Kris Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Muszalski

Częstochowa

Opinie o Kris Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Muszalski

ghjk

@riber masz racje ze w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno o stabilne zatrunienie też tak uważam

ja

bardzo fajna atmosfera w pracy, zarobki jak na Częstochowę niezłe, umowa o pracę, można się sporo nauczyć i rozwinąć. I najważniejsze, szef który jest człowiekiem:)

...

Polecam tą firmę właściciel uczciwy duże możliwości rozwoju, ambitne wyzwania, dla osób z branży bardzo wysokie zarobki.

Zostaw opinię o Kris Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Muszalski - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kris Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Muszalski