Sylva Sp. z o.o.

Wiele

Opinie o Sylva Sp. z o.o.

anonymous

Romek sprzedaje na lewo pelet po 450.a mały dzipkem wywozi za darmo komu lepiej ?

@anonymous 03.12.2017 09:35

do urzedu skarbowego zglosić

byk

Najlepszy jest Dyrektor Generalny rozwala firmę od środka. Nie ma pojęcia o zarządzaniu. Potrafi tylko byc upartym osłem i zastrasza ludzi. Cham! Myśli że jest ponad wszystkimi, ale jeszcze na niego przyjdzie czas. Podejmuje nieodpowiedzialne decyzje a potem odpowiedzialnością obarcza . Ma też swoich namaszczonych wybrańców nietykalnych. Koniec bo za bardzo się wkurzam !

anonymous
@byk 17.03.2017 16:54

uuuuuu

zenek

Sarna
@zenek 10.03.2017 21:34
Pan R I P to złodzieje i myślą że to ich firma. Ale chyba już nie długo. A Pan P, to jeszcze alkoholik, który udaje swiętego....

Ale zajka z 3 metrów ustrzeli choć po pijaku

B

Zlotko
@B 12.09.2017 21:08
w radiu ogłaszają że przyjmują do pracy a gdy sie przyjdzie po tą prace to narazie dziękujemy oddzwonimy A WIĘC O CO TU CHODZI....

Niewiadomo o co chodzi to o pieniądze ! I reklamę przy okazji w eterze.

Kret
@B 12.09.2017 21:08

Mechaników tez mają w (usunięte przez administratora) ! Chociaż nie narzekam dużo robótki niema a przy piecyku ciepło.

oto on

ludzie nie przychodzcie tu do pracy normalnie sie tu robi (usunięte przez administratora)

Gośc
@oto on 15.11.2017 17:44

Tam jest kołchoz z obozem pracy razem wzięte.

Jack Daniels
@Gośc 19.11.2017 17:03
Tam jest kołchoz z obozem pracy razem wzięte.

Pietrulek pijaczek też jakiś spokojny się zrobił .

e

a co ty myslałeś to sprzedawczyk romana, powiem wiecej, kryje rudą pod pozorem świetości

robot

pozdrawiam pana Artura , człowiek urabia rence po łokcie i tak go nie docenią bo podwyżke da tym co jemu pasujom i i nie ktore nie powinny dostac bo nie umiejom nic . sex telefony zenada....

gośc1

dlatego właśnie zaczepili się w takiej super firmie

w

Być dyrektorem w tej firmie to hańba . Arturek piżdziurek , mały i francuzek to naprawdę ludzi wysokich lotófff. Mama przyniesie papu i da pojeść. W philipsie w/w panowie poszli by w odstawkę w ciągu 1 miesiąca.

qqq
@w 20.06.2017 22:39

ojojoj

czyżby on

firma to dno 60 ludzi to szlam moralny, 40 to naiwni i mający nóż na gardle, biuro, 4 pan dyrektorów - no comment, a reszta to wyidealizowane zombiaki

@czyżby on 05.05.2017 20:47

tylko nie mów ze też tam pracujesz jak tak to kim jesteś SZLAMEM NAIWNYM CZY ZOMBIAKIEM BO DYREKTOREM NA PEWNO NIE

reksio

kret wez sie do roboty a nie piec cały czas grzejesz.

Znamy Kreta
@reksio 28.04.2017 19:39
kret wez sie do roboty a nie piec cały czas grzejesz.

@Znamy Kreta 06.07.2017 21:20
Kret nawet latem grzeje się przy piecku a w międzyczasie jeszcze skoczy do domu jakieś autko naprawić......

ciekawe czy fred o tym wie

gosc1

Panie Fredericu może już pora pomyślec o zmianie pracy?

sonia

Widziałam dziś ogłoszenie, że Sylva przyjmuje do pracy. Czyżby pracownicy odchodzili z firmy. Nawet uczeń wie, że rotacja kadr jest niekorzystna dla wyników ekonomicznych firmy. Ale trzeba miec wiedzę na ten temat.

mamba czarnobiała

Pewnie że nie pracowali: w tej firmie nic się nie poprawi, nawet jak strugarki wyprodukują 100 % więcej to poganiacz dostanie 50 zł więcej, a wiecie dlaczego bo was dymają

mamba kolorowa

dyrektorzy biorą się za rządzenie ale nigdy pewnie nie pracowali fizycznie i stąd ich głupie decyzjie

kasia.77

m.p napisałam

not

ale jest popłoch w burze

ktoś

jutro skseruje wszystkie umowy i wyśle wam na maila ktoś zaiteresowany? Niech na pohybel skoczą i co tam z tą robotą . Warta tez się dowie

Gala
@ktoś 23.01.2017 11:31

Ja jestem chetny

kolega

zwolnić wszystkich mechaników

gosc1

Nowy rok i nowe szalone pomysły naszych dyrektorów.Ręce opadają.

