Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

Ultras

Elo witam w tym roku doznamy przyjemności oglądania M E Euro 2020 fajnie by było rozważcie ta opcje

MAG

Witam chce aplikowac na magazyniera. Chcialbym sie dowiedziec cos wiecej otym stanowisku. Z gory dzieki

Onx

Po co wypisujesz takie bzdury które nie mają pokrycia w faktach ?!

Ja i ona

Miejmy nadzieję że 04.06 2021 cała firma będzie miała wolne a nie tylko produkcja i wtryski wkoncu pracujemy w jednej firmie a nie dwóch oddzielnych dajcie odpocząć ludzia

Lizwa
@Ja i ona

(usunięte przez administratora) do roboty produkcja pracowała jak wtryski miały wolne więc teraz przykro mi ale do tyry jwp

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Szukam

Do jakiej agencji trzeba by się zgłosić żeby zatrudnić się tutaj?

Zyta
@Szukam

Odradzam ...daj sobie spokój ...

Czys...

No witam jak tam obiecane podwyżki już są ?! Jakoś cisza ... Chyba że przed burzą...

Zyta
@Czys...

Na co liczycie podwyżkę to norm chyba bo racze nie pensji .w obecnej sytuacji to się cieszcie że macie pracę hahaha taka będzie gadka

Matrix
@Czys...

Podwyżki powinny być już od stycznia a nie od kwietnia. 3 miesiące firma oszczędzała żeby coś dać ???????? Paranoja

Ona
@Matrix

oczym wy mówicie zapomnijcie o jakiś podwyżkach w tej firmie takiego pojęcie nie ma najpierw wam zabiorą a później niby wam dadzą podwyżkę i jeszcze będą więcej wymagać

Puki
@Czys...

No i są tak wyczekiwane podwyżki (pseudo) Śmiech na sali bez odbioru

True
@Ona

No tak jest po podwyżce mniejsze zarobki niż przed wchodzi na sucho

Luci

Gdzie te podwyżki ja się pytam ?

Gucii
@Luci

Magazyn z aneksami a produkcja z nadziejami hahaaa

pewnego razu na rozmowę kwalifikacyjną do yorka przyszedł kandydat na pracownika. rozmowę rekrutacyjną prowadziła z nim (usunięte przez administratora)w trakcie rozmowy była niezmiernie ucieszona że chce on pracować w tej firmie. parę dni później kandydat otrzymał telefon od dyrektora yorka który również był wielce uradowany że pracownik chce pracować w tej firmie i zgodził się go przyjąć. następnego dnia kandydat miał wizytę u zakładowej lekarki medycyny pracy. najpierw rozmawiała ona z nim w naturalny sposób ale kiedy kandydat powiedział że leczy się przewlekle i na co się leczy lekarka zaczęła odnosić się do niego po chamsku i bezczelnie. kandydat miał donieść lekarce zgodę swojego lekarza na podjęcie pracy w yorku. chwilę po wyjściu z firmy otrzymał on telefon od (usunięte przez administratora) - tej samej z którą rozmawiał pierwszy raz. zaczęła ona bezczelnie i perfidnie kłamać że pracownik którego miejsce miał zająć w ostatniej chwili zgłosił że wraca z L4 i dlatego kandydat nie zostanie przyjęty. (usunięte przez administratora)

Dada

Kto to pampers?

