Bałtyk Sanatorium Uzdrowiskowe

Kołobrzeg

Opinie o Bałtyk Sanatorium Uzdrowiskowe

Ambrozy
@admin 09.08.2015 18:20
Wiecie co nowego słychać w firmie Bałtyk Sanatorium Uzdrowiskowe ? Czekamy na Waszą opinię! Pomóż innym znaleźć pracę!...

Omijac ż daleka - Balagan skargi mobbing rotacja pracowników - zero szacunku dziś jesteś jutro już nie pracujesz. Brak stabilność tylko jako praca tymczasowa. Kariery nie zrobisz.

Zostaw opinię o Bałtyk Sanatorium Uzdrowiskowe - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bałtyk Sanatorium Uzdrowiskowe