Res.pl Isp S.C. Paweł Kosiorowski Dariusz Wiśniewski

Rzeszów

Opinie o Res.pl Isp S.C. Paweł Kosiorowski Dariusz Wiśniewski

daga

w miarę porządna firma, fajna atmosfera, zarobki średnie.

Ryj

To sa moi koledzy wiec gdyby cos nie działało to bym im wpierniczył.......wszystko dział tak jak należy i jest ok ..............................Ja polecam .......................

oramus

Mi wszystko działa jak trzeba. Nie miałem przestojów jak na razie najlepszy net w mieście

tomcio paluch

Nie wiem skąd te złe opinie. Łącze mam od pół roku, transfer w porządku, zauważyłem 1 przerwę na ok. kwadrans. Bezproblemowy kontakt z BOK, więc ja ich polecam...

rozczarowany

Ta firma to dno! Ostrzegam. Zgłoszenie serwisowe całkowicie olane. Nie mam internetu a Pan w serwisie zasugerował , że może naprawić po godzinach w ramach tzw "uprzejmości". Nie wiem tylko ile ta uprzejmość kosztuje

AN1
@rozczarowany 05.07.2016 09:56

hmm.. po godzinach pracy to chyba każdy jak coś robi to tylko z uprzejmości, a nie z obowiązku :D każdy ma swoje życie po pracy

Lolek

nigdy więcej, ostatni raz takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

kama

Internet kiepsko działa, miałam mieć łącze 20 Mb a ledwo jest 8-10 Mb.. KPINA. Obsługa klienta to jedno wielkie dno! Strzeżcie się i omijajcie z daleka, jeśli nie chcecie potem tracić nerwów.

Zostaw opinię o Res.pl Isp S.C. Paweł Kosiorowski Dariusz Wiśniewski - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Res.pl Isp S.C. Paweł Kosiorowski Dariusz Wiśniewski