firmie się nie pije tylko uczciwie placa i się zarabia firme kupia a pan w czerwonych portkach będzie taczka po placu jezdzil i sprzatal pozdrawia Zul

Alojz

Prawda firme w oczy kole caly zamet sieje jak tylko się przyjal pan Graff to jest człowiek konfliktowy ile szkody na robil już pracownikom czas na niego nadchodzi bo pan szanowany prezes Czajka widzi ze na niczym ten PACHOLEK się nie zna a wszędzie się wtraca tak jak to było gdy pracowal pan GRAFF w KOTLINIE to samo tu wyrabia nawet z pania MAGDA szukal zaczepki ale poszla do prezesa i mu uszy przytarl koniec w firmie panu GRAFFOWI się zbliza kij ma dwa konce chodza sluchy ze pani MAGDA MA BYC SZEFEM PRODUKCJI I ZNA SIE NA WSZYSTKIM a pan GRAFF WIECEJ SZKODY jak pożytku zrobil w firmie czas na niego czas a będzie zdziwiony

@Alojz

TY Alojz co ty za brednie piszesz o naszym szefie pracuje już dość długo w tej firmie i tak dobrze nigdy nie było jak teraz a ty to kim jesteś pracownikiem a może byłym pracownikiem który został zwolniony za nygusowanie lub za alkochol i teraz się mścisz wypisując bzdury PRECZ Z NYGUSAMI I ALKOCHOLIKAMI NO wreszcie w Calfroscie ktoś porządek zrobił no ale ja widać nie wszystkim się to podoba

Kierownictwo całkiem spoko i atmosfera okej

mirek

fajna firma

JOHN
@mirek

Każda firma jest fajna, tylko czasami kierownictwo jest do niczego i sieje zamęt.

olaf

FIRMA KAPUT

AAAAA
@olaf

A może olaf KAPUT

Firma Calfrost od kilku lat straciaila plynnosc finnnsowa nie placi od kilku lat firmie Oćhroniarskiej Impel wisza pare ladnych tysiecy bedzie Komornik firma jak wytrzyma pare miesiecy to wszystko linie produkcyjne zabral bank i to on lisinguje ja ludzie przychodza odchodza jak przylatujace i odlatujace bociany ile ta firma ma dlugu u dostawcow tyle co ja wlosow na glowie sprawy sprawy i sprawy i komornicy ludzie z daleka od tego syfu podwyzki maja Kapusie ze ten prezes Czajka nie widzi tego ze szef produkcji zna sie jak pies na kwasnym mleku

Zostaw merytoryczną opinię o Calfrost Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Calfrost Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Calfrost Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Calfrost Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Calfrost Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Calfrost Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Calfrost Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Wrocławska 31
    62-800 Kalisz