Polonia Cup Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o Polonia Cup Sp. z o.o.

Iza

@~ Dariusz Ziółkowski czyli udało Ci się osiągnąć to czego oczekiwałeś od Polonia Cup. Ale wynika z tego, co pisze @obiektywna, że w firmie jest lepiej i takich sytuacji już nie ma. Chyba wygrana sprawa też powinna świadczyć o tym, że firma się zmieniła na lepsze, prawda?

-Dariusz Ziółkowski
@Iza 31.10.2017 11:15

Wygrana sprawa pokazuje kto miał rację i ile jest nieprawidłowości- nie wierzę w zmiany nadal potwierdzam nie warto pracować dla tej firmy a posiadam konkretne doświadczenie

Darek Ziolkowski

Sądowe Nakazy Zapłaty wystawione - teraz wielce POLONIA się odwołuje - ale zapłacą wszystko co do złotówki i nie pomorze im wymyślanie historii życia - Pan (usunięte przez administratora)musi się nauczyć żyć prawdą.... (usunięte przez administratora)gratuluję sprzedaży do lasów i wojska słyszałem że to twoja zasługa??? ha ha ha - do Policji też się sprzedało przez przypadek.... żałosne ale chytry dwa razy traci.... powodzenia dla wszystkich i nie bójcie się Sądów walczcie - bo oni tylko na to liczą że NIC nie zgłosicie - PIP, Policja i Urząd Skarbowy już się interesuje tą firmą... kwestia czasu.... sprawiedliwość zostanie osiągnięta....

~ Dariusz Ziółkowski
@Darek Ziolkowski 29.04.2013 08:38

dodam najważniejsze... Sprawa WYGRANA - POLONIA CUP wszystko uregulowała - sprawiedliwość osiągnięta :-)

NOW-y

A ja miałem zostać ich dealerem....... W listopadzie dogadać ostatnie szczegóły..... Po tym jak tu poczytałem o tej firmie to nabieram wątpliowości.....

~ misiek
@NOW-y 24.10.2016 19:45

nie popełniaj tego błędu - dealerzy tej firmy zawsze mają kłopoty - przeczytaj dokładnie umowę i zabezpiecz się - żadnych pieniędzy z góry

Iza

A Ty @obiektywna jak oceniasz pracę skoro masz już dłuższy staż? Warto aplikować? Dla kogo to jest praca? Masz oczywiście rację, że każdy podpisując umowę zna warunki współpracy, więc na to nie powinien narzekać, tylko ewentualnie na inne kwestie, o których nie wiedział przed podpisaniem umowy.

obiektywna

w PC pracowałam przez 2 lata i mogę potwierdzić ze wszystko powyżej jest mocno nieaktualne (jakieś dziwne związki, umowy zlecenia itp). Co do osoby prezesa- każdy szef ma swoje wady- w końcu prowadzi firmę. Co do wynagrodzenia- osoby z doświadczeniem kelnerskim na umowie próbnej nigdzie nie otrzymają więcej niż minimum- chyba że są w Warszawie ale tego nie wiem. A jeżeli komus stawka nie odpowiadała to trzeba było nie przyjmować pracy- ale oczywiście nikt z tych osób tego nie zrobił bo oprócz prezesa nikt nie chciał ich zatrudnić czytając ich CV. Jeżeli praca w PC była taka tragiczna i uwłaczająca godności- dlaczego niezadowoleni przedłużali umowy? jeżeli ktoś pracował dłużej niż 3 miesiące to była to jego świadoma decyzja a jeżeli krócej- to tak naprawdę nic nie wie.

Piotr

Uciekłem z PC przez wyzysk,chamstwo i brak szacunku.Tam jesteś śmieciem.

Thomson

Tego nie wie nikt!

MM

To już nie trzeba jak za wielebnego PP uczyć się francuskiego po godzinach ?

J23

Jak będę miał pytania o pracy to jeszcze się odezwę

Służę pomoca

OK

Ok dzięki

Służbówka chyba dają

Telefon, laptop auto

O jakie Ci chodzi J 23

J23

Sa może też jakieś bonusy

Nie ale znajomy pracuje

J23

Betty pracujesz w tej firmie?

To muszę złożyc CV

chyba najniższa krajowa +premia

A jak z płacami Betty

Asystentki czy asystenta?

Betty

Ale chyba zwolnił się etat asystentki

Chyba na doradcę klienta

A na jakie stanowiska?

wiem,że firma prowadzi nabór

james

a jak z pracą

Answer PP

A jeżeli naruszyłem polskie prawo karne lub cywilne , to Moje IP udostępni Panu , Panie PP , Policja , lub sąd , a nie mój priv . Pozdrawiam i życzę mądrości , bo zdrowy Pan jesteś !. Chyba , że już odmówiły !

enemy PP answer

No dobrze , ale 1 warunek i 2 odpowiedzi na forum ogólnym , w czym to Pana enemy PP na nic nie naraża , chyba że jest Pan prowokatorem . Po pierwsze , po co to panu , a po drugie , bardzo ogólne , jakiej marki perfumy pan PP zakupił PANNIE Wybranej ? To Moje warunki konieczne i wystarczające , bardzo ogólne , które musi Pan znać , jeżeli zna Pan szczegóły . A wtedy też pozna Pan Moje intencje . Każde klejenie kitu poza odpowiedziami na bardzo konkretne pytania uznam jako prowokację i zagrania smarkacza lub prowokatora . I bez bajek o odpowiedziach na maila . Pozdrawiam serdecznie !

