Opinie o Urząd Statystyczny ul. Konarskiego 1-3 w Bydgoszcz

Urząd Statystyczny ul. Konarskiego 1-3
3 5 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Urząd Statystyczny ul. Konarskiego 1-3?

Koniec

Jak teraz wyglądają urlopy ankieterek? Nadal pseudo długi urlop.

Tak Nowy wpis
@Koniec

Tak nadal.

Wiktoria Nowy wpis
@Tak

@Tak, krótki komentarz na forum zamieściłeś. Rozumiem, że pracujesz aktualnie w Urzędzie Statystycznym, ul. Konarskiego 1-3 w Bydgoszczy tak? Czy piszesz z innej pozycji? Nie wynika to bezpośrednio z Twojej wypowiedzi.

Miś Nowy wpis
@Koniec

To już nie Urząd ale pustynia

Tak6Nie

Ciekawe

Obserwuje na gowork opinie o różnych firmach i pierwszy raz widzę, że jest zachęcanie do dodawania wypowiedzi przez konkretny nick z imieniem. I tu ciekawe czy pracują w tej firmie, o której mowa osoby o imieniu padanym w nicku. Ludzie mają różne imiona ale to już jest niezły psikus dla pracowników z tym imieniem, jeśli tacy pracują w tym urzędzie. Przecież kierownictwo firm też zagląda na ten portal. Sama chciałam dodać opinie o mojej firmie , ale teraz się zastanowię. Żeby czasem nie padało moje w zachęcanie.

Tak4Nie
Marcin

@Koniec, rozumiem, że nie piszesz z perspektywy pracownika firmy, a petenta, tak? Myślę, że o takie kwestie należy pytać bezpośrednio. Nie piszecie zbyt wiele na temat pracy w Urzędzie Statystycznym w Bydgoszczy - może to zmienimy? Zachęcam osoby zatrudnione w tym miejscu do dodawania swoich wypowiedzi!

Tak2Nie

Koniec
@Marcin

Piszę z perspektywy byłego pracownika.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w Urząd Statystyczny, ul. Konarskiego 1-3 to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

Fan statystyki

I to już wszystko, co mogliście zrobić? Trochę postękać i skulić ogony...

Tak17Nie

jeszcze pracownik

Od momentu opanowania urzędu przez toruńczyków totalny mobbing, zastraszanie pracowników, degradacje. Kompletnie niekompetentni - dyrektorka i zastępca dyrektorki. Zwykli karierowicze. A dyrektorka to bardzo mściwa osoba,która wcale tego nie kryje.

Tak31Nie

Gość
@jeszcze pracownik

Czyli co z tym chcecie zrobić ? Może to celowe działania ? może chodzi o wyprowadzenie urzędu z Bydzi, co wcale by nie nie zdziwiło. Co prawda nie jestem pracownikiem US, ale moje pytanie brzmi, dlaczego siedzicie z tyłkami cicho ? dlaczego jeszcze w mediach nie huczy ? Czekacie, aż was rozwalą ? Co z wami ludzie ? Dyrektor to tylko dyrektor. Zobaczcie co pracownicy zrobili w Bydgoskim PIP. Powodzenia !

Tak13Nie

Obserwator
@Gość

Chyba Gość ma rację - ktoś urabia związek, współpracuje z nim dla niepoznaki i własnego dobra, wymyśla koncepcje i przekazuje do realizacji wyżej, już z poparciem związków! Cwane, ale wyjdzie na jaw - wcześniej czy później ...- a jakie wredne!! Obrzydliwe!! Co to za firma?

Tak16Nie

biedronka

W pełni podzielam wpis "jeszcze pracownik". Każda następna "miotła" na stanowisku dyrektora jest gorsza od poprzedniej i każda jest z Torunia. Dyrektorka nie ma najmniejszego pojęcia o zarządzaniu Urzędem (sama nazywa się "menedżerem"). Pracownicy są degradowani, zastraszani, nawet tym, że inne US-odbiorą nam pracę. Dyrektorka przeprowadziła reorganizację, doświadczonych i wartościowych pracowników sprowadziła do zwykłych "zbieraczy tylko sprawozdań". Na dodatek liczbę sprawozdań przypadającą na "zbieracza" dzieli według wynagrodzenia. Czy to nie jest dyskryminacja, przecież ludzie wypracowali sobie różne wynagrodzenie, ponieważ wcześniej mieli inne zakresy obowiązków. Czy to jest wina pracownika, że "u góry" ktoś wymyślił specjalizację i obowiązki są nierówno rozłożone na urzędy?

Tak19Nie

Gość
@biedronka

Specjalizację to dyrektora konsekwentnie rozwala.

Tak14Nie

All

Niestety, z przykrością stwierdzam, że to wszystko poniżej to szczera prawda ... A o pracę dla pracowników trzeba walczyć Szanowni Państwo Dyrektorzy! Specjalizacja obowiązuje nie od dziś i nie od wczoraj ... A i żeby nie było, że to stronniczy wpis - nie jestem z Torunia!!

Tak36Nie

Zostaw opinię o Urząd Statystyczny ul. Konarskiego 1-3 - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie