Opinie o Calfrost Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Calfrost Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Calfrost Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Calfrost Sp. z o.o. w Kalisz

A jak się pracuje w dziale kontroli jakości? Napiszcie, proszę!

ZAB
@ja

TRZEBA KAPOWAC I DONOSIC

Szanowni pansrwo znow woza posiłki bo do tej pory były przeterminowane pierogi itp. ten co nakazal jesc te obrzydliwe pierogi po terminie pare lat to nie zdaje sobie sprawy z zatrucia grupowego pracowników w w Warszawie jest PISMO Z FOTKAMI KLUSEK I NIE TYLKO SA TEZ FOTO RYB PO TERMINIE TONY NIEDLUGO WJADA NA KONTROL TRZEPAC TRZEPAC

Cwaniak

Może każdy i cwaniak ale Ty Pracowniku Calfrostu też się nie podpisałeś imieniem i nazwiskiem !!!

pracownik Calfrostu

Jak macie na tyle odwagi by drwić i szydzić, obrażać to również miejcie na tyle odwagi by podpisać się pod każdą opinią, która jest przez Was wypowiadana, bo każdy cwany kiedy anonimowy, chociaż nie do końca.

...

A pani Beata ?

Przedstawiciel Handlowy

Szybko bo ludzi się przewija tam masa. Niby obiecują dużo w praktyce jest inaczej.

Kilka pytań o zarobki, czy sobie poradzę itd.

Jan

W firmie Calfrost obowiazki zwolnionego prezesa pana Tomczuka super prezesa za to ze nie zwalnial pracownikow wrecz przeciwnie przyjmowal jeszce jak przyjal sie pan Graaff to zaczal zwalniac pracownikow za byle co ten pan jest nie do zniesienia wyrzucili go z Kotlina keczupy i tu sieje zamet jestpieskiem pana prezesa Czajki a ten z koleji pieskiem pana Melera zalozyli kkamery smiechu warte te kamery to totalna sciema kiedys byly kamery ale nie placili za monitoring

JANUSZEK

W CALFROSCIE PAN GRAFF SZEF PRODUKCJI OSTATNIO ZAUWAZYL PRACOWNICE ZE DWA RAZY W CZASIE ZMIANY KORZYSTALA Z TOALETY POSTRASZYL JA ZWOLNIENIEM ALE PANI TA PRZYNIOSLA ZASWIADCZENIE OD LEKARZA I POKAZALA MU FIGE TO PROSTAK NIE ZNA SIE NA NICZYM KIJ MA DWA KONCE HE HEEEEEEEEEEEEEE

ted

Pracuje w tej firmie i ostatnio zrezygnowala firma CALFROST z kateringu wozil pan gorace posiłki oszczednosc teraz jemy z chłodni calfrostu mrożonki które sa po kilkuletnim waznosci terminu jest wyslane pismo i fotki terminu przydatności do sanepidu do warszawy czekamy na reakcje

Horacy
@ted

no a potem placz ze zwalniaja :P

ALA

TA FIRMA TO TOTALNE BAGNO SZAMBO BRUD SMROD I UBUSTWO TABOR MAJA ZENUJACY A LUDZI GNEBIA CO PARE MIESIECY INSPEKCJA PRACY WCHODZI O CZYM TO SWIADCZY KIEROWNICTWO JEZDZI SAMOCHODAMI SLUZBOWYMI SIE BUJA A MY ZA NEDZNE PIENIADZE ROBIMY A SZEF PRODUKCJI TO NIE MA POJECIA NA NICZYM PIES

ktos

chciałem złożyć podanie o pracę do tej firmy, ale po przeczytaniu komentarzy - chyba zmieniam zdanie...

lin
@ktos

masz sluszna racje nie ciagnij do tego bagna

gosc

Drogi Panie "D" po co podawać się za "byłego pracownika", powinien pan zabrać się za budowanie dobrej atmosfery pracy, a nie jeszcze bardziej zagęszczać. A!!! jeszcze jedno-jestem jednym z tych byłych pracowników, których miał pan przyjemność zwolnić i NIE UWAŻAM SIĘ ZA ZŁODZIEJA ANI PIJUSA!!!

Kadra pod postacią jednej osoby, której chyba każdy pracującej wie "przybysz" - despota.

Jak czytam te wypociny to śmiać mi się chce. Po pierwsze nauczcie się pisać poprawnie albo używajcie chociaż słownika to nie boli. W Calfro nie pracują sami pijusy i złodzieje bo ci w większości są już zwolnieni. No jeszcze dział techniczny został ale każdy wie jacy ''mechanicy'' i ''elektrycy'' tam pracują.. Tacy co nawet noży dobrze nie potrafią założyć.. Skończyły się czasy spania i picia w pracy.I to was chyba najwięcej boli .Czas zabrać się w końcu do roboty. Większość tak narzeka na pracę, a jak doszło do zwolnień to płacz. Czytającym komentarze (oczywiście nie pracownikom bo ci zawsze będą narzekać)radzę brać poprawkę na te wpisy bo niektórym piszącym chyba się alkohol skończył.

@były pracownik

Po pierwsze nie Firma Calfro bo takiej niema tylko Calfrost, a po drugie to widzę że kadra kierownicza troszkę się zdenerwowała że ludzie piszą prawdę.

