Mewa Textil-Service Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Mewa Textil-Service Sp. z o.o.

Robcar

Oszuści oszuści i jeszcze raz oszuści wynajołem pojemnik z czysciwem nik tego czysciwa niw wymienił i każą zapłacic 648 zł za brak wykonania usługi i strasza sadem będę sie znimi sądził nie polecam

MEWA
@robi 02.11.2017 22:13
Potwierdzam, wprowadzają w błąd na samym początku rozmowy ja swoją sprawę przekazałem do prawnika o nękanie i próbę wyłudzenia...

Szanowni Państwo, przykro nam, jeśli mieli Państwo jakiekolwiek negatywne doświadczenia z firmą MEWA Textil-Service Sp. z o.o. Bardzo chcielibyśmy reagować na takie przypadki, dlatego też zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Dyrekcją. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod specjalnym numerem telefonu: +48 22 33 63 228 lub też drogą elektroniczną pod adresem: reklamacje@mewa-service.pl. Z poważaniem Dyrekcja MEWA Textil-Service Sp. z o.o.

fly
@MEWA 09.11.2017 15:46

To mało macie tutaj faktów Reagujcie po prostu nie piszecie dupokryjki

aha

Potwierdzam słaby poziom rozmowy rekrutacyjnej,szczególnie pani E.P. specyficzna, nie wywiera dobrego wrażenia i też myślę, że po jakimś "układzie".. na pewno nie rokująca na dobrą współpracę. Dziwna siedziba, brak recepcji (?),drzwi do korytarza "firmy" zamykane na klucz no i przede wszystkim TEN WŁAŚNIE WĄTEK - wściekłych, wprowadzonych w błąd klientów mówi sam za siebie. Pracować tam to zdaje się jakaś żenada, więc, "nie ma tego złego.." :-). Powodzenia!

richi
@aha 04.10.2015 23:10

Na magazynie w sosnowcu 5 tys na reke heeee

@richi 28.01.2017 22:25
Na magazynie w sosnowcu 5 tys na reke heeee

Mówisz że magazynier zarabia 5000zł.- Chyba jak zrobi 300 godzin w miesiącu!

Magazynier

Witam Wszystkich wpisujących. Czy ktoś mógłby napisać krótko i zwięźle jak sie pracuje w magazynie w Sosnowcu-jakie zarobki, atmosfera w pracy, czy na zmiany się pracuje, czy są nadgodziny, czy w weekendy się pracuje, i czy w ogóle warto zawracać sobie tą firmą głowę. Z góry dziękuję z konkretne odpowiedzi.

Szukasz pracy?

Magazynier

Witam Wszystkich wpisujących. Czy ktoś mógłby napisać jak się pracuje w magazynie w Sosnowcu. Jakie zarobki, atmosfera, czy na zmiany się pracuje, itp. Z góry dziękuję za konkretne odpowiedzi.

ahaaha

czy w firmie duża rotacja wśród handlowców? Jaka podstawa?

ło matko
@ahaaha 10.10.2017 10:20
czy w firmie duża rotacja wśród handlowców? Jaka podstawa?

Czytaj ze zrozumieniem, dwa posty wyżej

Edyta

@Chodząca encyklopedia dziękuję za szczegółową wypowiedź. A Ty jesteś bardziej na plus czy na minus dla firmy Mewa Textil-Service? @szwagier kolaska to nie miejsce do opisywania pracowników forum. Zabrania tego regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin

Chodząca encyklopedia

Małe kompedium wiedzy, bo widzę że sporo osób pyta: Plusy: -narzędzia ( astra kombi na wypasie również prywatnie, smartfon z jabłuszkiem, dobrej klasy laptop, nawigacja, wysoki ryczałt na hotel, itp) - asystentka umawia spotkania ( patrz też w minusach) - produkt z wyższej półki (jakość i cena niestety też) - hajs - jak zrobisz plan- siódemkę lub więcej ( ale patrz też w minusach) - ludzie- ogólnie ok choć na parę osób trzeba uważać Minusy - asystentka- zarabia od umówionych spotkań więc często umawia "na pałę" - hajs -nie zrobisz planu ? lepiej do Biedry na kasę iść, poniżej dwójki - umowy z klientami- tragedia, jesteś etyczny biznesowo? odpuść Dyrektorów dwóch, jeden od początku w firmie, w porządku, dba o ludzi choć też musi zadbać o swoje podwórko. drugi raczej cyfra , potem człowiek. Opinia u klientów podzielona, niestety w większości negatyw, ( nie chodzi o jakość produktów, raczej o obsługę posprzedażną)

szwagier kolaska
@Chodząca encyklopedia 01.10.2017 21:03

ten pierwszy z dyrektorów też nie dba -rudy lisek ,dba tylko siebie i o 2 damy ...bo tyle mu zostało ze starej gwardii ,ale tym damom nie zazdroszczę poświęcenia które musiały zrobić =fuuu

Edyta

@j23 czyli nie podoba Ci się fakt, że nie masz takiej samej możliwości pozyskiwania pracowników? A czy jesteś z czegoś zadowolony w pracy Mewa Textil-Service? Firma wstawiła wywiady z pracownikami https://www.mewa-service.pl/kariera/pracownicy-opowiadaja/. Co o nich myślisz?

Edyta

@aaaaaa aktualnie firma Mewa Textil-Service poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego w Poznaniu i jest tu opisane jak wygląda stanowisko https://www.mewa-service.pl/kariera/aktualne-oferty-pracy/polska/1701_przedstawiciel-handlowy_59/. Czy ktoś jeszcze mógłby powiedzieć @aaaaaa coś więcej o tej pracy?

@Edyta 07.08.2017 09:51

Widzę że pracownicy mewa są na bieżąco na tej stronie Edyto chodziło mi jak wygląda praca w praktyce w mewa nie w teorii Pozdrawiam

j23
@Edyta 07.08.2017 09:51

najgorszy teren ponieważ nie wiem czy wiesz masz tylko zdobywać klientów , nie są oni na zawsze ,po pół roku są obsługiwani przez dział inny i nic z nich nie masz Na Twoim terenie działa też tzw równiejsza która może więcej czyli jeździć po Twoim terenie oczywiście nieformalnie ,Nie polecam

teren kujawsko pomorskie , pomorskie, i cześć mazowieckie

j23
@aaaaaa 04.08.2017 18:48
teren kujawsko pomorskie , pomorskie, i cześć mazowieckie

nie ma takiego regionu podałeś 3 regiony trzech przedstawicieli

aaaaaa

Witam Chciałbym uzyskać informacje na temat pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w "mewie" z góry dziękuje. Pozdrawiam

ccc
@aaaaaa 02.08.2017 16:12

na jaki teren bo to zależy

Były mewowiec
@aaaaaa 02.08.2017 16:12

Nie ma zle. Kasa ok jak robisz plan. Autko spoko również prywatnie. Dyrektor , w twoim przypadku chyba ZZ ujdzie, ale jak każdy, przechodzi czasami na ciemna stronę mocy. Ludzie ok. Na niektórych trzeba uważać. Szmatki fajne, ceny średnio, umowy z klientami "sodoma i gomora". Mały opis w pigułce.

imar24

Witam Proszę o informację jakie plany dla PH i czy wykonalne . Jeśli można kilka słów jak jest teraz.

Auto Complex

W fakturach za marzec, znów podwyżka :(

OLA

najlepsze jest to że ci równiejsi nic od paru lat nie wnoszą tylko cały czas przerzucają te same firmy na patencie nie mówić już o jeżdżeniu po nieswoich terenach

Adaś
@OLA 23.03.2017 10:55

od wczoraj jeden zrówniejszych już wyleciał czekamy na następnych

byly
@Adaś 06.06.2017 16:33
od wczoraj jeden zrówniejszych już wyleciał czekamy na następnych

Jak się walczy o swoje to nawet rowniejszy może wyleciec.

