Dekor Konrad Wrona

Łobez

Opinie o Dekor Konrad Wrona

RSL

Dłużnik niewypłacalny, polecam sprawdzić na giełdzie wierzytelności Verif przed rozpoczęciem współpracy.

sprzedawca

Mały21
@sprzedawca 09.12.2014 17:21
Właściciel ignoruje wszystkie formy kontaktu.Firma nie reguluje zaległych faktur i jest niewypłacalna. NIE Polecam...

Witam jestem pracownikiem w firmie Dekor Pana Konrada i w kwestii wypłacania jestem zgodny z tym że jest na czas niewiem z jakiego powodu ktoś pisze że tak nie jest

Zostaw opinię o Dekor Konrad Wrona - Łobez

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekor Konrad Wrona