Graf von Stauffenberg

Dedykuje ten wierszyk brygadziście pelletu oraz Jemu podwładnych : Pamiętajcie drogie dzieci Elektryka prąd nie tyka I gdy w domu coś nie świeci Prędko dzwoń po elektryka. Fach--mana łukiem mijaj Nie ma rady na kuta*sa Bo gdy on coś nawywija To prąd sobie wolny hasa. Przepraszam że nie heksametrem ale rozkręcam się .

Styx

Czy do Sylva w tym momencie sa jakieś ogłoszenia o pracę?

fioletowy kutacz

biała mamba to jest tekst piotra dyrcia ds mało ważnych, jak on jest elokwentny, a jaki bystry. czekam kiedy cie francuzi wywala na pysk

mamba biała

ludzie jak wam żle w polsce to wemigrójcie pracować na ukraine tam was nikt nie będzie ścigał do roboty

gosc

no własnie dlaczego znikają? niech wszyscy zainteresowani pracą w tej świetnej firmie wiedzą co ich tam czeka.

mamba czarna

znikają posty no więc cenzura działa, zachowują się dyrektorzy jak małe chłopaczki. Jesteście maluczcy. R i P, czeka was miła niespodzianka

dyrcio

motto: interesują ciebie stawki, proszę bardzo, sylva ciebie potrzebuje i dużo da żeby ciebie zatrudnić

dyrcio

kolarz

rower tanio sprzedam

Pieszy
@kolarz 09.08.2016 13:01
rower tanio sprzedam

Z siodełkiem ten rower?

Kolarz

Gościu chce sprzedać a ja kupić. Co ci do tego?

hacz

A tankowanie czerwonego paliwa wraz z listą podpisów waszych pracowników która leżała u mechaników w trykowni, na których widnieje podpis każdego pracownika z datą i ilością , oraz jeżdżąca na nim maszyna w latach 2013-2015 i pewnie nagranie audio czy na pewno zainteresuje prokuraturę, a skarbówka co na to powie, ochrona środowiska na pewno pochwali ten proceder. Jestem ciekaw. Maly wynajmij sobie już prawnika

xwx

prosic to ty sobie możesz - żone żeby ci dała. albo wewiórkę

XXX

adaś, prosiłem uspokój się.

zawiedziony

Frederic jeśli jeszcze pracujesz w Sylvie a jest Tobie już ciężko to odezwij się , mogę bezinteresownie wskazać kilka spraw które na 100% pomogą Tobie w sprawach firmy na stopniu dyrektorski. A konkretnie mogę wskazać rzeczy jakie dzieją się na poziomie pozostałych Panów dyrektorów. Może tobie uda się przekazać to w sposób który zrozumie wlasciciel z Francji. Jak widzie od kilku lat marnotrawienie takiego potencjału to normalnie scyzoryk otwiera sie w kieszeni.

gosc1

no to w sylvie na więcej nie licz

Kafar

Aż tak jest tam źle? słyszałem co nieco o przekretach panów R i P, ale chyba poprawiło sie od kiedy jest ten nowy dyrektor? zastanawiałem sie nad zatrudnieniem na stolarza, ale nie wiem jakie warunki. teraz zarabiam 1600 i troche kulawo

Frederic

Le calme!!! CEO dit: Sous vide immersion dans Sylva

biały lew

Kimkolwiek jest Adam, nie wyluzuje. A dlaczego miałby się słuchać. Argumentacja Adama nie interesuje. Adam to : "znafca".

czarna mamba

Plac zabaw i karuzela (nowy sortownik) to też pomysł iście z piekła rodem wzięty. Gloryfikacja krótkowzroczności i apoteoza głupoty to nowe hasło reklamowe tej firmy. Po za tym widać ktoś ma ciekawe interesującą przenikliwość, bowiem patrząc na płot sylvy rzygać mi się chcę zmiejsca.

czarna mamba

Powiadacie niepełno sprawni zawodowo? Ignoranci, heiterzy? Ten kto to na pisał jest ścisły, fachowy i wie o czym mówi(piszę). Takich informacji nie można wyssać z palca bez konkretnej wiedzy i znajomości przepisów. Fascynujące jest to jaki wysyp wypowiedzi negatywnych pojawia się po taki wpisie, pewnie ktoś ma puls z zarządu nad tym forum. To oczywiste. Ja dowiedziałem sie ostatno i jest to imperatyw kategoryczny - jak na zebraniu z francuzami pewna Asia popieprzyła procenty i wmawiała ludziom że ma rację i co z tego że zna ich szwargot po francusku jak nie potrafi liczyć procentów, przedstawiciel handlowy nie potrafi przeliczać jednostek i nie zna podstawowych zasad inżynierii drewna. Ta firma to dno.

