Grast & MTB Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Instalacyjno-Sanitarnych

Opinie o Grast & MTB Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Instalacyjno-Sanitarnych

Jak wygląda atmosfera pracy w firmie Grast & MTB Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Instalacyjno-Sanitarnych ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna!

Detal
@admin 10.08.2015 06:58

Atmosfera jest fajna. Ekipa zgrana i pomocna polecam.

Zostaw opinię o Grast & MTB Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Instalacyjno-Sanitarnych - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grast & MTB Sp. z o.o. Hurtownia Artykułów Instalacyjno-Sanitarnych