Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

Ziomek

Ogólnie ten zaklad pracy jest juz na widelczyku posiadam dosyc kwalfikacji zeby ten zaklad pracy sprawdzic jesli chodzi o osoby z grupami i nie tylko bedzie przejzany od A do z .I nie jest to jeden zaklad w wielkopolsce który zostanie sprawdzony w tym roku .

zbulwersowany
@Ziomek

najlepiej będzie rozmawiać z posiadaczem grupy

nic

I krzywda na ludziach już wychodzi firma pada .A jeśli wierzycie że się ruszy to się grubo mylićie.

Donosiciel

Na York'u świat się nie kończy :-)

midas

wszyscy ładnie jadą po tej firmie ale nikt się nie zwolni wszędzie dobrze gdzie nas niema pozdrawiam

bukkake :)
@midas

taaaaaa....... nie bój się, w tym momencie nie trzeba się samemu zwalniać :)jeśli jesteś na tyle yntelygentny,to widzisz że firma od jakiegoś czasu zwalnia "roboli" na dole , no bo w końcu to oni znajdują odbiorców na towar .....w myśl "by żyło się nam (w handlowcu) lepiej i bezpieczniej o własny stołek":) taka polityka firmy dbającej o swój wizerunek i poszanowanie pracownika. Ciekawe co zrobią gdy jak co roku będzie tyle zamówień , że nie ogarną tą garstką ludzie których zostawili :)zapewne zatrudnią wykwalifikowanych pracowników z ulicy których trzeba będzie wszystkiego od zera nauczyć..... ale to już mnie nie dotyczy :) na szczęście:)

midas
@bukkake :)

tak działa większość firm i niemAa co siędziwić jest zbyt jest praca

bolek
@midas

i tu zapewne nasza Pani kadrowa będzie musiała wiele rzeczy wyjaśnić chociażby długie terminy rozpatrywania rachunków za leki i "fikcyjne" komisje sam zgłoszę się na rozmowę przy najbliższej kontroli aby o powiedzieć im co się tu dzieje

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
yyy

Jan to jest nierób i donosiciel.

Kosmo

w Yorku jeżeli jestes Bratem Szwagrem Kumplem tych z Gory to masz najlepiej nie chodzisz na nadgodziny ale i tak masz wypłate jak Ci co chodza i sumiennie pracuja, ja mam nadzieje i wierze w to ze kiedys o tej Firmie bedzie głośno w telewizji, bo to co sie dzieje to jakas Masakra.

xxx

a ten Brygadzista z magazynu Jan, to sie (usunięte przez administratora) nadaje do zmiatania chodników a nie do funkcji Brygadzisty,fałszywy nierób,awanturnik,bierzcie sie za niego!!!!

bolo
@xxx

I tu nasuwa się pytanie, czy to aby jedyna osoba w tej firmie na odpowiednim stanowisku ??? .....

neon
@xxx

takich nierobów jak brygadzista Jan na magazynie jest znacznie więcej

mamba
@xxx

Jan tylko pozory stwarza, do pracy się nie garnie lubi posiedzieć przed komputerem i pościemniać po co się wysilać ot takie ma podejście do pracy.

mam cie
@mamba

bajor juz przestan

bado

KAŻDY COS PISZE,ALE WSZYSCY WYSTRASZENI BO BRAK ROBOTY>DYREKCJO JAK TAK TRAKTUJA CIE PRACOWNICY POWSZCZYMUJCIE PREMIE DO CZASU AZ SIE PRACA RUSZY TO BEDA WAS WIECEJ DOCENIAC I PRZESTANA NAWAS PISAC .LUDZIE NIE POUCIEKAJA BO GDZIE A ZA TAKIE PIENIADZE ROBOTY NIE DOSTANA

Prawo pracownika góra

Do wszystkich na forum jesli macie pytanie i spekulacje zajzyjcie tutaj mozna skladac anonimy wszelkie pytania zawsze wam pomogą 90% wygrywa pracownik. (usunięte przez administratora)

olo

tak gadacie glupoty a nie poszukacie sobie nic lepszego

przyjdzieCzas

odpowiedź jest skierowana do zbulwersowanego z produkcji,a nie do alberta

WSZYSTKO TO BZDURY I POMOWIENIA ,WYWALILI CIĘ I ROZGORYCZENIE CZUĆ NA KILOMETR!!!!!NAWET DOMYŚLAM SIĘ KIM JESTEŚ...

ex-pracownik

Witam wszystkich, kilka lat temu zatrudniłam się w YORKU. Pracowałam sumiennie, robiłam nadgodziny a co więcej zrozumiałam wiele procesów w YORKU.Pracowałam tam na tyle długo aby poznać większość ludzi i zapoznać się z funkcjonowaniem poszczególnych działów. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to kompletny brak kompetencji wielu osób które pracują na stanowiskach mistrzów , kierowników a nawet dyrektorów.W tej firmie wszyscy tak jak większość zauważyła liczy się kolesiostwo - to prawda! Masz plecy, masz układy to masz dobrze. Jesteś zwykłym pracownikiem,"robisz jak koń w polu od rana do wieczora" po czym na koniec przyjdzie mistrz i niedorzecznym stwierdzeniem Cie wyzwie, zabierze premie która Ci przysługuje i będzie tak długo Cie mobingował aż się psychicznie wykończysz.Rzeczy jakie się dzieją w firmie nadają się tylko do programu Elżbiety Jaworowicz a najlepsze jest to,że po (usunięte przez administratora) zawsze dostaje robol, a winowajca awans. No i na koniec moja ogólna, prywatna opinia na temat firmy YORK. Jeżeli jesteś młody/młoda, mieszkasz blisko, nie masz pracy a chcesz otrzymywać pensję reguralnie na konto oczywiści możliwie najniższą a do tego masz na tyle silną psychikę żeby wytrzymać pracę z furiatami i hipokrytami to składaj już dzisiaj tam podanie o prace... Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

marti

odnosnie tych złodzieji to tolerancja w tym zakładzie nie zna granic .Ci ludzie czuja się bezkarni bo widocznie coś za to robią dla firmy .Polipropylen w porównaniu z innymi rzeczami jakie tu sie dzieją to szok ,życzymy powodzenia dyrekcji w dalszym tolerowaniu nie legalu .Dyrekcja otwórzcie oczy !!

lulu

no

jula

dlaczego żle piszesz o firmie ,która cię karmi,nie chcesz pracować to wynocha!!!!!

albert

Gora woli takie bzdury-kto stoi kto szybciej wychodzi kto gada,,,,,,,a zeby kase oddac to juz nieeee,szok jakie młoty rządza ta Firma!!!!!!!!!

przyjdzieCzas
@albert

Uwazaj donosicielu,bo i Tobie sie kiedyś noga podwinie.

zbulwersowany z produkcji

magazyn pierwszy wychodzi też z pracy równo z buczkiem, to ciekawe ile przed końcem pracy są już po pracy warto by było się temu przyjrzeć

job

podoba ci się nygusie bo stoicie tylko przy wrotach na produkcje i luzik śmichy chichy i dziewuszki oglądasz,ciekawy jestem kiedy tam kamery zawitają ?

maurycy

A mi się w Yorku podoba na magazynie.Siano tez nie jest najgorsze ☺

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo