Macro Sp. z o.o. Sławomir Ryfa Marian Pinczyński

Gdańsk

Opinie o Macro Sp. z o.o. Sławomir Ryfa Marian Pinczyński

Żałosna jest powyższa wypowiedź. Chyba komuś z pracowników szefowie zadali napisanie laurki o firmie. Łatwo się zorientować chociażby po aż czterokrotnym podawaniu całej nazwy firmy, która krótka nie jest. Widać, jakiego tam specjalistę od PR zatrudnili. W pierwszym zdaniu pisze, że miał przyjemność współpracowania, czyli, że klient. A dalej, że przyjazna dla pracownika, czyli niby pracował. Chyba nie może ten spec od PR zdecydować się jako kto ma napisać. A jeszcze to zagadkowe pytanie, co my o tym sądzimy. A sądzimy, że w żadnej firmie, w której dobrze się dzieje nie ma tak dużej rotacji pracowników, jak dzieje się to w \"Macro\" Sp. z o.o. Sławomir Ryfa Marian Pinczyński.

Zostaw opinię o Macro Sp. z o.o. Sławomir Ryfa Marian Pinczyński - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macro Sp. z o.o. Sławomir Ryfa Marian Pinczyński