Pedagogium Wyższa Szkoła Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie

Opinie o Pedagogium Wyższa Szkoła Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie

iii
użytkownik zarejestrowany

zwłaszcza, że mówimy typowo o Resocjalizacji.. a nie jakichś kierunkach ogólnych. Pedagogium na pewno ma lepszą ofertę niż znane państwowe uczelnie, jeśli chodzi o reso

Arek

Nie polecam tej uczelni. Organizacja na bardzo słabym poziomie, zajęcia nudne, wykładowcy nie potrafią przekazać wiedzy ( oczywiście są wyjątki) a wiele wymagają. Na zajęciach jest co innego na egzaminach pytania nie związane z zajęciami ale z książkami wydanymi przez profesorów. Chodzi głównie o to zeby kupić ich książki i uczyć się z nich. Brak kontaktów do wykładowców i możliwości umówienia się z nimi np. na wpis do karty różnic programowych. Panie w dziekanacie nawet jesli juz tam sa to czesto nie ''obsługują'' tłumacząc to tym że na drzwiach są wyszczególnione godziny ich pracy.

Marek Konopczyński

Potwierdzam. Szkoda zachodu. Pensje marne. Wymagania z kosmosu. Jeszcze Rektor "zalicza" studentki.

habakuk

Beznadzieja. Firma rodzinna. Doże premie we własnym gronie. Rektor, kancleż. a podobno są problemy finansowe. NIE POLECAM

Zostaw opinię o Pedagogium Wyższa Szkoła Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pedagogium Wyższa Szkoła Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie