Opinie o Res.Pl Kosiorowski Wiśniowski sp.j. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Res.Pl Kosiorowski Wiśniowski sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Res.Pl Kosiorowski Wiśniowski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Res.Pl Kosiorowski Wiśniowski sp.j. w Rzeszów

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to tylko zależy czego oczekujemy. Jeśli chcemy zarabiać adekwatnie do naszych umiejętności to nie tutaj, o wiele niższe zarobki niż średnio w Rzeszowie na tym samym stanowisku. Jako pierwsza praca okej ale nie na długo.

za Pawłem
@Paweł

Jeśli chcesz zobaczyć jak nie prowadzić biznesu i poznać jak działa rynek małych pracodawców (z wielkim ego) to firma idealna.

Czesław
@Paweł

Czy dobrze rozumiem, że w Res.Pl jest szansa na zatrudnienie nawet dla osób bez doświadczenia? Powiedz proszę jak wygląda rekrutacja i czy łatwo się tam dostać?

kicek
@Czesław

potwierdzam, można przyjść zielonym i się dużo nauczyć. zarobki takie sobie, ale atmosfera przyjemna

@Czesław

Można nic nie umieć i takich tam trzymają. Jak dowalą Ci obowiązków i stówkę podwyżki to wiesz chętnych nie ma

Zbigniew Nowy wpis
@Paweł

Widzę że znasz firmę od środka, możesz mi powiedzieć na jakie konkretnie wynagrodzenie można liczyć na początku pracy w Res.Pl? Zależy mi na tej informacji, mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

Marcin Nowy wpis
@Zbigniew

Najniższa krajowa, ale po roku możesz liczyć na stówkę podwyżki w zamian za więcej obowiązków. Serwis zawsze był źle opłacany i zawsze wszystkiego winny. Handlowiec obiecał cuda na kiju? Technik ten zły bo tego nie zrobił :)

Pracownik Nowy wpis

Firma jest absolutnie w porządku dla pracownika, szefowie normalni, można z nimi pogadać jak z ludźmi, wypłata zawsze jest, duży przekrój wiekowy pracowników, więc jak się ktoś potrafi dogadać z różnymi ludźmi to się dogada. Na biuro można przyjść bez większego doświadczenia, na serwisie dobrze jest umieć podstawy, ale ogólnie bardzo dużo o branży można się nauczyć. Zarobki raczej według stanowisk i doświadczenia więc ciężko powiedzieć kto ile, ale na samym początku jak nie wiadomo jak pracownik będzie pracował są podstawowe. Firma godna polecenia jeśli ktoś szuka stałej pracy, normalnych warunków, natomiast branża trudna z powodu klienta. Różne branże, różni klienci, tu są moim zdaniem ci trudniejsi, dobrze mieć mocne nerwy i dużo spokoju w sobie.

były pracownik Nowy wpis

Większych bzdur nie czytałem J. jeszcze pracuje?

Dada

Spoko, polecam

Euweres

Ponad miesiąc czekam aż mi podłączą światłowód

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Res.Pl Kosiorowski Wiśniowski sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Maria

@Paweł czyli dla osób zaczynających w branży praca jest Ok?

Odradzam niedosc ze zawsze pdpisujac umowe czeka sie godzinami to jeszcze obsluga fatalna oszusci za wszystko kaza placic wybierasz u nich internet ale zaplac ruter zaplac usluge montazu przesada.nie polecam.tylko potrafia falszywymi ulotkami dręczyć!!!

karol j.
@ja

i za abonament pewnie też trzeba płacić, a Ty chciałbyś wszystko za darmo, nie? a ile tych umów już podpsisywałeś, iż wiesz że "zawsze się czeka godzinami"?

damian
@karol j.

Obsługa klienta w tej firmie to patologia, po 3 latach ich usług traktuja Cie jak obcego, odradzam kontakty z ta firma !!!

kamikaze

fajna firma jako całość, polecam usługi i ludzi

Bożena
@kamikaze

Dzięki za wpis, szkoda, że tak mało napisałeś. Jak oceniasz obsługę klienta w Res? Rozumiem, że jesteś klientem firmy, popraw mnie, jeśli się mylę.

damian
@Bożena

Obsługa klienta w tej firmie jest zenujaca, brak slow na opisanie ich zachowania, zdecydowanie odradzam ich usługi

FATALNA FIRMA , CHCĄ PIENIĄDZE ZA 4 MIESIĄCE MIMO ZE Z ICH WINY NIE BYŁO POŁĄCZENIA !! UWAŻAJCIE NA NICH , DZIŚ DOSTAŁEM WYROK SĄDU Z NAKAZEM ZAPŁATY !!! OCZYWIŚCIE MÓJ PRAWNIK JUŻ PISZĘ ODWOŁANIE BO NIE BĘDĘ KOLESIOM PŁACIŁ ZA TO ZE PÓŁ ROKU NIE MIAŁEM INTERNETU I TELEWIZJI . JAK DLA MNIE FIRMA NIE DBAJĄCA O KLIENTÓW TO GÓWNIANA FIRMA.

artur
@Marek

jasne, przez 4 miesiące nie miałeś interentu i dostawałeś bez powodu wezwania do zapłaty? dobrze że masz prawnika, może doradzi że rachunki trzeba płacić? a z problemami technicznym normalny człowiek zwraca się do serwisu, wiem ze działa u nich nawet o 20, bo sam kiedyś dzwoniłem...

Czesław
@artur

Wasze wypowiedzi dotyczą spraw z poziomu klientów. Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat pracy w firmie Res.Pl Kosiorowski Wiśniowski. Wiecie może coś o pracy w tym miejscu? W wątku jest mało rzetelnych informacji, dlatego może akurat ktoś z Was ma wiedzę na ten temat.

Klient

Beznadziejny internet nie polecam najgorszemu wrogowi, potrafią jedynie wysyłać rachunki a jeżeli chodzi o usługi to największe dno

Paulina
@Klient

Rozumiem, każdy ma swoje zdanie, jednak niekoniecznie skargi co do jakości usług świadczonych przez firmę Res.pl powinny znajdować się tu - na portalu GoWork. Jeśli posiadasz jakieś zastrzeżenia względem tej firmy, najlepiej będzie, jeśli zgłosisz to bezpośrednio przedstawicielom Res.pl Pomijając ten temat - czy jest tu ktoś, kto pracuje w tej firmie i może ją polecić jako godnego pracodawcę z Rzeszowa? Na jakie zarobki można liczyć w w Res.pl?

Sławomir
@Paulina

Znałem tam kilka osób i z tego co wiem to już tam nie pracują bo nie dało się wytrzymać.

Paulina

Witam, nie mogę się doszukać jakichkolwiek informacji bezpośrednio od pracowników firmy Res.plIsp Paweł Kosiorowski Dariusz Wiśniewski na temat tego jak się tam pracuje. Opinii jest owszem - dużo, jednak tylko od klientów firmy. Zastanawiam się więc, czy aktualnie prowadzone są rekrutacje do firmy? Jeśli tak to na jakie konkretnie stanowiska?

Jerzy

Tragedia - 3 dni staram sie dodzwonić - nic z tego - nie odbierają telefonu a jesli to po przełączeniu do serwisu nie odbierają internet mierny - zwiechy ,parametry ponizej umowy

jaroo

firma OK, pomocny support

gart

no cóż od 2 dni czekamy ( Internet w firmie) na jakakolwiek reakcję serwisu i jak na razie jej kompletny brak :(((

rzeszowianin

Poziom usług świadczony przez tego 'dostawcę' - żałosny. W żadnym wypadku nie wywiązują się z umowy, internetu potrafi nie być całymi dnami, a kontakt z supportem pojawia się po paru godzinach. Gdy już włączą internet potrafi on pingować google.com z opóźnieniem ponad 400ms! Stanowczo odradzam każdem, sam w najbliższym czasie wypowiadam umowę.

Świetna obsługa klienta. Internet działa jak należy.

daga

w miarę porządna firma, fajna atmosfera, zarobki średnie.

Ryj

To sa moi koledzy wiec gdyby cos nie działało to bym im wpierniczył.......wszystko dział tak jak należy i jest ok ..............................Ja polecam .......................

oramus

Mi wszystko działa jak trzeba. Nie miałem przestojów jak na razie najlepszy net w mieście

tomcio paluch

Nie wiem skąd te złe opinie. Łącze mam od pół roku, transfer w porządku, zauważyłem 1 przerwę na ok. kwadrans. Bezproblemowy kontakt z BOK, więc ja ich polecam...

rozczarowany

Ta firma to dno! Ostrzegam. Zgłoszenie serwisowe całkowicie olane. Nie mam internetu a Pan w serwisie zasugerował , że może naprawić po godzinach w ramach tzw "uprzejmości". Nie wiem tylko ile ta uprzejmość kosztuje

AN1
@rozczarowany

hmm.. po godzinach pracy to chyba każdy jak coś robi to tylko z uprzejmości, a nie z obowiązku :D każdy ma swoje życie po pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Res.Pl Kosiorowski Wiśniowski sp.j. - Rzeszów

Res.Pl Kosiorowski Wiśniowski sp.j.
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Al. Mjr. Wacława Kopisto 8B lok. 505
    35-315 Rzeszów

Res.Pl Kosiorowski Wiśniowski sp.j.