Opinie o Mewa Textil-Service Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mewa Textil-Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mewa Textil-Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mewa Textil-Service Sp. z o.o. w Sosnowiec

Beata

Jakby duzo zarabiał,to nie byłoby ogłoszenia co 2 mieiące...

Beata

nie jest łączone. Akwizytor wozi się Astrą/Fabią. czemu pytasz?

Ewelina
@Beata

Na czym dokladnie polega praca przedstawiciela handlowego i jakie stawki (jeśli chodzi o podstawę) proponują lub jaką można sobie zażyczyć? Była bym Ci wdzięczna za informację na maila akos235@wp.pl

Beata

Kolego, tu się ludzie bezinteresownie ostrzegają, swoje kryptoreklamy zostaw na swoim podwórku. Nikogo żaden Rafał nie interesuje, konkurencja jest dużo, a temat jest o Mewie.

Karol

Aha, bo zapomniałem o najważniejszym. Być może Rafał z Szopa Wam pomoże jak zerwać umowę, ale z tego co pamiętam mówił, że jakieś zmiany można wymusić na Mewie, ale na możliwość zerwania umowy i tak trzeba czekać do końca roku kalendarzowego.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mewa Textil-Service Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Zatrudnię kobiete z prawem jazdy katb wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Karol

W marcu udało mi się zerwać umowę z Mewą na czyściwo i na maty chłonne i podpisałem umowę z firmą Szop z Inowrocławia. Niby Mewa zeszła mocno z ceny, ale za "fachowe" doradztwo ich przedstawiciela na samym początku już nie chciało mi się gadać... Zresztą chłopak z Szopa zaproponował mi umowę tylko na pół roku na czyściwo, abym się przekonał, bo do wyboru miałem jeszcze Berendsena. Co ciekawe na ich stronie nie ma opisu ściereczek dla mechaników, ale mają to samo co w Mewie.

wj

znalazł ktos jakis sposób na zerwanie umowy prosze o jakies informacje: weronika.jenek@interia.pl

ADR

Proszę o pomoc w rozwiązaniu z nimi umowy.

ADR

Jestem z Torunia. Mój mail: skwara80@poczta.onet.pl

?

Jak jesteś zadowolony, to Twoja broszka.Widać nie wydymali Cię dostatecznie. Ten świstek papieru, z prawnego punktu widzenia, w ogóle nie powinien nazywać się umową. Nas też straszyli prawnikami, sądami, komornikiem. Nasze argumenty olewali, nich ich pewnie nawet nie czytał. A może jesteś ich przedstawicielem skoro tak ich bronisz ???

rr

Kolego takie podejście do klijenta to norma ,trzeba ofierze wcisnąć bajer że szmatki będzie miał za pół darmo. Zostawiają do testowania nie mówiąc że za test trzeba zapłacić.Następnie kontakt z cwaniakami się urywa ,nie odbierają telefonów albo skontaktują się z tobą w innym terminie Następnie jeżeli nie rozwiążesz umowy pisemnie bo telefonów nie odbierają, to w piątym tygodniu dostajesz fakturę za test i umowę na trzy lata .Nagrywajcie na dyktafon ofertę przedstawicieli żeby was potem nie oszukali powodzenia

ramzes
@rr

schemat byl dokladnie taki sam (usunięte przez administratora)sie w umowe z gosciem ktory mieszka w pile pozdrowienia panie (usunięte przez administratora)

Janek

Pozdrawiam serdecznie handlowca firmy Mewa. Przy swiadkach,pracownikach i klientach warsztatu zapewniał,ze za 30zł daje mi pojemnik ze szmatami.zapomniał dodac,ze 35 i to netto, nie za pojemnik,tylko za tydzien,a przy 150zł miesiecznie wymienia mi go za 32 tygodnie-8 miesiecy!!!!!! i teraz najlepsze- jakbym się nie zorientował dziś,to umowa de facto 3letnia wchodzi w życie. oczywiście handlowiec zniknał,w biurze nie chcą podać jego danych,a szkoda. Wypowiedzenie idzie 4 źródłami,co by nieoczekiwanie nie zniknęło. Dzięki i serdecznie ... pozdrowienia. chwwd

AAA

Proszę o pomoc w rozwiązaniu umowy adziorek1@buziaczek.pl Sprawa pilna!!!

jj

znalazłem post dot zerwania z nimi umowy. proszę o kontakt

agnieszka
@jj

Proszę o pomoc w rozwiązaniu umowy z Mewa ajakubowska1@poczta.onet.pl

zadowolony

Nie nie wszędzie wyglada to tak samo bo w innych krajach ludzie czytaja umowy..Dla wszystkich obrzucajacych Mewe epitetami /czasem warto sie zastanowic co sie pisze!! Polacy niestety tak maja uwielbiaja na wszystkich wieszać psy i ciagle narzekać !!!

hohsztzplery

ludzie idźta do sądu, najlepiej ochrony konsumenta, wszystkie komentarze powyżej to prawda

thc

czytanie ze zrozumieniem to w narodzie sztuka wymarła :)

on

Ze strony internetowej firmy Mewa wynika, że prowadzi ona działalność w 12 krajach Europy. Zadaje sobie pytanie: czy wszędzie wygląda ona tak samo? Jeśli tak, to aż dziw bierze, dlaczego ta firma jeszcze istnieje !?

M.
@on

już 109 lat

vmotor666

Przeczytajcie zanim podpiszecie umowe!!! Firma mega nieuczciwa-przedstawiciel nie informuje kontrahenta o kruczkach zawartych w umowie.Wystarczy podpis ,pieczatka i jestescie Panstwo juz lzejsi o pare stowek.Przy okazji pozdrawiam wymiar sprawiedliwosci -gratuluje dobrego samopoczucia przy karaniu obywatela,ktory w zebach przynosil podatki. [usunięte przez moderatora]

mewa oszusci

http://www.facebook.com/pages/MEWA/152002414960747 zapraszam do pisania opini o firmie MEWA

pudelek

proszę o pomoc w zerwaniu umowy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Mewa Textil-Service Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Mewa Textil-Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mewa Textil-Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mewa Textil-Service Sp. z o.o.?

Mewa Textil-Service Sp. z o.o.