Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Ostróda

Opinie o Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

BoB

Ciekawe opinie tylko na bakier z prawdą... większość zespołu pracuje w PGN od wielu lat... A propos dochodów są to bzdury wyssane z palca lub innej części ciała :) Inną sprawą jest, że faktycznie trudno jest teraz znaleźć "ogarniętego" pracownika

poznaniak

Ponownie 4 ogłoszenia na zachodnią część kraju. Czyli poprzednicy około pół roku popracowali.

???

nie polecam, zarobki słabe, wykorzystują na maksa a płacą jakby tylko byli jedną firmą na rynku. są lepsze oferty a tu się nie zatrudniajcie

Poznań

Jest ogłoszenie na PH wielkopolskie, jeżeli ktoś był na rozmowach to niech się podzieli cennymi uwagami.

PCT

Tomasz, Jakie doświadczenia masz doświadczenia w branży? Szukasz pracy??

i ja też wlkp

Pewnie kasują opinie bo taki żal.Ciężkie czasy nastały dla tych branż.Rekrutacja jak na prezesa i wymagania,a płacą 2000 brutto i dają jakieś oklejone berlingo z gps.

wlkp

Dołączam się do pytania.

ciekawy

Dlaczego nie ma żadnych informacji o tej firmie skoro istnieje jak sami podają 29 lat? Nikt w niej nie pracuje?

Zostaw opinię o Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.