ICHEM SP. Z O.O.

Łódź

Opinie o ICHEM SP. Z O.O.

@trudni ale napisz może jednak przyjacielu nieco konkretniej co takiego dobrze wspominają bo nie ukrywam że przez moment myślałem że jesteś z firmy z działu pr - a chciałabym wiedzieć dokładnie jakie plusy może mi dać zatrudnienie w tej właśnie firmie

jaśko

Napiszcie konkretnie- jaka podstawa dla handlowca, jakie auto (oklejone czy nie)? Czy jest możliwość użytkowania prywatnie, jak ze wsparciem marketingowym, targety możliwe do realizacji?

krzatek

Witajcie, wiecie coś może o pakowaniu, przepakowywaniu warto? Zatrudniają tylko przez agencje?

Inż

Benefity -Multi Sport ..itp.to daje już wiele firm -to dla Ciebie zacne zatrudnienie? -śmiechu warte.Powiedz jakie wynagrodzenie.

Ineez

Na Magazyniera wymagają min.średniego wykształcenia min.do prac fizycznych i obsługi wózków ... a może dr.logistyki może być? Nawet anonsu o pracę nie umieją napisać...Nie Polecam

wiem

toddler tylko produkcja na zlecenie

toddler

Mam prosbe do osoby/osob, ktore mialy okazje wspolpracowac z ichemem. Poszukuje wszelkich informacji, ktore pomoglyby mi podjac prace u nich. Orientuje sie ktos czy w najblizszym czasie beda przeprowadzane jakies rekrutacje? A jesli to na jakie stanowiska? Mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc podjecia pracy, bo firma ma spore doswiadczenie. Trudno sie do nich dostac, i czego ewentualnie mozna spodziewac sie na rozmowie rekrutacyjnej?

marta

czy sa tam teraz przyjecia bezposrednio lub przez firme

dafne

Nie jest źle.Na zleceniu swego czasu można było ponad 2tys wyciągnąć siedząc i pakując jakieś specyfiki powoli jak emeryt ale na dziale pierwszym to mieli na linii zapierdziel jak byłam za kogoś u nich więc zależy jak sie trafi pewnie...

ona

Pracowałam tam przez agencję zarobi jak na Łódź i pracę były naprawdę dobre. Ludzie przemili od każdego można uzyskać pomoc z każdym da się porozmawiać praca nie lekka ale i nie ciężka. Tylko jest jeden warunek trzeba pracować a nie udawać i po prostu być człowiekiem. Kto by chciał przez 8 lub 12 godzin pracować z gburem? nikt. Kierownicy fajni szczególnie Pan Adam. Jedynie jeden magazynier jest specjalnej troski i godzinę wcześniej trzeba się o paletę prosić

;D

Nie do końca się zgodzę ze wszystkimi opiniami, podstawą jest to, aby dawać z siebie 100%, a nie ściemniać. Zarobki - szału nie ma, ale nie jest źle :) Atmosfera jak najbardziej na + , wszystko, też zależy od działu na którym się pracuje :) Trochę zmian by się przydało, zobaczymy jak będzie w przyszłości :)

Jak wczesniej ktoś dobrze wchodzil w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] myślę, ze bez problemu da rade :)

Jak wczesniej ktoś dobrze w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] myślę, ze bez problemu da rade :)

aj

Praca na magazynie jest na ile zmian?

ehhh

powstają nowe miejsca pracy, niestety nie wiadomo na jak długo, wszystko zależy od zbytu, a produkt sezonowy.

aj

Mają teraz sporo przyjęć. Ludzie się zwalniają czy firma nabiera tępa?

ehhh

Firma o dziwo się rozwija, pomimo wpadek najróżniejszej maści, niestety racja, bez wtyków nic nie osiągniesz, a o awansie można zapomnieć, zatrudniają osoby z zewnątrz(najczęściej znajomi) zamiast awansować zasłużonych pracowników, lecz w porównaniu z firmami w których już pracowałam nie jest źle. Wynagrodzenie średnie na danym stanowisku biorąc info z regionu łódzkiego, przez 6 lat żadnych podwyżek.

tex

To akurat nic nowego, układy rządzą prawie wszędzie. Pan Prezes [usunięte przez moderatora] jeszcze na posterunku czy już nastąpiła zmiana ?

koko

szkoda ze nie piszesz, że zarobki są marne, a ludzie po studiach pracują na produkcji i nie mają szans na awans bo wszystkim żądzą układy.

Zostaw opinię o ICHEM SP. Z O.O. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICHEM SP. Z O.O.