Beton-Stal Ostrołęka Sp. z o.o.

Ostrołęka

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 30 ocen.

Beton-Stal Ostrołęka Sp. z o.o.
1 30 6 1

Opinie o Beton-Stal Ostrołęka Sp. z o.o.

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Ostrołęka.

Sokół

W skrócie, niektórzy robotnicy są "ważniejsi" niż śmieszni kierownicy- marionetki. Jeśli chodzi o wynagrodzenie: MAŁE, na czas, w porównaniu do zakresu obowiązków, branych kasowo inwestycji i ZAWSZE bardzo nienormowanego czasu pracy, wręcz przesadnie. Nie polecam (chyba, że lubisz murzynić), jest wiele dużo lepszych firm.

loki
@Sokół 27.01.2016 12:56

czyli to indywidualna sprawa czy ktoś na to wynagrodzenie się zgodzi

JacekJacku

Jeśli chcesz pograć w familiadę- idealna firma do tego lub jeśli czujesz, że donosicielstwo jest Twoją pasją. Niektórzy przez zasiedzenie stają się kierownikami- nawet nie trzeba się kształcić, wystarczy "przytakiwać" górze. Zarobki mierne, fałsz i obłuda środowiska, nie polecam.

MANIEK

Tak ale niektórzy kerownicy są tacy sami jak w kadrach

Karzysztof

Niby wszystko ok ale w kadrach pracują same chamskie prostaczki.

MANIEK

Znam ludzi zatrudnionych w Beton-Stal bo miałem tam przez dwa lata praktyki

MANIEK

Beton-Stal Ostrołęka jest dobrą firmą tylko by mogły być w tej firmie trochę większe zarobki

Zostaw opinię o Beton-Stal Ostrołęka Sp. z o.o. - Ostrołęka

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beton-Stal Ostrołęka Sp. z o.o.