Noex Waldemar Nowak

Komorniki

Noex Waldemar Nowak
5 12

Opinie o Noex Waldemar Nowak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiktoria

@anonymous Dziękuję Ci za informację. Pracujesz albo pracowałeś w Noex? Jeśli tak to na jakim stanowisku? Co możesz powiedzieć innym użytkownikom forum o specyfice pracy w tej firmie? Zachęcam Cię do dyskusji, bo wszelkie Twoje sugestie mogą realnie pomóc osobom, które chcą tam aplikować.

Wiktoria

@Ja a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Jeśli ktoś z pozostałych użytkowników wie, jakie są warunki pracy u tego pracodawcy, niech też się taką informacją podzieli.

anonymous
@Wiktoria 28.04.2018 12:57

Rekrutacja jest cały czas otwarta. Warunki są bardzo dobre, ale proszę przyjść i się samemu przekonać.

nick

Chciałbym się dowiedzieć czy pracują tam w systemie zmianowym?

Ja
@nick 04.10.2016 12:06

Praca na trzy zmiany

Szukasz pracy?

nick

Ile zmian? 2 czy 3.

anonymous
@Dar 19.04.2018 18:10

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Noex Waldemar Nowak. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

macher

Ile zarabia u Was operator elektrodrążarek?

podnośnik

najpierw radziłbym przeszkolić pracowników pod kątem gramatyki i ortografii, a potem robić sobie reklamę firmy ;) dobre zarobki, ale atmosfera fatalna

anonimus
@podnośnik 31.03.2012 15:26

co do ortografii i gramatyki nie piszę się potem tylko później ;)

xxx

Witam. Chcę wysłać CV do firmy NOEX jednak nim to zrobię chciałabym poznać opinie na temat atmosfery i wynagrodzenia. Bardzo proszę o opinie.

Zostaw opinię o Noex Waldemar Nowak - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noex Waldemar Nowak