@enemy PP answer 15.11.2016 22:33

Załóż PPanswer chłopie nowe czyste konto i możemy pisać a nie tu gdzie czytają to wszyscy i po problemie.

Jak zwykle enemy

Wszak i porzucona kochanka zasługuje na odrobinę szacunku ! ?

enemy freund .

@enemy freund . 15.11.2016 21:20
A i zemsty już ENEMY na nich nie szukaj , albowiem juz jej doświadczyli ! Od losu , zdrowia , itd. , itp ....

Wątek o konkretach chętnie rozwinę ale na priv jak juz powtarzam

JAK ZWYKLE

I DO TEGO POŁATANE !

JAK ZWYKLE

Możemy , chociaz doswiadczenia ostanich lat uczą niektóre panny , że SZTUKA SUKCESU to nie tylko pończoszki i wygolone przyrodzenie .

Enemy

Wiejski czy nie to uważam, że i tak wielu ludzi skrzywdził i nadal to robi.

PY
@Enemy 09.11.2016 17:37
Wiejski czy nie to uważam, że i tak wielu ludzi skrzywdził i nadal to robi.

I nadal Mówi pani psycholog że musi dłużej zostać w pracy , albo telefon poza zasięgiem ?

@PY 09.11.2016 19:22

PY fajnie się gada ale tu nie można powiedzieć wszystkiego może pogadamy na priv

yu

Też uważam e to zwykły , wiejski głupek . Ale jego kochanka ma inne zdanie .!

JY

Panie enemy , kończąc ten temat , to już Mnie to nie interesuje , ale odpowiem Panu . Inna branża , inne województwo , inne "KOBIETY" . No i lodowóz też już na własny koszt . Niestety !

JY

No to pozdrowionka dla przyjaciela . Chyba że jesteś samotny !

JW
@Enemy 09.11.2016 00:10
Jedno przyznam, że masz rację P to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

No znowu nie tak bardzo , skoro rusza sie za nim tyle tzw. KOBIET . , Al tylko tak zwanych .

@JW 09.11.2016 00:33

Tego nie wiemy dziś jak jest a swoją drogą ciekawe jak się teraz ma co porabia

JY

A może Panie enemy porozmawiamy o pracach magisterskich na wydziale prawa ?

@Enemy 08.11.2016 23:43
Panie JY chętnie bym porozmawiał o pracach magisterskich ale nie mam żadnej wiedzy w tym temacie w przeciwieństwie do Ciebie....

No to nie mamy o czym rozmawiać . Pozdrowionka dla małżonki .

@JY 08.11.2016 23:51
No to nie mamy o czym rozmawiać . Pozdrowionka dla małżonki .

Dzięki za pozdrowionka ale ja nie mam małżonki!

PP

I zrób coś w końcu we własnym imieniu , tchórzu . Nie wyręczaj się ciągle kobietami !

PPenemy

JY chętnie bym porozmawiał o firmie i PP ale na priv

@JY 06.11.2016 23:22
Enemy , odezwę się , jeśli podasz Mi powód Twojego zainteresowania tą parą , ponieważ Mnie już nie interesuje prostytucja upraw...

Hi, JY porozmawiam chętnie ale miało być na priv, który podałem wyżej.

JW
@PPenemy 07.11.2016 19:00
Hi, JY porozmawiam chętnie ale miało być na priv, który podałem wyżej.

Wyżej to wała nie podskoczysz , swój własny wrogu .! Panie PP , enemy !

Dużo masz ciekawych informacji Panie JY

jb

No i jak zwykle proszę o usunięcie wpisów , bo przecież to nieprawda ! Małgonia ?

jy

No i tradycyjny niedzielny poranek . Pani M mówi , że musi coś dopisać w dokumentach Pana PP . Pan PP wyjeżdza z tzw. Hacjendy . Odbiera ją przy kościółku . Aż dziwne , że nie nazwali tego skrzyżowania ich imionami . I co dalej ? Kochanie , już wszystko załatwione , jutro znowu muszę wyjść wcześniej . Bo przecież piotrunia czeka !.

JB

Mężowi powiem że musiałąm pózniej wrócić . NO I TELEFON OCZYWIŚCIE POZA ZASIĘGIEM !

jy

A może kawy ? Piotrunia ?

jy

Widziałeś kiedyś Tchórza , enemy ? Bo ja mam satysfakcję , że ten się Mnie boi !

jy

Wypłata bardzo terminowa , często pod tzw . biurkiem , ale jeżęli masz kupę czasu na zajęcie się w tym czasie dziećmi zamiast matki , to bardzo proszę ! No i oczywiście w miarę atrakcyjną żonę dla ówczesnego PP !

jy

No i tzw. niepowroty z pracy , bo Pan P musiał dłużej zostać . Zajebisty temat dla Pani Justyny , psycholog !!!

jy

Poprzedniczka też miała doświadczenie w tzw. branży , rozwój , no i oczywiście się rozwijała , zgodnie z oczekiwaniami różnych baranów ! W kaskach i na quadach !

fr
@jy 09.10.2016 16:25

No i po francusku !

jy

Bo jeżeli chce Pan porozmawiać o kolejnych podwładnych i kochankach pana PP w tej firmie to proszę na forum . i mam nadzieję , że tym razem kask na motocykl , aby schować swoją twarz , założy po wejściu na kolejnego rumaka , a nie w firmie !

Zostaw opinię o Polonia Cup Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polonia Cup Sp. z o.o.