Acte Sp. z o.o.

Opinie o Acte Sp. z o.o.

Kolos

To była bardzo fajna firma do 2012 roku. Fajna atomsfera, przyzwoite zarobki, dobra marka. Póki oddział w Polsce działał autonomicznie wszystko działało. Potem niestety przeszła rewolucję i pod zarządzaniem pana P. z Danii i zaczęła się sypać. Działania zarządu z Danii, nieznajomość polskiej specyfiki, narzucanie pomysłów niepasujących do polskich realiów rozłożyły firmę na łopatki. W firmie pracowało ponad 20 osób. Teraz 7 i dalej się zwija. Przykład jak można w krótkim czasie zabić dobrze znany na rynku dystrybucji elektroniki brand. Frima chciała działać jak w latach 2000-2010, niestety czasy sie zmieniły...

Kształtuj rynek pracy. Wypowiedz się o firmie Acte Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Acte Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acte Sp. z o.o.