Noex Waldemar Nowak

Komorniki

Noex Waldemar Nowak

Opinie o Noex Waldemar Nowak

Wyzysk

Kolchoz to mało powiedziane...Panie brygadzistki to obraz niekompetencji,wulgaryzmów i wiecznie obrazonych min,zachowują się jak by pracowały tam za karę , robota na 3 zmiany przy takim chalasie ze uszy puchna. Tzw wylewanie żywicy to spuchniete oczy wysypka morowana. Oklamuja lekarza że niby co dwa dni masz ta zywice...życie pokazuje że jest zupełnie inaczej.na dniach weszły upomnienia 2 to nagrana. Robota dla naprawdę wytrwałych...oczywiście zapieprzaja same kobiety na tych wtryskarkach. Nastawiacze tną w ch....A aż miło...kierownictwo całkowicie oderwane od zeczywistosci...

Arni84
@Wyzysk 10.09.2018 17:04

Bardzo odważna opinia. Jestem ciekawa, czy ma Pan/ Pani podstawy do wrzucania takich informacji do sieci. Pracowałam w tej firmie wiele lat, jednak sytuacja zmusiła mnie do wyjazdu z kraju, ale nigdy nie spotkałam się z sytuacjami o których wspomina Pan/ Pani powyżej… Z tego, co pamiętam, przed podjęciem pracy byłam informowana co będę wykonywać i że jest to praca 3 zmianowa, nie wiem więc skąd to rozczarowanie, 3-zmianowy system nie zmienił się od lat. Za moich czasów firma szła na rękę ludziom i była elastyczna pod względem zmian, dojazdów itd. , z tego, co wiem, to się nie zmieniło, mimo dużej ilości pracowników. Fakt , jest głośno – ale proszę mi powiedzieć w której firmie produkcyjnej jest cisza??. Domyślam się, że to pierwsza praca na produkcji skoro hałas jest zaskoczeniem….:) Ja do tej pory mam kontakt z niektórymi pracownikami firmy i słyszałam tylko o upomnieniach, które wystawiane są za konkretne przewinienie, słowo „nagana” to chyba duże nadużycie… Wtryskarki są nowe, mają tam pełna automatykę, tak, że nie wiem co rozumie Pan/Pani przez „zapieprz”… Ja mam już po latach spore doświadczenie w tego typu firmach i mogę z całą pewnością stwierdzić, że praca w tej firmie była jedną z lżejszych jakie wykonywałam. Kadra kierownicza być może się zmieniła, ja nigdy nie mogłam narzekać ani na atmosferę, ani na traktowanie. Nawet przeciwnie, kiedy były jakieś kłopoty, nawet prywatne, brygadzistki i przełożeni byli „ludźmi” i nigdy jakoś nie odmówiono mi pomocy, czego niestety nie ma w innych firmach Ciekawe czy koledzy i koleżanki z pracy podzielają pańską opinię. Pozdrawiam serdecznie ???? PS. Zastanawiam się zawsze czytając takie opinie, skoro jest tak ciężko, dlaczego ludzie, którzy to piszą, nie zmieniają pracy? Jest tyle ofert na rynku, że nie ma sensu się męczyć. Chyba byłoby to uczciwsze.

Wiktoria

@anonymous Dziękuję Ci za informację. Pracujesz albo pracowałeś w Noex? Jeśli tak to na jakim stanowisku? Co możesz powiedzieć innym użytkownikom forum o specyfice pracy w tej firmie? Zachęcam Cię do dyskusji, bo wszelkie Twoje sugestie mogą realnie pomóc osobom, które chcą tam aplikować.

Wiktoria

@Ja a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Jeśli ktoś z pozostałych użytkowników wie, jakie są warunki pracy u tego pracodawcy, niech też się taką informacją podzieli.

anonymous
@Wiktoria 28.04.2018 12:57

Rekrutacja jest cały czas otwarta. Warunki są bardzo dobre, ale proszę przyjść i się samemu przekonać.

nick

Chciałbym się dowiedzieć czy pracują tam w systemie zmianowym?

Ja
@nick 04.10.2016 12:06

Praca na trzy zmiany

nick

Ile zmian? 2 czy 3.

Dar
@nick 02.04.2018 18:33

Przyłączam się do pytania ,pomoże ktoś?

anonymous
@Dar 19.04.2018 18:10

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Noex Waldemar Nowak. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

macher

Ile zarabia u Was operator elektrodrążarek?

podnośnik

najpierw radziłbym przeszkolić pracowników pod kątem gramatyki i ortografii, a potem robić sobie reklamę firmy ;) dobre zarobki, ale atmosfera fatalna

anonimus
@podnośnik 31.03.2012 15:26

co do ortografii i gramatyki nie piszę się potem tylko później ;)

xxx

Witam. Chcę wysłać CV do firmy NOEX jednak nim to zrobię chciałabym poznać opinie na temat atmosfery i wynagrodzenia. Bardzo proszę o opinie.

Zostaw opinię o Noex Waldemar Nowak - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noex Waldemar Nowak