@były pracownik

Mechanicy i elektrycy do kitu, raczej szef produkcji przydupas taki jest chodzi i nadsłuchuje a raczej podsłuchuje, później do prezesa . Tak zarządzać, to nawet małpa potrafi jak dostaje dodatkowego banana

Tak szef produkcji pozbył się ludzi, którzy mogli mu zaszkodzić a jednocześnie nie dali się zniszczyć, rozwalił on cały pion techniczny i udaje greka.Wielki mi znawca.

endru

tak zgadzam sie z opinia kolegi tzn.szef produkcji powinien miec zmienione logo na drzwiach jako "syf produkcji"ten czlowiek nie ma zielonego pojecia o tym co sie dzieje w zakladzie a jak go odgornie mechaca bo fakt nowy prezes pan cz. zna ten zaklad od pod szefki nie da sobie wejsc w du... takiemu boblowi i udowodnil to nawet w miedzy czasie bo rozbil swieta trojce na czele z pania MAJSTOWA M. ale fakt jest jeden pan OWSIAK bo mu brakuje tylko zoltej koszuli do tych czerwonych spodenek robi zament wsrod pracownikow stawki podwyzsza tym co dobrze liza mu rowa i co mu kawke rano donosza jak carowi nimfy . reszta zalogi chodz chce pracowac to nie ma co liczyc na wyzej jak podstawe ale to sa ludzie a nie taborety co lubia wachac dure szefa owsiaka

Osobą która robi największe zamieszanie w tej firmie jest "Pan" Dyrektor Produkcji. Buntuje wszystkich pracowników przeciwko sobie, nawet między działami. Kulturą to ten "Pan"nie grzeszy. Na każdy zebraniu to jedzie tak "łaciną" że aż uszy więdną.

Niestety ale każdy majster jest odpowiedzialny za swój dział i powinien dbać o ten dział i pracujących tam pracowników.

Witam, nie mam pojęcia co wy chcecie od Majstrowej M, to przecież dobra kobiet potrafi załatwić wyrównanie pracownikom. Tylko troszkę się jej pomyliły działy. Zamiast swoim dziewczynom z produkcji to załatwiła wyrównanie chłopakom z technicznego. A stare pracownice czekają za wyrównaniem które było obiecywane kilka miesięcy temu i jest cisza.

Niunia

Ooooo.... to prawie jak w Nordisie w Zabrzu i Opolu. Zresztą w końcu to jeden wór. Układy, wchodzenie w d..ę i kolesiostwo. Ciekawe jak ukryli kolejną kradzież pieniędzy przez PH, bo poprzedniego nawet na policję nie zgłosili.

Chcecie znać prawdę o Calfroście: Pracujesz jak wół za minimalna stawkę jeśli Ci taka dadzą i pod warunkiem że wypłatę dostaniesz na czas. O ubraniach roboczych możemy pomarzyć najlepiej jakbyś całą firmę ubrał sam. Brak rękawiczek, szczotek, spychaczy, aż cud że pieniądze na papier toaletowy są. Jak się podlizujesz majstrowej M to masz wszystko: duża premię, ciuchy i poważanie. Kobiety dźwigają wory 25 kilowe co podobno jest zabronione, ale w tej firmie to norma. Utrzymują się w pracy tylko pijusy, złodzieje którzy wynoszą towar tonami i osoby które boją się walczyć o swoje. Umowy o pracę których tak bardzo gratuluje 'Nuna' to fikcja bo dziś ją masz, a jutro już wymówienie. Żeby pracować powinieneś przejść lekcję nauki bluźnierstwa, bo inaczej zginiesz w tłumie. Nie wiem jak Calfrost przechodzi wszelkie kontrole, bo brud i nie tylko, chodzi pod ścianami. Firma zawdzięcza pozytywnie zaliczone kontrole dzięki dziewczynom, które po 8 godzin mokre szorują ściany i sufity. Jeżeli ktoś pisze pozytywne opinie na tym forum o tej firmie to wiedzcie że jest to ktoś, z osób zajmujących kierownicze stanowisko i robi to tylko by mydlić wam oczy. Nigdy nie pracowałem w gorszej firmie, a jeżeli chcecie zachować choć trochę własnej godności omijajcie ją szerokim łukiem!!!

szlachcic

kochani zagladajacy ja rowniez pracowalerm w tej wspanialej firmie ogolnie to jak ktos ma nerwy i nie ma co robic z wlasnym zdrowiem to polecam to taki zaklad jak auschwizt czyli jak ktos juz przesilony to go trzeba wyjebac a puki co sprawnie to robi zastepca hitlera z rodu bazantow ktory skonczyl magisterke wlazac w (usunięte przez administratora) swoim przelozonym taki tez wlasnie styl prowadzi w tym ze wlasnie zakladzie a i dodam jesli kobieta w wieku od 23 do 30 lat ma jakies175 fajna (usunięte przez administratora) i mila facjate z pewnoscia awansuje i nie musi nic wiedziec ani umiec takze polecam na stanowisko wkj badz majstrowa pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Calfrost Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Calfrost Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Calfrost Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Calfrost Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Calfrost Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Calfrost Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Calfrost Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Wrocławska 31
    62-800 Kalisz