kontrola PIP

pewnego razu na rozmowę kwalifikacyjną do yorka przyszedł kandydat na pracownika. rozmowę rekrutacyjną prowadziła z nim(usunięte przez administratora) z kadr. w trakcie rozmowy była niezmiernie ucieszona że chce on pracować w tej firmie. parę dni później kandydat otrzymał telefon od dyrektora yorka który również był wielce uradowany że pracownik chce pracować w tej firmie i zgodził się go przyjąć. następnego dnia kandydat miał wizytę u zakładowej lekarki medycyny pracy. najpierw rozmawiała ona z nim w naturalny sposób ale kiedy kandydat powiedział że leczy się przewlekle i na co się leczy lekarka zaczęła odnosić się do niego po chamsku i bezczelnie. kandydat miał donieść lekarce zgodę swojego lekarza na podjęcie pracy w yorku. chwilę po wyjściu z firmy otrzymał on telefon od g(usunięte przez administratora)- tej samej z którą rozmawiał pierwszy raz. zaczęła ona bezczelnie i perfidnie kłamać że pracownik którego miejsce miał zająć w ostatniej chwili zgłosił że wraca z L4 i dlatego kandydat nie zostanie przyjęty. sprawa została zgłoszona do PIP. kiedy Inspektor pracy wkroczył do firmy został (usunięte przez administratora)że wspomnianego kandydata nie przyjęto ze względu na to że nie doniósł zgody od swojego lekarza. PIP został (usunięte przez administratora)jedynie po to aby york nie musiał płacić kary finansowej za dyskryminowanie pracownika ze względu na stan zdrowia. być może firma york w podobny sposób traktuje innych ludzi i dlatego mało kto chce tam pracować? może dlatego dyrektor był taki wniebowzięty i grażyna m. też bo wreszcie znalazł się desperat? ktokolwiek został tak potraktowany powinien zgłosić się czym prędzej do PIP

Kabaret Tej

A to ciekawe ? Czyżby bał się o swoje stanowisko ... a może oczyszcza swe sumienie ???

Mario

Daj jej już spokuj to spoko dziewczyna miła i pracowita przez te komentarze to niechce ze mną nawet gadać bo myśli że to ja piszę A tak nie jest. Kolejny twój komentarz to będziemy inaczej gadać bo ja wiem kim jesteś i co robisz w tej firmie.

Macie może szkolenia wewnętrzne ?

BUM! BUM! Bumerang

Czy staliście się kiedyś "ofiarą" tego, że ktoś podłożył Wam świnię? Kiedyś w pracy stałam się właśnie taką "ofiarą", nie tłumaczyłam się - nie ja popełniłam błąd, ale uznałam, że z tą osobą, lepiej nie dyskutować. Ale wkurzyło mnie, że ktoś bezczelnie wyparł się winy wcześniej i zwalił ją na mnie. Podłożenie świni powinno znamionować wyłącznie dobre chęci i życzliwość. Powinno znaczyć tyle, co: „życzę ci dostatku i wszystkiego najlepszego”. A tu tymczasem - nie. „Podkładam ci świnię”, czyli knuję, oczerniam, intryguję, szkodzę, jak mogę .Świnie podkładają ludzie z kompleksami , jak kogoś poniżą i zgnębią to się dowartościowują bo nie mają innych atutów żeby zabłysnąć....cdn.

Hepy

Pozdro dla malkontentów. Wreszcie Gwiazdkowe na poziomie...

Luck
@Hepy

Zwrotu z Pseudo Pandemi nie było więc teraz ci go Dali w formie 1000 zł na swieta????

Damian

Czy kluczowa jest tam znajomość języka niemieckiego ?

Hans
@Damian

Niemieckiego może nie ale w rozwijającej się gwałtownie sytuacji znajomość ukraińskiego będzie mile widziana. Patrząc w przyszłość firmy to niebawem będą tylko Ukraińcy

Kondon
@Hans

Niedługo to Ukraina będzie rządzić w całej firmie Polacy są traktowani...... Kto tu jest to wie!!! Potwierdzam firma postawiła na Ukraine tania siła robocza!!!!

2pac

Cod miód Malina przecież wszystko idIe zgodnie z planem więc nie rozumiem tego zdziwienia ???? depopulacja trwa hehehe

janusz

... czy aby na pewno ? masz 100% pewność ,że to fakt ? Bo ja z obserwacji wyciągam inne wnioski.

Ebola
@janusz

Czyli jesteś w kolejce skoro obserwujesz hehe?

Durchfall

Ich zünde den Ofen an. Ich verbrenne die Zeit der Führer für eine neue Elite

Fuhrer
@Durchfall

Was machen Sie ein deutsches Schwein Du hast mich in deinem Auge, der gesagt hat, ich verstecke

Präsident Chief Warehouse Mana
@Fuhrer

Die Zeit Was für ein Streitkolben du bist es zeigen

Che Guevarra

Potrzebna rewolucja operatorzy stają i robota jak psu w (usunięte przez administratora) albo będą podwyżki albo nie, niech sobie robią świeżo zakontraktowani nic niewiedzący popychacze!! Ludzie doświadczeni odstąpią im miejsca niech się rozwijają wkoncu oni już wszystko wiedzą /!!!!!

Monte
@Che Guevarra

Zaraz będzie trzeba zamknąć cały zakład. Będzie to pokłosie postępowania decydentów którzy nic sobie nie robią z osób które mają koronę i ich współpracowników którzy też mogli się zarazić . I ukrywają te fakty bo normy są ważniejsze niż zdrowie ludzi

K2
@Monte

Hajs hajs baby Pseudo pandemia a ludzie jak barany idą na rzeź ślepo ufając swojemu rządowi Takie czasy!!!

Richard
@Monte

Dokładnie.... Ale karma wraca....

Ebola
@Monte

Z tego co wie.m to już tak jest! Ale ze nie wierzę w tego komercyjnego wirusa więc mam to w pupie, a jakby tak dosadnie patrzeć to ta osoba miała kontakt z całą produkcja a więc wg obostrzeń wszyscy na kwarantannę he hehe ????????????????

Monte
@Ebola

Zgadzam się z Tobą.TYLKO po co ten cyrk z obostrzeniami etc? robi się nas w bambuko...

magazynier

Do OTW zacznijcie pracować !!!!! dalszy rozwój sytuacji wam powiem pużniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Powodzonka!!!!!!!!!!!!!!

Wtryskownia
@magazynier

BARDZO DOBRZE WAM U NAS JEST LUZIK A UWAS RYGOR

Doktor
@Wtryskownia

No na wtryskach siedzą sobie w budce przed kompem w tekefonikach women in black a jak jest jest zebranie do góry to się boją iść i są obesrane że do pracy się boją iść hehe wielkie Szu, ale na innych to umia donosić!!!

Alkaida
@Doktor

Siedzą jak w bunkrach, skarpety im śmierdzą, z ust już niepowiem co, a w głowie to tylko gigabajtów braknie telefon to ich mózg jak sieć odetną zostanie pustka zwana apokalipsa Len (usunięte przez administratora)

Magazynier

Dzień dobry w końcu na zmianie JWE pojawiła się osoba na stanowisko lidera p.monika super pracownik odpowiedzialny pracowity bardzo dobrze by się sprawdziła na tym stanowisku przynajmniej pracuje a nie tak jak M siedzi przed telefonem i obgaduje każdego zobaczymy jaki będzie rozwój wydarzeń ale pszczółka powinna pracować na maszynie przynajmniej tyle ludzi niemusiałoby ciągle brać wolnego pozdrawiam

Www
@Magazynier

Człowieku daj spokój i odejdź z firmy jesteś beznadziejny cały czas marudzisz i nie pisz swoich przemyśleń.

Magazynier
@Www

Www Niestety ja piszę tylko i wyłącznie sama prawdę niestety jest osobą nie na tym stanowisku

Dd

Oczywiście że nie. Czepił się i zamęcza tym innych. Pieniacz jakich wiele na tym forum.

Wxxx
@Magazynier

Jednak miałeś rację że pani lider (usunięte przez administratora)ze zmiany (usunięte przez administratora) siedzi większość czasu przed telefonem mam też fotki zrobione teraz tylko muszę pokazać je (usunięte przez administratora)niech zobaczą jaki to pracownik

Anakonda
@Wxxx

Pokaz je na portalu bezrobotny. Pl

Niedoconiani

Wszystkie dodatki zabraliscie nawet jabłko co było raz w miesiacu(smiech) co z naszymi socjalnymi pieniędzmi, nie bracie się kryzysem i pandemia której nie ma, jeżeli tak bedzie dalej to trzeba będzie iść do sądu pracy walczyć o swoje, jawna kładziesz, tfuu

Anakonda
@Niedoconiani

Hehe idź na kwarantannę bo majaczysz od graczki socjalu już nie będzie dostaniesz kość i będziesz aportować jak zarząd zarządzi a ty, czy ja i jak wszyscy napiszesz tu bo tylko tyle można tak było zawsze i będzie nawet jak się (usunięte przez administratora) i naczej nie będzie.

Xxx

Ukraińcy przynajmniej pracują a nie ciągle marudzą jak Polacy

Zsrr
@Xxx

Ta szczególnie ładnie odpowiadają jak się ich pogania do roboty My mamy płacone Na godzinę i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK