West-Tech Sp. z o.o.w Organizacji

Opinie o West-Tech Sp. z o.o.w Organizacji

bbnm

wspominaliście że w pracy jest super atmosfera @tola? Rozumiem, że przez te kilka lat nic sie nie zmieniło? chce tam aplikować,a atmosfera jest dla mnie wazna

tola

super atmosfera, płacą normalnie, nie ma problemu z wypłatą. szef wyrozumiały, chociaż choleryk. Można się o wszystko dogadać. polecam.

Pokurcz

Ludzie spoko, atmosfera i takie takie OK! Płaca taka sobie. Polecam na rozruch, potem trzeba zmykać.

Zostaw opinię o West-Tech Sp. z o.o.w Organizacji - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie West-Tech Sp. z o.o.w Organizacji