Opinie o Labor-Koks Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Labor-Koks Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Labor-Koks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Labor-Koks Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Czy Labor-Koks Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Sosenka Nowy wpis

Jak wygląda praca w CLP-B w Labor-Koks Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza ? Normalnie przez pierwsze dwa tygodnie czasem trzy masz pracę na pierwszej zmianie . Pod opieką przechodzisz przez wszystkie etapy analiz węgla, koksu, smoły czy wód procesowych lub gazów czy też tego co tam jest przewidziane do badania. Następnie wrzucają Ciebie na zmianę lub brygadę na której brakuje ludzi. Jednak nadal pod opieką. Po trzech miesiącach tzw. stażu masz test z wszystkich procedur badawczych które w laboratorium się wykonuje. Ciężko tego nie zdać skoro i tak dzień w dzień robi się to samo. Ponieważ jest to praca w ruchu ciągłym zdarza się i to często że w pracy jesteś w soboty i/lub niedziele. W święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc czy sylwestra też. Od tego nie ma odwołania. I mało kto jest chętny żeby zamienić się zmianami czy brygadami. Sama praca jest prosta jak przysłowiowy cep. Powtarzalna i zasadniczo przewidywalna. Czasem coś gdzieś na koksowni może pierdyknąć i wtedy wyniki wychodzą dziwne. Ogólnie wszystko jest ok. Problem stanowi wypłata która jest najzwyczajniej w świecie na poziomie najniższej krajowej czyli na dzień pisania tego tekstu na poziomie około 2363,50 netto. Czasem troszeczkę więcej o stówkę ale ogólnie to słabizna, bo jest masa firm prywatnych w których laborant zarabiać może więcej, wystarczy poszukać. Jeśli popytasz wśród pracowników długoletnich to się okaże że nawet oni nie zarabiają jakoś specjalnie więcej. Tak naprawdę to nie wiadomo po co w wymaganiach jest minimum mgr-inż ponieważ tą pracę może śmiało wykonywać technik po maturze. Jeśli chodzi o pracowników (99% kobiety) to nie jest tak źle. Dużo jest dziewczyn po lub w trakcie studiów. Ogólnie żeby poznać specyfikę pracy w laboratorium to w sam raz. Ale żeby wiązać przyszłość to niestety ale cyfra na koncie musi być większa niż minimalna krajowa. Na pierwszą pracę nawet może być na stałe tylko jeśli mieszkasz z rodzicami lub twój mąż zarabia grube tysiące.

Monika Nowy wpis
@Sosenka

Albo i żona, bo Panów to chyba także przyjmują? ;) 1% o czymś świadczy. ;p No to faktycznie idzie mieć mieszane uczucia, ta stawka faktycznie boli, plus że od stycznia będzie więcej... Ale na takie zwykłe podwyżki to nie ma nawet co liczyć? :/

Sosenka Nowy wpis
@Monika

No a kto mówi że nie zatrudnia się panów. Przecież jeden nawet jest na labie.

Raj

Bardzo miło wyglądająca praca, powiedzcie mi czy jest tutaj szansa na jakieś przyjemne stanowisko, jak sądzicie?

cio tam

może ktoś napisze kto tam pracował,miał staż czy praktykę ,jak się pracuje nowej osobie,jak atmosfera w pracy i wdrażanie w to wszystko opinia ta pomoze nowym.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Labor-Koks Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
vinci

nie sądzicie że do takiej pracy to przesada że wymagają wykształcenia wyższego?chyba technikum powinno starczyć?coraz mniej osób wybiera teraz studia to akurat.

Bosik

Jak wygląda sytuacja na chwilę obecną? Warto poważniej o nich myśleć czy ciągle te same problemy i praktyki?

czyżby

na pewno nie chodzi o TEN Labor-koks? http://labor-koks-sp-z-o-o-zaklad-analityczno.znanyprawnik.pl/Dzial,Home

witam, witam

radze się zastanowić przed pójściem tam do pracy, strasznie podłe kobiety, obgadują się nawzajem i starszne zołzy

jak kto woli

sprzątaczki i osoby fizyczne- kobiety na hucie katowice zarabiają więcej niz kobiety laborantki w clpb także jak kto chce ale praca śmierdząca, szkodliwa

słuchaj bezrobotna mgr

ponad 2500nawet, ale te stare

słuchaj bezrobotna mgr

idz do clp zapytaj o pracę co ci szkodzi, a jesteś z zawodu chemikiem czy coś podobnego? może akurat cię przyjmą, a zarobek na początek to jakieś 1300zł plus dodatek zmianowy około max 300złotych, natomiast te po podstawówkach ale mają 20lat pracy zarabiają około 2000zł, a na jakim forum znalazłaś to że rzuciłyby Pani prezes wymówienie gdyby tylko inna pracę miały podaj link.

bezrobotna magister

P.s. na innym forum znalazłam taką opinię: " A - 2012-09-12 20:32:38 Przypuszczam,że większość pracowników gdyby miała szansę na znalezienie innej pracy rzuciła by na biurko \"Pani Prezes\" wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym. " Nie bardzo rozumiem o co chodzi jedni chwalą inni krytykują,może ktoś mi to wyjaśni??

bezrobotna magister

Szukając pracy przpadkowo weszłam na to forum,chciałabym się dowiedzieć na jaki zarobek mogłabym liczyć w tej firmie?

ale napisała

ps. ktos tu ciagle pisze żeby omijać clpb szerokim łukiem, a co boicie się konkurencji?pewnie ktoś z załogi to napisał , ja radzę iść zapytać o pracę a może akurat zostaniecie przyjęci i zobaczycie na własnej skórze co i jak!

ale napisała

a to czy ktos mądry czy głupi przecież nie zależy od tego czy ktoś studiował na podrzędnej czy bóg wie jakiej uczelni czy może ma wykształcenie podstawowe, więc ty jesteś głupia że oceniasz ludzi po tym jakie ma wykształcenie...a autorka która napisała że w clpb nic się nie rozwija ma racje bo średnia wieku 50 lat i maximum wykształcenie zawodowe to dla tych Pań wystarczające a zarabiają nie mało! co w dzisiejszych czasach niejedna magisterka poszłaby sprzątać noo ale trzeba mieć przecież wujka ciocię co ci to załatwi.

gość

Studiowała na UŚ a taka głupia,wystawiasz złe świadectwo Uczelni.

Uś ówkaaa

jaka podrzędna uczelnia ja jestem pani magister uniwersytetu śląskiego najlepszego na świecie i nikt mi nie podskoczy! a tym bardziej jakaś stara baba po szkole podstawowej czy zawodówce jaką ty jesteś, do zamiatania ulic się nadajecie

młoda

Potwierdzam. CLP-B omijać szerokim łukiem !!!!!!!! [usunięte przez administratora]!!!

zdegustowany

CLPB ??? Omijać szerokim łukiem !!!

clpb

teraz to juz nie l.k tylko clpb jednak ludzie tworzą firmę co moge powiedzieć, to to że to jedna wielka rodzina trzeba mieć ciotke ojca czy wujka zeby tu się dostać, do tego ciasteczka i kawusia są na porządku dziennym zeby inaczej kierowniczka patrzała, czasem się trzeba podlizać i jest okay.

Zostaw merytoryczną opinię o Labor-Koks Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Labor-Koks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Labor-Koks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Labor-Koks Sp. z o.o.?

Labor-Koks Sp. z o.o.