Scame-Polska Sp. z o.o.

Zawiercie

Opinie o Scame-Polska Sp. z o.o.

jola

widać @cinik że atmosfera w firmie nie jest najlepsza. To chyba brak dialogu pomiędzy ludźmi. A pracę i zakład trzeba szanować

Jeżeli ktoś lubi prace wśród konfidentow i lawirantow to tylko firma Scame .. Pani pseudo Beti nie szanuje prywatności pracowników i wlasnego szefa . Szczuje swoja suczke magazynowa pseudo M Wazelinke która siedzi w swej budce i udaje ze ciężko pracuje , raczej donoszac na wszystkich wymyślone historie .Donosi grzecznie raport Beti po czym wspólnie konspiruja i wysmiewaja resztę zalogi razem z panem P , oraz jego malzonka. Relaksujac sie przy tym papieroskiem . Po zdanym raporcie Beti wymyka się jak codzien z firmy w celach nie znanych nikomu (Czyli w swoich prywatnych). Reasumując firmę Scame stać na takich pracowników którzy nie szanują szefa obczerniajac go , oraz pracy , ponieważ wiekszosc czasu spędzają na wspólnym integrowaniu się korzyścią firmy..

magazynier

Wielki szacun dla Ciebie mam kolego za ta wypowiedz powyzsza ktora udzieliles na forum i w samo sedno trafiles z ta wypowiedzia na temat tej zjebanej slowackiej firmy pod wladza mlodego niedojebanego jelenia w paski "ODONEGO DOONEGO JR." afrykanski kasanowa barow mlecznych mowiac szczerze "udol sie starym" oni musza byc z niego dumni . Pozdrawiam Cie Piotrusiu to ja twoj ukochany byly pracownik PaPa i DO ZOBACZENIA

Nieistorny

FIRMA SCAME-POLSKA - zarzad - "PIOTRUS" I "BETI"( "wspaniali ludzie" )- wielkie to osobistosci dlatego pozwololem sobie z duzych liter ich imiona zaaranzowac. No i tuz za nimi w hierarhi caly szereg popularnych zolnierzy oczywiscie w sparciu z dwoma czarnymi magazynowymi perlami - one donosza kawe i herbake szfowi o ile w tym czasie szef jest spragniony informacji. Pisze to do tych osob ktore chcialyby pracowac w tej firmi azeby sobie odpuscily ta robote jak nie musicie nie idzcie tam i nie podajdzie reki konfidenta mowiac szczerze NIE POLECAM Pozdro

Ta firma to kpina i tyle.

może jutro wpadne do firmy, aktualnie poszukuje pracy i z przyjemnością zostawię swoje aplikacje; tylko o kogo mam pytać???

Kiedy gdzie o której Daj znać czekam na info

Co ty na to?

Niestety nie mogę potwierdzić ani jednego słowa mojego poprzednika.(usunięte przez moderatora) zdecydowanie odradzam.

Zostaw opinię o Scame-Polska Sp. z o.o. - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scame-Polska Sp. z o.o.