EDMEL Melnyk I spółka Sp. J.

Legnica

Opinie o EDMEL Melnyk I spółka Sp. J.

donk

123' aplikuj, ja też teraz wysłąłem do nich swoją aplikację CV, mam nadzieję, ze niebawem może się do mnie odezwą, mam doswiadczenie na magazynie i na halach, licze na umowę o pracę, czy ktoś z was wie czy taką dostanę?

Witam. Czy w tym roku planowane są jakieś przyjęcia? Chętnie złożę CV. Dodam że zależy mi na długiej współpracy. Pozdrawiam.

Pan Mietek

Edmel
@Pan Mietek 29.01.2013 20:18
to prawda, nikt o zdrowych zmysłach dłużej tam nie wytrzyma, a metody i atmosfera niczym w państwie policyjnym....

Szanowny Panie, w naszej firmie pracuje ok. 20 Pracowników. Staż zatrudnienia jest różny 16 lat, 10, 5, 2, ale są również działy, gdzie bywa rotacja. Uzależnione jest to od specyfiki pracy i często innych oczekiwań osób zatrudnianych. Zapewniamy, że na atmosferę nie narzekają ani nasi Pracownicy, ani nasi Klienci :) Żałujemy, że odniósł Pan inne wrażenie. Życzymy powodzenia!

AA

reklama reklama i jeszcze raz reklama a rotacja personalna mówi sama za siebie ;)

Zostaw opinię o EDMEL Melnyk I spółka Sp. J. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDMEL Melnyk I spółka Sp. J.