Mag.Com Firma Usługowa Maciej

Opinie o Mag.Com Firma Usługowa Maciej

Marek

Witam, już od 3tygodni czekam i brak odzewu. W moim laptopie pekla klapa monitora, byłem w serwisie z laptopem, powiedzieli że zamówią klapę i wykonają usługe naprawy za 400zł. Dzwoniłem już 3 razy, pisałem dwa maile i wciąż nic. Pokrętnie się tłumaczą przekazując słuchawkę dalej i odbijając piłeczkę że oddzwonią. Nigdy nie oddzwonili. Straciłem 3tygodnie na tych nieudaczników. Totalny brak profesjonalizmu, Mag com NIE POLECAM!

Zostaw opinię o Mag.Com Firma Usługowa Maciej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mag.Com Firma Usługowa Maciej