EAE Elektronik Sp. z o. o.

Sanok

Opinie o EAE Elektronik Sp. z o. o.

frusk

Możliwe, ale w tej chwili dalej nie ma ofert do nich @dfdf.

nowy

Nadal szukają specjalisty do spraw sprzedaży. Jeśli chodzi o prace w tej firmie to ogólnie jest ok. Nie ma presji i fajna atmosfera.

Adam

Dobrze wspominam pracę w EAE Elektronik. Zarobki średnie, jak w regionie. Gdy ktoś nie ma odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia (uczy się) to niższe. Atmosfera fajna, bo pracują głównie młodzi ludzie. Bez uprzedzeń, dużo humoru. Dobre warunki sanitarne, jest czysto, kilka toalet, wyposażona jadalnia. Godziny pracy jak w Sanoku, jest dojazd nawet spoza miasta. Dla pracowników produkcji słabe możliwości awansu, chyba, że ktoś się wykazuje, robi kursy i ma poparcie kierownika.

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie EAE Elektronik Sp. z o. o. na naszym forum.

Zostaw opinię o EAE Elektronik Sp. z o. o. - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EAE Elektronik Sp. z o. o.