Opinie o Polonia Cup Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polonia Cup Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polonia Cup Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polonia Cup Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Iza

@~ Dariusz Ziółkowski czyli udało Ci się osiągnąć to czego oczekiwałeś od Polonia Cup. Ale wynika z tego, co pisze @obiektywna, że w firmie jest lepiej i takich sytuacji już nie ma. Chyba wygrana sprawa też powinna świadczyć o tym, że firma się zmieniła na lepsze, prawda?

-Dariusz Ziółkowski
@Iza

Wygrana sprawa pokazuje kto miał rację i ile jest nieprawidłowości- nie wierzę w zmiany nadal potwierdzam nie warto pracować dla tej firmy a posiadam konkretne doświadczenie

rallytiger Nowy wpis
@Iza

Nigdy w to nie uwieże że któraś firma się zmieni na lepsze , To jest nie realne !!!! wiec nie piszcie takiego czegoś bo , Jak było źle to tylko bedzie gorzej , Ludzie co wy wypisujecie ??? Życia nie znacie czy co z wami ?

Iza

@-Dariusz Ziółkowski rozumiem, ale może inni jednak uważają, że w firmie Polonia Cup Sp. z o.o. jest lepiej i chętnie by spróbowali pracy tam. Dlatego ktoś coś wie o ofertach pracy? Bo na stronie firmy nic nie widzę. Nie szukają nowych osób do pracy?

a
@Iza

Znaczna poprawa na plus. :) Aktualnie ponoć szukają kogoś na magazyn i mechanika, najlepiej napisać maila lub zadzwonić.

rallytiger Nowy wpis
@a

Magazyniera i Mechanika to stanowiska których co roku szukali , Magazynierzy - w sezonie roboty dużo to i stanowisk jest okolo 5-6 osob, koncowka sezonu i okres zimowy zostawiają tylko 3 osoby (wiec to nie robota na stałe) reszta wypowiedzenie umowy lecz takich sezonowiczów wolą przyjąć na staż i potem dac umowe na pare miesięcy . Mechanicy - podobnie , z tym że na ''martwy okres'' zostaje tylko jeden, było kiedyś dwóch ale jednemu podziękowali , i to bylo za moich czasów jak byłem tam na stażu , Mój Staż dobiegł końca wiec dali umowe na rok a i tak po 4-ech miesiącach ją rozwiązali(końcówka Października) Nie warto!!! No i zarobki- bez komentarza ...

Iza Nowy wpis

@pytający nigdy nie błądzi co się dzieje w firmie Polonia Cup, że uważasz, że tonie? A Ty @A jesteś pracownikiem firmy i masz inną opinię niż osoba, która była na rozmowie tylko? Może chcesz się tą opinią podzielić?

Mark

Jak teraz wygląda tam praca? :) Stawka,godziny pracy,nadgodziny itp..? Może jakiś pracownik coś podpowie :)

pytający nigdy nie błądzi
@Mark

Oglądałeś film Titatnic ? Ta firma tonie, odradzam.

Lukasz
@pytający nigdy nie błądzi

Bylem na rozmowie u nich. Człowiek zarobi lepiej w każdej innej firmie lecz nie u nich. Na magazynie oferowali mi nędzne 1500 ! Warunki okropne, na magazynie temperatura niższa niż na zewnątrz, magazyn jak za czasów PRL’u człowiek ma ochotę uciekać. Do tego brak płatnych nadgodzin. Potrafią człowiekowi zmydlić oczy, nie dajcie się nabrać, szkoda czasu.

A Nowy wpis
@Lukasz

A może pochwal się swoim doświadczeniem...? Bo akurat też byłem na rozmowie i mowa była o większej stawce... :) Magazyn jak za czasów PRL? A mi się wydawało ze ich siedziba nie jest aż tak stara.. :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polonia Cup Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Darek Ziolkowski

Sądowe Nakazy Zapłaty wystawione - teraz wielce POLONIA się odwołuje - ale zapłacą wszystko co do złotówki i nie pomorze im wymyślanie historii życia - Pan (usunięte przez administratora)musi się nauczyć żyć prawdą.... (usunięte przez administratora)gratuluję sprzedaży do lasów i wojska słyszałem że to twoja zasługa??? ha ha ha - do Policji też się sprzedało przez przypadek.... żałosne ale chytry dwa razy traci.... powodzenia dla wszystkich i nie bójcie się Sądów walczcie - bo oni tylko na to liczą że NIC nie zgłosicie - PIP, Policja i Urząd Skarbowy już się interesuje tą firmą... kwestia czasu.... sprawiedliwość zostanie osiągnięta....

~ Dariusz Ziółkowski
@Darek Ziolkowski

dodam najważniejsze... Sprawa WYGRANA - POLONIA CUP wszystko uregulowała - sprawiedliwość osiągnięta :-)

NOW-y

A ja miałem zostać ich dealerem....... W listopadzie dogadać ostatnie szczegóły..... Po tym jak tu poczytałem o tej firmie to nabieram wątpliowości.....

~ misiek
@NOW-y

nie popełniaj tego błędu - dealerzy tej firmy zawsze mają kłopoty - przeczytaj dokładnie umowę i zabezpiecz się - żadnych pieniędzy z góry

Iza

A Ty @obiektywna jak oceniasz pracę skoro masz już dłuższy staż? Warto aplikować? Dla kogo to jest praca? Masz oczywiście rację, że każdy podpisując umowę zna warunki współpracy, więc na to nie powinien narzekać, tylko ewentualnie na inne kwestie, o których nie wiedział przed podpisaniem umowy.

obiektywna

w PC pracowałam przez 2 lata i mogę potwierdzić ze wszystko powyżej jest mocno nieaktualne (jakieś dziwne związki, umowy zlecenia itp). Co do osoby prezesa- każdy szef ma swoje wady- w końcu prowadzi firmę. Co do wynagrodzenia- osoby z doświadczeniem kelnerskim na umowie próbnej nigdzie nie otrzymają więcej niż minimum- chyba że są w Warszawie ale tego nie wiem. A jeżeli komus stawka nie odpowiadała to trzeba było nie przyjmować pracy- ale oczywiście nikt z tych osób tego nie zrobił bo oprócz prezesa nikt nie chciał ich zatrudnić czytając ich CV. Jeżeli praca w PC była taka tragiczna i uwłaczająca godności- dlaczego niezadowoleni przedłużali umowy? jeżeli ktoś pracował dłużej niż 3 miesiące to była to jego świadoma decyzja a jeżeli krócej- to tak naprawdę nic nie wie.

Uciekłem z PC przez wyzysk,chamstwo i brak szacunku.Tam jesteś śmieciem.

Thomson

Tego nie wie nikt!

J23

Jak będę miał pytania o pracy to jeszcze się odezwę

Służę pomoca

Służbówka chyba dają

Telefon, laptop auto

O jakie Ci chodzi J 23

J23

Sa może też jakieś bonusy

Nie ale znajomy pracuje

J23

Betty pracujesz w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Polonia Cup Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Polonia Cup Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 68 ocen.
  • łowiecka 121
    42-600 Tarnowskie Góry