biały lew

up@ A co ma jednego z drugim -Jesteś po prostu tępy - wiesz co to logika, tautologia czy też uroda koniunktiwu. Bo z tekstu ww. wynika że nie pojmujesz zasad języka i jego logiki. Wiec najazd na Twą jakże skromną osobę jest bezcelowy bo nie jesteś godnym mnie przeciwnikiem. Wystarczy spojrzeć na dział pellet, to jest serce a właściwie laboratorium i wcale nieudane małego. Naprawy notoryczne, pożary to standard, trakty komunikacyjne wszystkie oprócz jednego nie przechodzącego nad linią kategorycznie niedozwolone, brak taśm żółto czarnych na wszystkich osłonach i infrastrukturze.No i boguś połamaniec siedzący na rozdzielni(o polach PEM pewnie też nie słyszałeś i zasad BHP ). Wiesz że pod szafką elektryczną jakąkolwiek nie może znajdować się żadna rzecz, a co dopiero człowiek. Oddzielenia ogniowego nie ma dział ogrodowy. Szatnie na hali magazyn części zbity z desek w trykowni. Regały bez atestu i podanej nośności, jeszcze niedawno brak wody i 3000l paliwa. Chcesz więcej, podaj adres mejlowy.

xxx
@biały lew 20.06.2016 17:57

biały lew jak ci nie pasuje to sie zwolnij i na kuronia a na twoje miejsce kogo innego przyjmią

XXX
@biały lew 20.06.2016 17:57

Adam, wyluzuj

lew biały

W tej firmie jest bardzo bezpiecznie, wystarczy wejść na pellet nie ma żadnych norm zachowanych, nie wspominając już o dźwięku na strugarkach czy w biurach. Ale beczące stado dwunogich patrzy na wypłatę. Ale najlepszy jest inż. bogdan z pelletu, spadający ze schodów. Połamany na własne żądanie, jak zakwalifikują u niego wypadek przy pracy, a on już był po pracy i nie ma nieregulaminowego czasu pracy, złożę własnoręcznie zawiadomienie do zusu. A tam tylko czekają na takie perełki. Chłopak "marzanny" ładnie wchodzi w odbyt romankowi bez wazeliny. Swoją drogą ten facet nie ma honoru. A mały rozsiewa plotki pracownikom że za rządów Fryderyka fabryka tylko upada i że kiedyś Fryderyk doprowadził jedną firmę do bankructwa w przeszłości... Powiem otwarcie na to wszystko jest tylko jedno lekarstwo... Mrożek by się uśmiał, a Ota Pawel jeszcze raz by zwariował.

gosc1

ta firma to kołchoz.Robic robic zeby miec wiecej od poprzedniej zmiany.Czyzby jakaś premia dla poganiaczy(brygadzistów).

kiki

Kiwki wie bo pracuje tam. Dobre czasy to były, kiedy aukoklawiarz był jeszcze handlowcem i romanowski się nad nim znęcał - mówiąc złodziej

kolega

a z kąd KIKI wie za 17 zł podwyzszki a może więcej

KIKI

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] KOLEJNE 17 ZŁ WIĘCEJ, DZIĘKUJEMY ZA AKT ŁASKI JAKIE OKAZUJE NAM KONDOMINIUM POLSKO FRANCUSKIE. POZDRAWIAM CAŁĄ KLASĘ WYŻSZĄ

wszechwiedzący

będzie podwyszka chuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

czarnowidz

Witam jak tam nowy dyrektor w Sylvie jeszcze oddycha czy Roman z Piotrem dali mu bilet z powrotem do Francji? Opinie na rynku są komiczne o firmie: mówia ze jak już trafi się ktoś z głową na karku to od razu jest odstrzelony i bracia bliźniacy (Roman i Piotr) zrobią wszystko żeby człowieka zniechecic do pracy. Firmy szukają dobrego drewna ale Sylva jak zawsze ma ceny nie do zaakceptowania. Jak usłyszałem ile zadaja za drewno klejone to spadlem z krzesła. Ceny maja jak przed 3-4 laty. A dzisiaj w Polsce drewno klejone z certyfikatami można nabyc już w cenie 1800zł a w Sylvie 2250 zł normalnie boki zrywac. Jak się kiedyś zdarzy ze nie bedzie już Romana i Piotra lub chociaż Romana to dajcie ogłoszenie do sieci i prasy. Wtedy przyjadą wszyscy byli pracownicy i zorganizują impreze z tej okazji. Mysle ze nawet jakiś prezent na odchodne Roman by dostał (taczke lub cos w tym stylu) Pozdrawiam

Scot

Brawo Tomas masz 100 % racji ,poziom zarządzania w tej firmie to obraz nędzy i rozpaczy . Przyspawani do koryta , a jeśli pojawi się ktoś myślący to szybko się go załatwi .

Dyrektor

Ha ha ha krzyż na drogę!

Blada sprawiedliwość

Gdybym poruszał sznury wielkich dzwonów To bym z nich dobył najwyższego tonu I biłbym biłbym na trwogę A dzwoneczkami na błazeńskiej czapce Swój kaduceusz mając za doradcę Kogóż przestrzec ja mogę

Zostaw opinię o Sylva Sp. z o.o. - Wiele

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sylva Sp. z o.o.