P.B. KOKOSZKI S.A.

Gdańsk

P.B. KOKOSZKI S.A.

Opinie o P.B. KOKOSZKI S.A.

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o P.B. KOKOSZKI S.A. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Kuba

Witam, jestem zainteresowany współpracą z firmą P.B. KOKOSZKI S.A., jednak nie widzę nigdzie aktualnych ofert pracy. Może ktoś z obecnych pracowników orientuje się czy firma prowadzi obecnie proces rekrutacji? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje :)

@Kuba 22.04.2016 16:10

Jak chcesz pracowac za 1895.60 bo taka ostatnio mialem wyplate jak brukarz. gdzie kladziemy po ponad 150m kostki dziennie... to zapraszam kokoszki licza na y takich co sa silni i glupi. pozatym fajni ludzie lecz nie licz na nikogo kto ma mniej niz 40-68 lat.

bartek

Jak sie pracuje na budowach

Zdecydowanie nie polecam tej firmy, wieje komuną płace bardzo marne nie da się wyżyć.A na zbrojarni majster (usunięte przez administratora) to czysty sadysta

Kochanienki

Firma P.B. Kokoszki S.A. jest dobrą firmą, może nie o najwyższych płacach, ale dbającą o pracowników w różnym przedziale wiekowym.

Zostaw opinię o P.B. KOKOSZKI S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B. KOKOSZKI S.A.