Opinie o Sylva Sp. z o.o. w Wiele

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sylva Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sylva Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sylva Sp. z o.o. w Wiele

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Sylva Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

pracus

tutaj jestes w pracy 24h na dobe

Bla

Jak wygląda zakończenie okresu próbnego? Można liczyć na podwyżkę? Na jaki czas kolejna umowa ?

księgowa

Aktualnie firma poszukuje głównej księgowej. Czy warto aplikować?

F..................,,,,,,,,,,,

NA FRYDERYKA RENCE OPADAJOM ZWOLNIJ SIE W KONCU.... DAJ ZAKŁADOWI SIE ZROZWIJAC A NIE ZABIERASZ NA DNO

Firma Sylva Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Dyrektor Produkcji w branży drzewnej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
F.......

No i jak? Nowy rok.Wiecej roboty. Metry metry... Nie da podwyżki. Pozdrawiam

Zafira b

Chce ktoś odkupić tanio pellet? Zostały mi 4 palety. 500 za paletę. Bez faktury.

Mario
@Zafira b

Chce 2 palety. Skąd dostawa bo ja jestem z okolic Kartuz.

Mięsny Jeż
@Mario

czyli z Kczewa?

Mario
@Mięsny Jeż

Nie w drugą właśnie stronę.

Xxx
@Zafira b

Prądzik daj sobie spokój bo cię zamkną wkoncu

XX
@Zafira b

Jak bez faktury ? to prowokacja Urzędu skarbowego !!

Eryk

Mi osobiście nie podoba się praca Pani BHP. Rozbraja mnie jej brak doświadczenia. Nie potrafi sprostać prostym zadaniom. I jeszcze ten ironiczny uśmieszek który chyba każdy z Nas zna...

ktoś
@Eryk

a poprzedni był lepszy?

KICZ

Po co sprzataczka skoro jest taki (usunięte przez administratora) w W-C

Renata

@anonymous, może w takim razie Ty mógłbyś przedstawić to w jaki sposób działa Sylva i jakim jest pracodawcą? Każdy głos na ten temat będzie bardzo ważny ze względu na osoby interesujące się pracą w tej firmie.

Renata

@Bananowy Joe, dlaczego Twoim zdaniem, osoby, o których napisałeś odeszły z Sylva? Czy ma to związek z tym, co teraz dzieje się w tej firmie? Bardzo proszę Cię o zajęcie zdania w tej kwestii. Jest ona ważna dla osób poszukujących informacji o tym pracodawcy przed aplikowaniem do niego.

@Renata

te opinie piszą osoby sfrustrowane lub złośliwe nie mający zielonego pojęcią o tym jak działa firma SYLVA.

Renata

@bananowy joe, to forum nie jest miejscem poświęconym wyrażaniem opinii o osobach pracujących w Sylva. Czy możesz przedstawić konkretnie, aktualną sytuację występującą w tej firmie? Czy Twoim zdaniem warto aplikować do niej? Jakie warunki zatrudnienia pracodawca proponuje obecnie na rozmowie kwalifikacyjnej?

Bananowy Joe
@Renata

Sądzę że nie warto Aplikować Kierownik z Lubni odszedł Kierownik produkcji znalazł sobie inną robotę Z biegiem czasu zostanie tylko Fryderyk na placu boju Ale będzie twierdził że na wszystkim się zna i sam poprowadzi firmę ku świetlanej przyszłości To jest ocena aktualnej sytuacji w firmie

bananowy joe

panie fryderyku , pan nie słucha donosicieli, pan się lepiej robotą zajmij, bo niedługo na produkcji będzie (usunięte przez administratora) totalny i żaden klient nawet ten portugalski swojego towaru nie dostanie a to było by smutne....... albo jedź pan na urlop i już z niego nie wracaj każdy będzie szczęśliwy

.....

Panie Fryderyku kiepski czas się chyba zwolnić bo i tak pana nikt w tej firmie nie lubi. Z poważaniem. .....

hydrofor stateczny
@.....

to że go nie lubimy to jedno a to że facio się nie zna na robocie to drugie garnie kolosalne pieniądze nie wiadomo za co

Renata

@....., forum na którym pozostawiłeś swój wpis nie zostało założone w celu oceniania osób pracujących w Sylva. Ma ono charakter publiczny i w docelowym założeniu ma ono być merytoryczną pomocą dla osób szukających informacji o Sylva jako pracodawcy jak i miejscem, w którym mogą wypowiadać się obecni pracownicy tej firmy o swoich odczuciach względem zatrudnienia w niej.

Iwan
@Renata

Od czego są Moderatorzy? To forum już dawno zamieniło się w internetową wersję sciany w WC

Renata

@Pedro, znalazłeś już dla siebie odpowiadającą Twoim preferencjom ofertę pracy w Sylva? Jeżeli tak, to zdecydowałeś się na nią aplikować i jesteś w trakcie procesu rekrutacyjnego? Bardzo Cię proszę o wypowiedź na ten temat. Twoje spostrzeżenia odnośnie do jego przebiegu zainteresują innych użytkowników odwiedzających to forum.

@Renata

No pisałem że stanowisko kierownicze bo przynajmniej na tym stanowisku zrobię .bo ponoc za robota to można się tylko pochłaniacz.

Renata

@Pedro jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? To miałaby być Twoja pierwsza praca, czy może szukasz stanowiska na wyższym szczeblu kariery niż masz obecnie? Jeśli chcesz złożyć aplikację w sprawie pracy do Sylva, zajrzyj tu: http://www.sylvadrewno.com/web/p105_oferty-pracy.html Znajdziesz tu aktualne oferty i będziesz mógł wybrać, na które stanowisko złożyć swoje dokumenty.

Kierowniczym

Panie Fryderyka bierze się pan za oszczędności to poco przyjmuje pan nudzi na stanowisko kierownicze które i tak nic nie potrafi. Druga oszczędność to GPS w samochodzie który kursuje między lubnia a wiele . Ten samochód napewno nie pojedzie na lewicę do Gdańska. Takie firmy co szukają oszczędności to zaczynają pierwszy krok do upadłości. TAK ŻE POWODZENIA.

Pedro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

nie polecam

Jeżeli ktoś szuka pracy żeby tylko pracować to ok ale kokosów to tu nigdy nie było i nie będzie bieda i jeszcze raz bieda 2 tys nie cale dla pracownika to ich ta wysoka darowizna może w w końcu jak ten Artur odejdzie cos sie zmieni liczymy na to

xxl
@nie polecam

Cieszę się, że Arturek odchodzi może nareszcie wróci do władzy poprzednia władza. Było 1000 razy lepiej niż za jego pseudo rządów.

@xxl

Mały z Rudą zacznijcie w końcu pracować zamiast pisać głupoty. Każdy myślący wie, że odejście Artura to mega strata dla firmy i pogorszenie dla pracowników.

@nie polecam

Nie wiem jak długo pracujesz ale ja już sporo czasu spedziłem w tej firmie i wiem że Artur jest ok.Nie wiem na co liczysz po jego odejściu na podwyżki? nie on jest osobą decyzyjną w tej kwesti.jak on odejdzie to dopiero zobaczycie co będzie się działo.Pozdrawiam Artura bardzo dobrze robisz że uciekasz z tego bagna.

@anonymous

Artur trzymaj się i zlewaj to co ci idioci wypisują .

Ksionc Ryszard
@nie polecam

Ooooooo, tera Romek weźnie sie za tych nierobuff, roboty wiency a nie podwyżki! jak sie nie podoba tam so drzwi chyba, że ktoś przyniesie najświeższe ploteczki, tedy może i jaka premia da

czy wie firma jak w plecakach i torbach drzewo wynoszom

ANONIOWY
@anonymous

drzewo rosnie w lesie!!!!!!!!

Gośc1
@anonymous

Puknij się w ten zakuty łep.

ANONIOWY
@Gośc1

lepiej (usunięte przez administratora) i machc łapami

Zostaw merytoryczną opinię o Sylva Sp. z o.o. - Wiele

• Jak się pracuje w Sylva Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sylva Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sylva Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sylva Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 98 ocen.

Sylva Sp. z o.o.