Mieciu

Co do pana ZŻ to stawiam taki jeden powazniejszy zarzut. Mianowicie to, ze w Mewie sa rowni i rowniejsi. i Pan Panie Z do tego doprowadzil. Drugi z Panow " na gorze" Pan MB chyba zapomnial jak zaczynal w Mewie i troszke wladza uderzyla mu do glowy. Ogolnie co do pracy jest spoko, jest cisnienie ale warunki w miare, przy czym co roku niemcy ucinaja po kawalku. Jak to sie mowi " firme tworza ludzie". Szkoda tylko, ze w mewie zwalnia sie tych ludzi co nie trzeba. Ale jest ku temu rowniez wytlumaczenie. Trzeba jakos naszym zachodnim sasiadom wytlumaczyc czemu Polska wyniku nie robi. "!Bo handlowcy nawalaja i trzeba zwolnic". A po zwolnieniu przyjmuje sie nowych i wtedy wyniku nie ma " bo nowi die dopiero ucza". Mysle, ze chociaz drugi dzial sie lepiej ogarnie teraz bo przyszla Pani MC, ktora uwazam za bardzo kompetentna osobe na to stanowisko. Panie ZŻ i Panie MB zycze powodzenia i mam nadzieje, ze kiedys sie nauczycie, ze wazni sa ludzie i bedziecie sie do tego stosowac naprawde a nie pod publike. Pozdrawiam

myśląca

już się ośmieszyłeś kiedy podszywałeś się ,kładź lepiej dachówki lub smaż kiełbaski w swoim interesie

JaJe
@Sylwek 13.06.2017 18:34
a dachówki bo jest po szkole zawodowej specjalizacja dekarz ,więc ma duże kompetencje jako zarządzający firmą...

swój
@JaJe 17.06.2017 15:11
O kurcze, rzeczywiście, sprytnie się przez 10 lat ukrywał.. koniecznie napisz o tym Niemcom, pewnie od razu go zwolnią...

od razu nie ale powoli aż skończy w swoim barze na robieniu frytek :)

P

póki będzie pracował dyr Z.Ż nie się nie zmieni lepsze - czas na zmiany personalne !!!

Lolek
@Influence 11.03.2017 22:46
O tak!! Facet zarządzający od 10 lat dużą firmą podszywa się pod kogoś na Gowork,żeby bronić swojego wizerunku, bo jakiś anonim...

Najlepsze jest to ,że niby jesteś byłym pracownikiem Mewy i ciągle interesujesz się co piszą o firmie w której kiedyś pracowałeś - tego nikt nie kupuje panie dyrektorze :)

Influence
@Lolek 13.03.2017 08:05

No dobra, macie mnie. Tak to ja. Jak odejdę to napiszesz że jestem fajny? Proszę,proszę,proszę!!! Bardzo mi zależy na twojej opinii. Dyrektor.

Łódzkie

Agencja PR nie umie napisać odpowiedzi w 24h?

Łódzkie

Poproszę o odpowiedź tutaj. Xx czerwca 2012 podpisuję umowę na 1 rok kalendarzowy z 6 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Umowę wypowiadam państwu w maju 2016. Moja umowa skończyła się 30 listopada 2016. Skąd termin 31.12 2017? Taki termin podano mi telefonicznie. U mnie 6 miesięcy trwa 6 miesięcy, w Mewa 19 miesięcy. Proszę o informację na jakiej podstawie i czy prowadzicie wewnętrzny kalendarz. Proszę o informację od klientów w podobnej sytuacji.

MEWA Textil-Service

siedlczanin

Witam Wszystkich Proszę o informację na temat stanowiska Przedstawiciel Handlowy w MEWA: teren Siedlce -ile wizyt dziennie -jaka podstawa netto -jakie premia max netto (miesięczna, dwumiesięczna, kwartalna,roczna?) -jakie auto, z gps, obrandowane? -baza klientów na start? Z góry dziękuję Pozdrówki

on.lodz

Nie mamy dobrych doświadczeń, jeżeli chodzi o współpracę z tą firmą. Działają na zasadzie nierzetelnej informacji, wprowadzenia w błąd, a potem nie można się od nich odczepić bo straszą drakońskimi karami nie wiadomo za co. I gadać w ogóle nie ma z kim, bo olewają wszelkie prośby i argumenty. Bardzo wiele jest sygnałów, że to firma nie uczciwa, dlatego radziłbym uważać.

Wisienka

To proste. Wchodzisz, machasz umowa, ale mówisz klientowi że to test, ewentualnie próba. Słowo umowa nie padnie. Podpis i... A potem już leci, Klient uwalony to i prowizja wpada. Będąc fair wobec klienta plan nierealny. Zresztą nikt albo prawie nikt planu nie robi.

jjhjh

no to w sumie chyba dobrze że jednak atmosfera w firmie dopisuje mam racje? przynajmniej jak dla mnie to jest mega wazny czynnik nie wiem jak dla was ?

R.

Pracowałem krótko w Mewie - dostałem po prostu lepszą ofertę. Plusy - bardzo mała biurokracja do ogarnięcia w domu, ok 20 min codziennie wystarcza nie trzeba robić jakiś dziwnych tabelek dla pierdzących w stołki produkt managerów, chorych prezentacji -wyplata na koniec danego m-ca na koncie -w żadnej innej firmie nie było takiego szacunku dla Handlowców jak w Mewie -bardzo dobre auta - dostałem opla astre kombi prawie nową przebieg 30 000, 136 koni -bardzo odbry produkt - klienci ktorzy juz raz kupili uslugę są zawsze zadowoleni z jakości - bardzo konkretni klienci - w fabrykach, warsztatach, drukarniach, to nie jeczące farmacutki w aptece - dużo prywatnego czasu po pracy w domu -wg relacji kolegow można i nawet pod 10 tys zarobić -plany realne -bardzo dobra atmosfera, nie ma tam mafii biurowej menadżerskiej którzy hu...a wiedzą o robocie i mają biurokratyczne rządania -duża korporacja, a atmosfera rodzinna (każdy wie co ma robić) co niespotykane w takich firmach MINUSY - może za krótko pracowałem, ale ani jednego nie znalazłem

Magda

A czy ktoś może współpracuje z firmą BIM? Jakieś opinie?

Łódź

Przepraszam za chaos. Po prostu mewa wysyła podwyżki po czym za przedłużenie umowy na 3 lata oferuje obniżkę, równą cenie sprzed podwyżki. Nie lubię robienia ze mnie idioty.

Łódź

Zmieniłem szmatki mewa textil na bim textil. Na koniec współpracy podwyżka, a zaraz propozycja obniżki przy przedłużeniu umowy. Kpina

Pytacz
@Łódź 18.04.2016 18:59

Jak to rozumieć?...

kierowca

Mam pytanie czy w mewie potrzebują kierowcy z kat.C szukam pracy adr podstawowy mam

Taka ja

Wyluzujcie. Warunki pracy są dobre. To czy praca jest fajna, zależy od nastawienia. Zawsze coś jest nie tak, a to zły szef, a to nadmiar obowiązków, a to korpo- pranie mózgu, a to nacisk na wyniki, a to konieczność walki z konkurencją. Pokażcie firmę idealną. Skoro jej nie ma, bo w każdej może występować któryś z powyższych czynników, to o co bić pianę. To jest biznes, coś dajesz, coś bierzesz, zawsze można pójść inną drogą, jak się komuś nie podoba i nie brać tej pracy. Akurat praca asystentek jest dość łatwa, jeśli ktoś jest cierpliwy, sprytny i umie rozmawiać przez telefon, bo to właściwie stanowisko połączone z telemarketingiem. Choć nie trzeba nic sprzedawać. W pozostałych działach jest w porzo, kierowcy sobie dość chwalą. Natomiast jeśli ktoś zadaje niewłaściwe pytania pracownikom na rozmowie i jest niekompetentny jak wymieniona pani dyrektor z działu handlowego, to faktycznie wstyd. Uwaga, tu się nie przyjmuje po znajomości, jakby nawet, to weryfikacja osoby następuje szybko. Zarobki są przyzwoite.

Kamil

Maxx- napisz że jako pracownik polecasz swoją firmę . Jak to powiedzial wasz były klient- nie ten kaliber. Dzialacie sobie w swoim stylu i swoich możliwościach i ok. Laptop, auto, komórka- a kto bez tego dziś pracuje jako PH. Firma bogata, z fatalną - czesto- opinią wśród klientów. W dodatku rzeźbia teren 10 lat. Co oznacza, ze trafisz do klienta, u którego juz mewa była kilka razy. Umowa na rok kalendarzowy, czyli realnie 2 lata. Plus 6 miesięcy wypowiedzenia. Wmow klientowi ze jego 2,5 letnia umowa trwa " rok".astra4 bez gps. Asystentka ustawia dzień. Od kilku miesięcy nie jesteśmy już monopolista i jest coraz ciężej. Przełożeni w porządku. Plany wysokie. Powodzenia.

Praca przedstawiciela fajna. Dobre warunki. Ale dla ludzi obrotnych , z jajem. Nikt was uczyl sprzedazy tam nie bedzie. Nauczycie sie produktow. Sprzedawac musicie umiec. Pytacie o kase? Jest dobra jezeli sie robi wynik. Auto, notebook, komorka sa. Ale nikt nie daje tego za opierdzielanie sie. Nie jest lekko bo sa to umowy dlugoterminowe z klientami, ktorzy sa rozni. Jedni nerwowi inni niezdecydowani. Trzeba miec jaja i twarda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ale tez trzeba umiec sprzedac produkt.

bob

No tak to też wiem jutro będę miał rozmowę kwalifikacyjną więc na pewno podzielę się informacjami jakie zdobędę

Bob

Jako magazynier w sosnowcu

Bob

Witam mam pytanie jakie zarobki są jako magazynier ?

Ta

Seicento van. Możesz świat z rodziną zwiedzić.

olo

Jakie samochody proponują na stanowisku handlowca ?

xyz

Absolutnie. To sa pytania nie związane z praca. Nie powinny nawę paść takie pytania! Szczyt niekompetencji. Zenujaca taka rozmowa, ale tak "świetne" osoby przeprowadzają rozmowy haha.

Racja - xyz :-)
@xyz 10.12.2015 20:34

Poniżej mała wykładnia z przepisów Prawa Pracy dla pani E.P. na poczet kolejnych rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska asystentek, ponieważ ta właśnie rekrutacja jest niekończącym się "procesem"... Art.22 par.1 Kodeksu Pracy wskazuje na to, że pracodawca może żądać od kandydata na pracownika podania jedynie takich informacji jak: • Dane osobowe, • Imiona rodziców, • Data urodzenia, • Miejsce zamieszkania w tym adres do korespondencji, • Wykształcenie, • Przebieg kariery zawodowej. Tymczasem, osoby biorące udział w różnego rodzaju rekrutacjach skarżą się na zadawanie przez potencjalnych pracodawców pytań mocno ingerujących w ich sferę osobistą, a nawet w niektórych przypadkach w ich życie intymne. Nie można zadawać pytań dotyczących orientacji seksualnej, ciąży, czy wyznania i opcji politycznej najbliższej kandydatowi na pracownika. Są one nie tylko bulwersujące, ale jednocześnie też niezgodne z obowiązującym stanem prawnym. W art.18 Kodeksu Pracy zapisano jednocześnie, że pracownicy powinni być podczas rekrutacji równo traktowani. Tyczy się to zarówno zakresu nawiązywania, jak i rozwiązywania stosunku pracy, ustalania warunków zatrudnienia, awansowania czy też dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Nie może istnieć dyskryminacja ze względu na: •Płeć, •Wiek, •Niepełnosprawność, •Rasę, •Religię, •Narodowość, •Orientację seksualną, •Przynależność związkową, •Przekonania polityczne, •Pochodzenie etniczne, •Wyznanie.

MG

Natomiast plusem na pewno jest wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i ciekawy zakres zadań. Następnym razem jednak odmówiłabym odpowiadania na osobiste pytania.

gm
@MG 10.12.2015 08:17

A kiedy byłaś i na jakie stanowisko?

MG

Byłam na rozmowie w tej firmie i sama atmosfera rozmowy była super. Jednak pewien niesmak pozostał po pytaniach "czy jest Pani mężatką, czy sama wychowuje dziecko?", "ile lat ma dziecko", "co robi mąż?", itp. Zabrakło mi jeszcze mojego ulubionego pytania "czy zamierza Pani powiększyć rodzinę?"

arleta

ZDECYDOWANIE nie zachęca. Tego ogłoszenia nie widziałam akurat ale z miesiąc temu bylo cos na windykacje i kolezanka tez uslyszala podobna kwotę wiec ciekawe jakie rzeczywiście sa tam zarobki.

Aneke

Ta umowa na asystentkę za 1800 brutto nie zachęca do pracy.

Aneke

Tutaj piszą sami klienci,a czy ktoś napisze ile zarabia asystentka dla handlowca? na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałam 1800 brutto + jak wszędzie premie od umówionego spotkania, a jakie są faktyczne zarobki?

Chudziak
@Aneke 19.11.2015 21:40

Wysokie.czesto hanslowcy w innych ffirmach marza o takich

Borewicz

Czytając niżej zamieszczone opinie, jestem przekonany, ze ich autorami w większości to osoby kiedyś pracujące dla Mewy i z powodu swych niekompetencji lub innych, bardziej poważnych powodów zwolnieni z tej firmy. Teraz, lecząc swe kompleksy, oczerniają swego byłego pracodawcę, podszywając się pod klientów. Panowie, kompleksy da się leczyć. Kompleks małego siusiaka też! Wystarczy udać się do specjalisty. W waszym przypadku weterynarz zupełnie wystarczy.

potencjalny klient byly juz

dla mnie firma zenada. raczej atmosfera kiepska tam, co da się odczuc jak się wchodzi do pokoju, poza tym jakies dziwna siedziba firmy. Pani dyrektor jakas, chyba handlowa taka jakas... jakby olewający i z góry patrzaca na każdego chyba. Niemile wrazenie.

R.
@potencjalny klient byly juz 17.11.2015 13:26

atmosfera mega dobra - nie kłam że zła, siedziba normalna, czystko, schludnie, musi być w takim miejscu bo wyjeżdżają z tamtad samochody dostawcze, nie może być w biurowcu w centrum poznania

Czesio

Wszędzie dobrze gdzie nas niema :) w każdej firmie trzeba pracować żeby coś osiągnąć... ale mam pytanie odnośnie atmosfery szkoleń jak duże są tereny czy można korzystać prywatnie z auta (jakie auto)

Wuw

Jestem klientem mewa. Piszesz ze nie ma obowiązku współpracy. Mam szmaty oeaz maty. Chce po 3 latach odejsc. Moge w kwietniu 2017. To jest ten obowiązek czy nie? Przecież gdyby nie te cholerne umowy to byście nie mieli komu wozic. Stworzyliscie stanowisko obsługi prawnej. Po co, skoro nie ma obowiązku współpracy? Dlaczego dając mi maty na miesiąc za darmo, Stworzyliscie z tego umowę na 3 lata, przedluzajac mi jednocześnie szmaty o 3 lata? Pracownik telefonu nie odbiera. Nie przyjechał o mnie walczyc, bo nie chce mi spojrzec w twarz.

M.
@Wuw 20.10.2015 21:36

hm? umów się pilnuje. podpisanie umowy na Lessing na próbę jest możliwe? a może na telefon na próbę jest możliwe? po próbie był handlowiec Mewy? Produkt się podobał? Wiedział Pan co podpisuje?

Ludź

A ja tam uważam że w naszej firmie jest super, trzeba się napocić, fakt, ale gdzie nie jest ciężko? Firma płaci wszelkie składki, nic pod stołem nie załatwia, umów śmieciowych nie proponuje, wypłata nieraz jest już na koncie przed zakończeniem miesiąca, prywatna opieka zdrowotna, godne warunki pracy, bonusy pieniężne za osiągnięcia. I ludzie są fenomenalni! Dobry zespół, ok przełożeni. MEWA stawia nam poprzeczkę wysoko, bo to firma dla najlepszych i wiele nas uczy oraz wymaga każdego dnia, ale też pomaga w kłopotach. Jesteś lojalny a twoje stanowisko potrzebne, pracujesz dobrze, to nikt cię nie wywali. Zauważcie, że nikt nie narzeka jako były czy aktualny pracownik na TYM FORUM, UWAGA TO NIE FORUM DO KRYTYKOWANIA KONKURENCJI. Szanuję Wasze opinie, ale szkoda, że są negatywne, lecz pomyślcie, że nie utrzymalibyśmy się na rynku tak długo, gdyby nie ogromna rzesza naszych LOJALNYCH I STAŁYCH KLIENTÓW z którymi prowadzimy od lat partnerski dialog i zawsze szukamy rozwiązania. A co do utyskiwania wypowiadających się tu niektórych osób, to zawsze ktoś będzie narzekał, nie doczyta, nie dopyta, nie negocjuje, nie kontroluje i stąd problem. Nikt nikogo do współpracy nie zmusza.

do .. powyższego postu -"aha" 7.10.15

..."uderz w stół a nożyce się odezwą"...hehe.. Każdy człowiek uczestniczy w różnych procesach rekrutacyjnych i ma porównanie bez względu na efekt końcowy. Rozmowa kwalifikacyjna działa w obie strony!!! Bywa, że nie odpowiada również potencjalny przełożony oraz kiepskie "ogólne" wrażenie firmy..tak jak w tym właśnie przypadku :(.

achaIII
@do acha II (post z 11.10.) 12.10.2015 13:51
W jakim celu nadal "bijesz pianę",skoro jak twierdzisz nie masz nic wspólnego z rekrutującymi?? Powyższe opinie dotyc...

Bo nie mam , natomiast będę się upierał, że opinia kandydatek nt rekrutujących jest nierzetelna, "jakaś pani dyrektor, którą chyba z rodziny zatrudnili" Uczestniczyłem w wielu rozmowach i taka opinia nigdy nie przyszła mi do głowy. Co do klientów.. cóż, zadowoleni raczej nie piszą na forach. I po co aplikować do firmy o tak rzekomo złej opinii? Panie dopiery teraz odkryły Gowork? Powodzenia na następnych rozmowach i następnych i następnych..

aha..:-)
@achaIII 14.10.2015 21:45

"jakaś pani dyrektor, którą chyba z rodziny zatrudnili" - to akurat nie moja opinia, ale.. jakby na to nie patrzeć was to jednak "boli"?..? - inaczej nie byłoby tej wymiany zdań. Faktem pozostaje, że trzeba "googlować" przed rozmową rekrutacyjną! By the way - usatysfakcjonowani Klienci wyrażają powszechnie swoje dobre opinie na forach danej firmy, dziękując za współpracę i polecając usługi. Hmm ..Good luck! Więcej już nie mam nic do dodania.

Zostaw opinię o Mewa Textil-Service Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mewa Textil-Service Sp. z o.o.