Nova Bis Katarzyna i Witold Teledzińscy Cukiernia Nova

Opinie o Nova Bis Katarzyna i Witold Teledzińscy Cukiernia Nova

mieteek

osobiście uwielbiam akurat ta restauracje no i cenowo też naparwde dobrze mozna wyjśc, ale jesli chodzi o prace to chyba lepiej po prostu o nia pytać bezpośrednio na miejscu.

ktos...

Chyba słyszałeś jakieś bzdury, zarobki marne w dodatku notorycznie wypłacane z opóżnieniem i to dużym , nawet dwumiesięcznym. Na umowie co innego w rzeczywistosci co innego. Ogolny bałagan we wszystkim (także papierach, remanentach) i brak szacunku. Dobrze ze juz mnie tam nie ma. Z mojego punktu widzenia jeden podstawowy bład, brak jakiegos menagera, kierownika na danym punkcie jak i na pracowni. Powodzenia

kkkk

6zł za godz to nie wiem czy takie dobre są te zarobki

Zostaw opinię o Nova Bis Katarzyna i Witold Teledzińscy Cukiernia Nova - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nova Bis Katarzyna i Witold Teledzińscy Cukiernia Nova