Mtt Polska Sp. z o.o.

Opinie o Mtt Polska Sp. z o.o.

Bardzo fajna firma, super szefostwo i atmosfera, ciekawe projekty i możliwość rozwoju.

pracownik111

Firma rodzinna z fajną atmosferą i dobrymi zarobkami. Szefowie dają dużo luzu jak się dobrze wykonuje swoją pracę. Zarobki nie najgorsze do tego firma się rozwija i inwestuje w nowe technologie. Ogólnie bardzo pozytywne doświadczenie. Można zdobyć nowe umiejętności szczególnie w dziedzinie druku 3D.

Podziel się swoją wiedzą na temat rekrutacji w firmie Mtt Polska Sp. z o.o.. Od Twojego komentarza zależy kariera innych.

Zostaw opinię o Mtt Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mtt Polska Sp. z o.o.