Opinie o Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Jolanta

Obecnie to chyba najgorszy pracodawca w Bydgoszczy, jeśli chodzi o budżetówkę. Przede wszystkim bardzo dużo ludzi się zwolniło (zwalnia) przez panią (celowo z małej litery) która tam została wsadzona przez Pana, który ma problemy z własną żoną. Wystarczy wpisać w google i wyskoczą Wam pomysły tej pani i artykuły na ten temat. Z racji tego, że ludzi mało, a wynagrodzenie to najniższa krajowa (no max z 150 zł powyżej ze wszystkim) robisz wszystko, bez przygotowania i każde swoje zadanie co do minuty musisz codziennie raportować. Nikt Cię niczego nie nauczy, bo każdy ma dość tej sytuacji i wcale się nie ma co tym ludziom dziwić. Zarządzający są z jedynie słusznej partii, ludzie merytoryczni robią wszystko za nich. O przedłużenie umowy (jeśli już nie masz wyjścia) musisz się prosić pracodawcy sam, co chyba jest ewenementem na skale światową. Bylejakość, sprawy po kilka lat leżą w szafie, a na koniec jak się komuś o niej przypomnij to zostajesz z tym sam, bo dostaniesz przydział i dajesz swoją twarz czyjejś niekompetencji. Jeśli już dociągniesz tam kilka lat to przy obecnym zarządzaniu nie proś o żadną podwyżkę - nie dostaniesz jej, zostaniesz wyśmiany i stracisz robotę. Ofert tam jest teraz tyle, że ściany w urzędzie pracy na nie nie starcza - nikt kumaty nie chce tam iść. Statystycznie na 10 naborów, może ze 2 kończą się wybraniem kandydata, niedługo będą zbierać nędzarzy spod monopolu. Chcesz zmarnować najlepsze lata, wybierz tego pracodawcę!

Emma Nowy wpis
@Jolanta

Wszystko co napisałaś jest prawdą. Niestety! 5 osób na krzyż posiada wiedzę i zaangażowanie, które jest szybko gaszone zarobkami (najniższa krajowa lub ok.150 zł więcej dla stanowisk merytoryczych). Reszta siedzi. Trzeba mieć zgodę na wszystko, nawet na nadgodziny. Śmieszne. Za to też kasy nie ma.

Bożena Nowy wpis
@Emma

A czemu wymagają zgody do robienia nadgodzin? Za dużo osób sobie wcześniej nabijało i nie mieli kontroli nad tym? Bo one płatne pewnie, co nie?

T. Nowy wpis
@Bożena

W służbie cywilnej nadgodziny nigdy nie są płatne.

Bożena Nowy wpis
@T.

I mimo to ludzie je wykonują?

X

Wydział dla cudzoziemców to jakiś zart. Nie da się umówić wizyty online, nikt nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonu. Byłem w urzędzie i powiedziano mi, że bez wizyty nie zostanę wpuszczony i, że co ja opowiadam za głupoty, że rejestracja internetowa nie działa. Kazano mi umówić się na wizytę, a na końcu pani podsumowała, że już nie ma ochoty ze mną rozmawiać.

Irena
@X

Jak skończyła się ta historia? Może w końcu udało Ci się zarejestrować na wizytę? Może trzeba było iść do jakiegoś kierownika czy coś skoro pani taka niemiła...

KGM

Pensja — minimalna (od przyszłego roku 80% pracowników będzie zarabiało w okolicach pensji minimalnej), absurdalnie dużo pracy, zdecydowanie za mało pracowników.

Maja
@KGM

Bardzo małe wynagrodzenie. Można to jakoś dodatkowo nadrobić? Nadgodziny albo może premie?

Jolanta
@Maja

Nadgodziny jak się odbijesz kartą, że wychodzisz a zostajesz i robisz za (usunięte przez administratora) na wydumane limity (jak w korpo), bo Paniusie partyjne muszą wypić 5 kaw to jak najbardziej xD

Anonim

W urzędzie pracuję już kilka lat i z roku na rok jest coraz gorzej. Pensja nieco powyżej najniższej krajowej, ale wcześniej można było liczyć na premię, teraz nie ma nic (przynajmniej dla zwykłych pracowników). Z przyjściem nowej dyr. Generalnej (usunięte przez administratora) jest też chlebem powszednim. Ciągle trzeba tłumaczyć się z osiąganych wyników a dyrektorzy straszą zwolnieniem albo dyr. Generalną. Cyrk. I jest też zakaz wypowiadania się na temat tego co się dzieje na forach internetowych-stąd moja opinia na tym portalu:)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kelner, kelnerka, barman
JM Solutions Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Doradca klienta
Bydgoszcz
Pan Materac Wizjo Sp. z o.o.
(8 opinii)
(157 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Wojciech

Asiunia

Pewnie ze są nie najgorsze jak ściągacie jje z biednych ludzi,[usunięte przez moderatora] byście sie lepiej do normalnej pracy wzięli. Ludzie nie startujące tam do pracy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy?

Zobacz opinie na temat firmy Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy?

Liczba opinii klientów firmy Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jagiellońska 3
    85-950 Bydgoszcz
  • NIP: 5541007401 REGON: 000514236

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy