Labor-Koks Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Labor-Koks Sp. z o.o.

Raj

Bardzo miło wyglądająca praca, powiedzcie mi czy jest tutaj szansa na jakieś przyjemne stanowisko, jak sądzicie?

cio tam

może ktoś napisze kto tam pracował,miał staż czy praktykę ,jak się pracuje nowej osobie,jak atmosfera w pracy i wdrażanie w to wszystko opinia ta pomoze nowym.

vinci

nie sądzicie że do takiej pracy to przesada że wymagają wykształcenia wyższego?chyba technikum powinno starczyć?coraz mniej osób wybiera teraz studia to akurat.

Bosik

Jak wygląda sytuacja na chwilę obecną? Warto poważniej o nich myśleć czy ciągle te same problemy i praktyki?

czyżby

na pewno nie chodzi o TEN Labor-koks? http://labor-koks-sp-z-o-o-zaklad-analityczno.znanyprawnik.pl/Dzial,Home

witam, witam

radze się zastanowić przed pójściem tam do pracy, strasznie podłe kobiety, obgadują się nawzajem i starszne zołzy

jak kto woli

sprzątaczki i osoby fizyczne- kobiety na hucie katowice zarabiają więcej niz kobiety laborantki w clpb także jak kto chce ale praca śmierdząca, szkodliwa

słuchaj bezrobotna mgr

ponad 2500nawet, ale te stare

słuchaj bezrobotna mgr

idz do clp zapytaj o pracę co ci szkodzi, a jesteś z zawodu chemikiem czy coś podobnego? może akurat cię przyjmą, a zarobek na początek to jakieś 1300zł plus dodatek zmianowy około max 300złotych, natomiast te po podstawówkach ale mają 20lat pracy zarabiają około 2000zł, a na jakim forum znalazłaś to że rzuciłyby Pani prezes wymówienie gdyby tylko inna pracę miały podaj link.

bezrobotna magister

P.s. na innym forum znalazłam taką opinię: " A - 2012-09-12 20:32:38 Przypuszczam,że większość pracowników gdyby miała szansę na znalezienie innej pracy rzuciła by na biurko \"Pani Prezes\" wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym. " Nie bardzo rozumiem o co chodzi jedni chwalą inni krytykują,może ktoś mi to wyjaśni??

bezrobotna magister

Szukając pracy przpadkowo weszłam na to forum,chciałabym się dowiedzieć na jaki zarobek mogłabym liczyć w tej firmie?

ale napisała

ps. ktos tu ciagle pisze żeby omijać clpb szerokim łukiem, a co boicie się konkurencji?pewnie ktoś z załogi to napisał , ja radzę iść zapytać o pracę a może akurat zostaniecie przyjęci i zobaczycie na własnej skórze co i jak!

ale napisała

a to czy ktos mądry czy głupi przecież nie zależy od tego czy ktoś studiował na podrzędnej czy bóg wie jakiej uczelni czy może ma wykształcenie podstawowe, więc ty jesteś głupia że oceniasz ludzi po tym jakie ma wykształcenie...a autorka która napisała że w clpb nic się nie rozwija ma racje bo średnia wieku 50 lat i maximum wykształcenie zawodowe to dla tych Pań wystarczające a zarabiają nie mało! co w dzisiejszych czasach niejedna magisterka poszłaby sprzątać noo ale trzeba mieć przecież wujka ciocię co ci to załatwi.

gość

Studiowała na UŚ a taka głupia,wystawiasz złe świadectwo Uczelni.

Uś ówkaaa

jaka podrzędna uczelnia ja jestem pani magister uniwersytetu śląskiego najlepszego na świecie i nikt mi nie podskoczy! a tym bardziej jakaś stara baba po szkole podstawowej czy zawodówce jaką ty jesteś, do zamiatania ulic się nadajecie

młoda

Potwierdzam. CLP-B omijać szerokim łukiem !!!!!!!! [usunięte przez administratora]!!!

zdegustowany

CLPB ??? Omijać szerokim łukiem !!!

clpb

teraz to juz nie l.k tylko clpb jednak ludzie tworzą firmę co moge powiedzieć, to to że to jedna wielka rodzina trzeba mieć ciotke ojca czy wujka zeby tu się dostać, do tego ciasteczka i kawusia są na porządku dziennym zeby inaczej kierowniczka patrzała, czasem się trzeba podlizać i jest okay.

pseudomonas

nie wiem w jaki sposób się rozwija skoro zatrudnione tam Panie średnia wieku 50, wykształcenie zawodowe, nawet podstawowe!!!!!!firma to ludzie a nie budynek , to ja się pytam co się rozwija???

nbhgyujkmnbhuji

nie polecam a wręcz odradzam! powyższe słowa to bzdura!

Zostaw opinię o Labor-Koks Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Labor-Koks Sp. z o.o.