AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński

Szczecin

Opinie o AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński

Ja .

Tak ja mam nie polecam !

Agnieszka

@na szczęście były pracownik piszesz, że w firmie AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński jest brak szacunku do pracownika oraz wykonywanej przez niego pracy. Co masz konkretnie tutaj na myśli? W jaki sposób się to przejawia?

na szczęście były pracownik

Rekrutacje wewnętrzne...dobre sobie...oni nawet nie wiedzą co to znaczy. No chyba, że rozumiesz przez to dołożenie obowiązków za dwa stanowiska:) Zresztą rotacja mówi sama za siebie... Nowa siedziba nic nie zmienia. Był, jest i będzie garaż. A sposób w jaki gołosłowny właściciel rozstaje się z pracownikiem jest godny pożałowania. I taka drobna rada dla wszystkich starających się o pracę. Macie to co macie na umowie i nie wierzcie w żadne obietnice. Kompletny brak szacunku do pracownika i wykonywanej przez niego pracy. Ps. jedyne pozytywne opinie na tym forum pochodzą prawdopodobnie od właściciela i jago teścia:P Chyba mają ciśnienie żeby kogoś znaleźć, bo już nikt tam nie chce tam pracować.

Agnieszka

@obecnyawamedzik, bardzo dobrze to słyszeć! Może być to cenne dla przyszłych kandydatów. Dziękuję.

obecnyawamedzik

Jasne, jak masz coś do zaoferowania to warto rozmawiać.

Agnieszka

@obecnyawamedzik, czyli firma chętnie przeprowadza rekrutacje wewnętrzne?

obecnyawamedzik

Jestem pracownikiem i opinie pisane przez byłych manekinów z UP są śmieszne. Kisiel w głowie to i kisiel w portfelu. Firma ma nową siedzibę i jest czysto ciepło i przytulnie, daje możliwości rozwoju - szkolenia i awansu. Jak liczy się na szybką kasę za nic no to sory ale w żadnej firmie z takim nastawieniem długo się nie popracuje.. Firma dla ambitnych.

awa Gosc

Popieram kolegę JAJO i zgadzam się z jego słowami nie uczciwy nie slowny itp resztę można sobie samemu dopowiedziec miałem okazję się przekonać przez dłuższy czas

Agnieszka

@JAJO możesz powiedzieć dlaczego tak uważasz? Spotkało Cię jakieś nieprzyjemne doświadczenie?

KIK

A za co wyleciałeś z pracy?

JAJO

NIE polecam Właściciel fałszywy i nie słowny A resztę dopowiedzcie sobie sami .

vcz

1700 no mało jakby nie patrzeć tylko na jakim stanowisku? bo tego nie napisałeś @AwaBoys

AwaBoys ultra team

I takich murzynow Awamed poszukuje wlasnie jak wy:)jak ja sie ciesze ze nie mam juz nic wspolnego z Awamedem a co 1700zl to jest duzo? haha kolega jest smieszny co tam zarobisz 2tys reszte pod stolem dostaniesz !

marco

zaproponowali mi tam 2200 brutto czyli jakies 1700 na reke

Nie polecam współpracy z ta firmą jest to nie warte porostu mówiąc spychologia w tej firmie to podstawą kto wie ten wie szkoda nerwów tracić na tych co niektórych inteligentow za biurkiem a wynagrodzenie nie jest warte pracy w niby tak prestiżowej firmie mówiąc krótko kokosów nie ma i nie bd a obiecywać każdy może :) co później okazuje się ze jest to tylko słowna zachęta by zwerbowac osobę do tej Firmy

BARTEK

JEŻELI PIENIĄDZE NIE SĄ WYPŁACANE NA CZAS TO MI JUŻ WYSTARCZY.OBOWIĄZKI DOBRZE ZNAĆ ALE PRACODAWCA MA OBOWIĄZEK WYKORZYSTYWAĆ CZAS PRACY W TAKI SPOSÓB ŻEBYŚ NIE SIEDZIAŁ, WIĘC JAK DOSTANIESZ MIOTŁĘ DO RĘKI TO ZAMIATASZ I SIĘ NIE OBRAŻASZ. DZIĘKI ZA POMOC W NIEPODJĘCIU DECYZJI.

warzynski cwe.l

nie polecam tam pracy oszukuje ludzi bardzo duzo osob robi tam na czarno i z urzedu pracy nie chce dawac ludziom umowy . Slabe wyplaty a sam zbiera kokosy ogolnie to bym go za.bal

zen

Aby kogoś oceniać należy najpierw popatrzeć w lustro. By zarabiać i być docenianym trzeba COŚ potrafić. Jeśli ktoś jest tak zdolny i niedoceniany sam zakłada firmę a nie szuka pracy.

niedoszły pracownik

Byłem tam kiedyś , godzinę mi wymieniał co będę miał w obowiązkach a jak powiedział tą stawkę to podziękowałem i wyszedłem , pracowałem już w kilku firmach, zasada to unikać firm które chronicznie się ogłaszają! dobrą prace się szanuje a rzetelna firma się nawet nie musi ogłaszać bo tylko są pogłoski że posada się szykuję to już 100znajomych jest z polecenia.

istniejący pracownik

katastrofa jeśli chodzi o wypłaty, odnośnie organizacji pracy jeszcze gorzej od kiedy pan arek z mackiem przejęli władze,sama praca nie jest zła.

tom

kiedyś bylo zacnie, kilka dobrych miesiecy w panelowni i to wszystko, urzad pracy tam rządzi czyli wiadomo o co chodzi, zdanie jak kolega wyżej, dziekuje

wojtek

Nie polecam. Chyba ze jestes zdesperowany i traktujesz to jako trampoline do innej firmy. Wszyscy uciekaja z tej firmy jak najdalej. Kiedys bylo fajnie, bo byli ludzie znajacy sie na robocie, teraz pracownikow dostarcza urzad pracy, wiec nie ma po co z i z kim tam pracowac.

wiola

Kolego - może powiedz jak tam jest naprawdę jeśli tam pracowałeś

Zostaw opinię o AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński