Opinie o Waldemar Nowak Hurtownia Wielobranżowa Novex w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Waldemar Nowak Hurtownia Wielobranżowa Novex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Waldemar Nowak Hurtownia Wielobranżowa Novex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waldemar Nowak Hurtownia Wielobranżowa Novex w Komorniki

Beata Nowy wpis

ktoś na temat pracy ma może całkiem inne zdanie niż poprzednicy? pisali, że podobno inteligentne osoby nie mogą tutaj wytrzymać ze względu na warunki.. to prawda? to jaka miałaby być teraz rotacja i ile osób pracuje z "zewnątrz"? Pisali o firmie rodzinnej, jest tak?

Tam.Gąsiorowska Nowy wpis
@Beata

Cóż. Jeśli polubi ciebie czarna mamba czyli szefowa produkcji (uwaga, wredna (usunięte przez administratora) szefa), wbija szpile i przypomina to mobing. Kiedy zbieramy sie na pozew zbiorowy przeciwko (usunięte przez administratora)w tej firmie?

Ktoś

Ta firma niewiele ma z rodzinnoscia o jakiej byłam przekonana. Obrabianie tylka swoim podwładnym i brak szczerości i brudne zagrania to standard w tej firmie. Niektórzy uśmiechają się do Ciebie aby potem wbić ci nóż w plecy. Nie polecam. Popelnicie błąd idąc do tej firmy... Zarobki to jedno ale trzeba mieć też szacunek do własnej osoby z którego chca cię "rozebrać".

Ktos2
@Ktoś

Zgadzam się trzeba się szanować, zle traktowanie, atmosfera żal pl, brak wypłaty na czas, w życiu nie spotkałam się z czymś takim, omijać!

M Nowy wpis
@Ktoś

Żadna inteligentna i normalna osoba długo tam nie wytrzyma, szanujcie siebie jako ludzi i nawet przez myśl wam niech nie przyjdzie by tam pracować!!! Ja po dwóch miesiącach królowej plastiku dałam wypowiedzenie z uśmiechem na twarzy, bo skończył się mój koszmar związany z tą firmą!

stokrotka@@

Wkoncu śmiało mogę napisać,ze odkąd nie jestem na zmianie z Panią "w ciemnych włosach" -zwana kontrola jakości z działu farmacji-praca stała się o wiele przyjemniejsza!!Jest to na tyle nie kompetentną osoba,która patrzy tylko na to gdzie wbić Ci szpilke,a nie wytłumaczyć i pomoc!Babka ta jest na tyle nieuprzejma ,ze będąc z nią na zmianie dopadaly mnie juz dziwne leki i nerwica.Posiada zero empatii i współczucia do drugiej osoby.Pani ,która nie posiada żadnej wiedzy o kierowaniu zespołem,która w ka,dy możliwy sposób wyrzywa się na osobach pracujacych pokazujac w ten sposób swoja wyższość jest niedorzeczna!!!Pracuje juz parę lat w tej firmie-ale jak widzę ,ze tacy ludzie dopuszczani są do kierowania zespołem zalewa mnie krew!!Babka,która nie potrafiła saam ogarnąć maszyny jest na miejscu kontroli!Dramat!.Myślę,ze co druga z dziewczyn pracujacych miała z nią na pewno jakąś nieprzyjemna sytuacje .Nie wspominając o tym,ze jeśli ta Pani ma komuś pomoc lub cos poprawić to jej mina jest bardzo wymowna..gdzie z ust jej wypowiadane są co drugie słowa na ku""...I z mojej strony uprzejma prośbą do kierownictwa.-by bardziej przyjzeli się pracy i zachowaniu tej Pani-napewno jej charakter nie wpływa korzystnie na jakość wykonywanej pracy dziewczyn.

jechoł
@stokrotka@@

brawa!!!!wkoncu ktos madrze napisal o tej wrednej babie!!!!!!!!!

@stokrotka@@

A czy problem, o którym wspominasz, został bezpośrednio przedstawiony szefostwu Noex? Być może warto byłoby zasygnalizować tę kwestię osobom decyzyjnym. Czy w tej firmie jest przestrzeń na wymianę opinii i doświadczeń między pracownikami, a kierownictwem?

Neo Nowy wpis
@Wiktoria

To jest kochanka szefa, więc nic nie zrobisz. Puki szef nie znajdzie młodszej to ta stara rządzi

Remik

@Sylwia A ja uważam, że każdy pracownik powinien zacząć od siebie bo firma jest ok!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Waldemar Nowak Hurtownia Wielobranżowa Novex? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Karramba

Karma powraca

Wiki

Firma jest pracodawcą o dobrej opinii a atmosferę niech każdy zacznie poprawiać zaczynając od siebie

Sylwia
@Wiki

Atmosferę w tej firmie można tylko zmienić poprzez zmianę kierownictwa ????

marku

Robię w noexie od dobrych pięciu lat i chwalę sobie, nie wierzcie w czarny PR, z d--y wzięte... Kaska ok, płacą dobrze za nadgodziny, atmosfera akceptowalna, to praca nie klub towarzyski, nie czepiałbym się tutaj.

Jola
@marku

Potwierdzam - jeśli chcesz zarobić i nie boisz się pracy to firma dla ciebie.

Kolchoz
@marku

Człowieku!!! W jakiej cywilizowanej firmie (usunięte przez administratora) nadgodziny i dostajesz je po 3 miesiacach??? To mnie najbardziej wnerwialo w tej firmie...nadasane ryje co dzień...A Ty nie zostajesz na nadgodzinach?? Co dzień presja...skoro zasowasz jak jak (usunięte przez administratora) po godz to chcesz je mieć na koniec miesiaca to logiczne,Nie wiem skąd ten pomysł z wypłatą raz na 3 miesiace,jakaś wajcha?? Ucieczką przed fiskusem?? W wielu firmach produkcyjnych pracowalam ale z.taka forma wypłaty nadgodzin się nie spotkałam nigdzie...A wszystkim tym dupolizom się oczywiście podoba ,nikt się nie odezwie2...nie zapyta a dlaczego tak ??

Macias
@Kolchoz

Jestes wyjatkowo slabo poinformowany.3 miesieczy okres rozliczeniowy mowi Tobie cos? A wiesz ze moze byc tez roczny okres rozliczeniowy? Ewidentnie niemasz pojecia jak jest w innych firmach .Jestes wiec typowym trolem ktory nic nie wie ale sie wypowie.

Sylwia
@Macias

Wszystkie nadgodziny i soboty płatne nak w tygodniu. Czyli 0% polecam ????

paulixxx

Pracuje w tej firmie blisko pół roku,i chwale sobie:)Wynagrodzenie ok-,brygadzistka tez czlowiek -potrafi porozmawiac i pomoc.Pani kierownik,sympatyczna oraz wymagajaca-wkoncu po to jest na tym stanowisku,jesli robisz cos nie tak to jest na tyle szczerą i uczciwą osoba,ze wyslucha rowniez Twoich racji-nie tylko przelozonych..A Pan Waldemar-super szef,zawsze milo nastawiony i pogodny.Nie jest ani sknerą i nie ma wybujalego-ego.Jesli ktos nie boi sie pracy i chce zarobic w miare dobre pieniążki .Polecam z calego serca..

Mały
@paulixxx

Kierownictwo wysłucha? Jeszcze nigdy nie było sytuacji by kierownictwo w noex przyznało komuś racje. Nie warto się nawet starać bo im więcej się pokazuje tym bardziej jest się równanym z podłogą

paulixxx
@Mały

Mysle,ze negatywne opinie wystawiaja osoby,ktore mialy jakas nieprzyjemna sytuacje..to praca zdarzaja sie pomylki,oraz dobre dni.Ja ze swojej strony nic zlego nie moge powiedziec..trzeba umiec rozmawiac,bo wiekszosc osob to tylko lażą i obgaduja za plecami!Trzeba miec swoje zdanie i byc pewnym siebie wtedy napewno ludzie beda traktowani z szacunkiem!

Magazynier

Taka solidna firma a brak opieki medycznej dla pracowników i rodzin

@Magazynier

A czy są oferowane jakieś inne bonusy do zasadniczego wynagrodzenia? Mam na myśli na przykład dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie, czy kartę przedpłaconą. Osoby, które rozważają podjęcie w Noex pracy, będą zainteresowane taką informacją. Zachęcam do rozwinięcia tych kwestii.

Mały
@Wiktoria

Pani kierownik lepiej skończy wypisywać te głupoty. Pracownicy już się wypowiadali. I cała prawda została powiedziana.

Dmk

chore jest to że poraz kolejny nie ma wypłaty na czas :/ wymagaja przychodzenia w soboty za dzien wolne a nawet podstawowej pensji na czas nie ma

@Dmk

Drogi człowieku, spojrz na umowę - wypłata do 10 dnia każdego miesiąca. To, że 11.11 jest świętem i to, że Ktoś wymyślił święto 12.11, nie jest winą pracodawcy. Proponuję poszukać innej pracy zamiast oczerniać .

Abi

Drogi "Ja" Jeśli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzednim” (art. 85 § 3 Kodeksu pracy). Również i w tym przypadku środki powinny być udostępnione „fizycznie” pracownikowi na koncie w dniu poprzednim, a nie dopiero w tej dacie przelewane. Realizacja przelewu musi więc być wykonana w takim terminie, który pozwoli na dochowanie określonego przepisami wewnątrzzakładowymi terminu, będącego dniem wypłaty bądź dniem poprzednim, jeśli dzień wypłaty jest dniem wolnym od pracy

Renata

Lubię atmosferę w Noex Waldemar Nowak za: Wspaniała firma, bardzo prorodzinna, szczególnie docenia matki z dziećmi małymi , starszymi???? dlatego właśnie się zwolnilam???? pozdrawiam

Belfegor

Firma prawdziwie family friendly. Idealnie pokazująca, że nie musisz mieć wykształcenia, ani umiejętności by coś osiągnąć. Wystarczy popatrzeć na stanowiska kierownicze aby już nie mieć złudzeń.(usunięte przez administratora) Zarobki w miarę dobre, nie odbiegające od innych firm. Długo by opisywać tą parodie, ale po co strzępić sobie język. A i tak pod tym wpisem pewnie pojawi się inny od anonimowej osoby piszącej, jak to tam nie jest wspaniałe. Niestety, ale to będzie (usunięte przez administratora) Niestety ale czytając negatywne opinie teraz już wiem że to prawda. Powodzenia i do zobaczenia w pracy.

@Belfegor

Regulamin forum zabrania podawania w komentarzach inicjałów osób, które są zatrudnione w firmie. Tego typu wpisy mogą zostać usunięte. Wspominasz o mobbingu. Jest to poważny zarzut, opisany w Kodeksie Pracy jako: "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Jeżeli masz świadków albo dowody na występowanie takich zdarzeń w Noex, możesz skorzystać z możliwości zamieszczenia ich na forum, jako oznaczonego zgłoszenia. Takie wpisy sygnalizują, że autor jest w stanie udowodnić to, co opisał. Szczegóły tej funkcji poznasz po kliknięciu w baner: "Zero tolerancji dla płaczu, krzyku, mobbingu w pracy".

Abi
@Wiktoria

Nie wiem czy Pani potrafi czytać (raczej nie) ale w poście nie było podanych inicjałów. To co Pani napisała idealnie oddaje sytuację. A niestety większość ludzi boi się zwolnienia i nie powie prawdy. Szara rzeczywistość

Wiktoria

@Jola @glustawiacz @D/sztaplarka @NichtSzlisen a czy, jako doświadczeni pracownicy, moglibyście napisać nam jakie są warunki zatrudnienia, oferowane przez Noex? Czy można liczyć na umowę o pracę? @Kolchoz proszę Cię, żebyś nie używała wulgaryzmów w swoich przyszłych wypowiedziach na forum. Wszelkie opinie, nawet negatywne, można wyrazić w sposób kulturalny, unikając tego typu słownictwa. @Arni84 Ciebie też o to proszę, mimo że tylko cytowałaś wypowiedź poprzedniczki.

glustawiacz

Bez wątpienia lider w swojej dziedzinie, czyli przetwórstwo plastików. Firma na najwyższym europejskim poziomie. Znakomita atmosfera w pracy, można poczuć się jak część zespołu, który dąży do realizacji założonego celu, a nie jak przypadkowo zebrana grupa ludzi, która nie wie po co przychodzi do roboty. Pieniądz się zgadza, warunki pracy bardzo dobre. Szef produkcji - człowiek legenda, Silnoręki - mógłby coś narobić jednym ruchem kłekcia, a jednak spokojny jak kwiat lotosu na wzburzonej fali oceanu, zawsze doradzi, zawsze pomoże i nigdy nie zostawi nikogo z problemem.

Tri_Amazo

Nie narzekaj. W Technologies jest większy cyrk.

A.Sawick
@Tri_Amazo

Hmy.. ciekawe / Cyrk to chyba za dużo powiedziane, wiem bo mam tam znajomka

MotheInLow_Grypsuye

Polecam pracę w tej firmie. Pracuję 3 lata i bywały gorsze momenty, ale nie miało to wpływu na zmianę mojej opinii. Uważam że jeśli ma się chęci do pracy to jest to miejsce odpowiednie dla takich osób. Trzeba też przyznać że, wraz z rozwojem firmy wzrasta również komfort pracy -chyba na każdym stanowisku, a do tego puki co, Noex nie zmienia się w korporacje w której pracownik nie ma żadnego znaczenia.

NichtSzlisen

Normalna rotacja jest zawsze pozytywnym sygnałem dla potencjalnych kandydatów. Na rynku pracy istnieją duże braki kadrowe w branży przetwórstwa plastików. Mimo wszystko od czasu do czasu każda firma potrzebuje nowych pracowników. Dla potencjalnych kandydatów może najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu wysłanie swojego CV..

D/sztaplarka

Praca w tej firmie jest w sumie dobra.Wszystkie warunki przedstawione mi, przed podjęciem przeze mnie zatrudnienia w tej firmie zostały spełnione. Jest nawet lepiej niż miało być. Jestem bardzo usatysfakcjonowany, wiem że to nie przeszkadza Wielkiemu i Koleżankom przy żywicy.

Arni84

Bardzo odważna opinia. Jestem ciekawa, czy ma Pan/ Pani podstawy do wrzucania takich informacji do sieci. Pracowałam w tej firmie wiele lat, jednak sytuacja zmusiła mnie do wyjazdu z kraju, ale nigdy nie spotkałam się z sytuacjami o których wspomina Pan/ Pani powyżej… Z tego, co pamiętam, przed podjęciem pracy byłam informowana co będę wykonywać i że jest to praca 3 zmianowa, nie wiem więc skąd to rozczarowanie, 3-zmianowy system nie zmienił się od lat. Za moich czasów firma szła na rękę ludziom i była elastyczna pod względem zmian, dojazdów itd. , z tego, co wiem, to się nie zmieniło, mimo dużej ilości pracowników. Fakt , jest głośno – ale proszę mi powiedzieć w której firmie produkcyjnej jest cisza??. Domyślam się, że to pierwsza praca na produkcji skoro hałas jest zaskoczeniem….:) Ja do tej pory mam kontakt z niektórymi pracownikami firmy i słyszałam tylko o upomnieniach, które wystawiane są za konkretne przewinienie, słowo „nagana” to chyba duże nadużycie… Wtryskarki są nowe, mają tam pełna automatykę, tak, że nie wiem co rozumie Pan/Pani przez „zapieprz”… Ja mam już po latach spore doświadczenie w tego typu firmach i mogę z całą pewnością stwierdzić, że praca w tej firmie była jedną z lżejszych jakie wykonywałam. Kadra kierownicza być może się zmieniła, ja nigdy nie mogłam narzekać ani na atmosferę, ani na traktowanie. Nawet przeciwnie, kiedy były jakieś kłopoty, nawet prywatne, brygadzistki i przełożeni byli „ludźmi” i nigdy jakoś nie odmówiono mi pomocy, czego niestety nie ma w innych firmach Ciekawe czy koledzy i koleżanki z pracy podzielają pańską opinię. Pozdrawiam serdecznie ???? PS. Zastanawiam się zawsze czytając takie opinie, skoro jest tak ciężko, dlaczego ludzie, którzy to piszą, nie zmieniają pracy? Jest tyle ofert na rynku, że nie ma sensu się męczyć. Chyba byłoby to uczciwsze.

Kolchoz
@Arni84

Droga Pani....nie rozumiem tego referatu gloryfikujaca owa firme...skoro pracował Pani tam jakiś czas temu, to skąd może Pani wiedzie jak JEST teraz??? Dla Pani wiadomości 3 upomnienia i jest NAGANA...chalas jak jest tak i będzie wtyczki do uszu nie mają sensu bo wiecznie ktoś podchodzi i ma wieczne pretensje mowa o brygadzistki.szefostwo poszło po rozum do głowy i zaczęły się degradacje. Jedyną powtarzam jedyna osoba jest Pani księgowa i Panie na recepcji....to tytułem odświeżenia sytuacji w owym zakładzie na obecną chwilę. Ps i nie pracuje tam już Droga Pani mam prawo przedstawiać stan faktyczny...Z wielką ulgą pozegnalam ta firmę,choć nie zaprzeczam zarobki bardzo dobre ,ale nie na moje nerwy

NIE wyzysk

Ty "Wyzysk" Ostro piszesz, Wydaje mi się że upublicznianie takich zarzutów jest nie właściwe i świdaczy tylko o Tobie

Zadowolona/zatrudniona

Praca w w tej firmie jest dla mnie przyjemnością i przywilejem. Ludzki i uczciwy pracodawca co w dzisiejszym świecie jest rzadkością. Zaplecze socjalne czyste, przerwy, pensje zawsze na czas. Oby więcej takich firm i takich pracodawców na polskim rynku było- tego bym sobie i Wam życzyła.

Zostaw merytoryczną opinię o Waldemar Nowak Hurtownia Wielobranżowa Novex - Komorniki

Waldemar Nowak Hurtownia Wielobranżowa Novex
3.5/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Bohaterów Katynia 52 lok. 70
    42-208 Komorniki