Lisia Łukasz Jurek

Legnica

Lisia Łukasz Jurek

Opinie o Lisia Łukasz Jurek

powko6@wp.pl

Moje sugestie dla Lisia Łukasz Jurek: Jest ok Lubię atmosferę w Lisia Łukasz Jurek za: Wszystko

Jakim pracodawcą jest LISIA Łukasz Jurek? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

zonek

jeśli chodzi o obecną sytuacje w LISIA Łukasz Jurek to niewiele się zmieniło. Praca jest , ale płątna nie jakoś super. Zresztą wiem tez , że na żadne podwyżki to raczej liczyć nie można. Także Wasza decyzja

milluunniiaa

tragedyja ;) zero kontaktu z pracownikiem,brak zainteresowania sklepem, nie odbieranie telefonow,umowy zlecenie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kolkach

dyspozycyjna :)

...nie są najgorsi,ale trzeba przyznać w głowach im się poprzewracało od nadmiaru... . A może zwrócić by uwagę na pracownika ? pracownik też człowiek :)

jeden wielki ....nie firma....pozal sie....totalna nedza!!!

LOLA

LISIA JEST OK

Franca

Żenada, a nie firma !

Zostaw opinię o Lisia Łukasz Jurek - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lisia Łukasz Jurek