Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

Lata

Pracowałem w Markisolu kilka dobrych lat. odszedłem na swoje bo w końcu trzeba było co nie znaczy że było mi łatwo. szkoda zostawiać za sobą tyle lat roboty i znajomych z którymi się już człowiek tak dobrze znał i czuł. W pracy bywało czasem cięzko wiadomo.. są i takie dni że trzeba bardziej przycisnąć ale i tak wspomnienia z tym miejscem raczej mam dobre. Traktowanie pracowników zawsze było i mam nadzieję że zawsze będzie na poziomie. Liczy się przede wszystkim szacunek do siebie nawzajem bo wtedy każda praca lepiej idzie.

Maya
@Lata

czyli można liczyć tutaj na stabilne zatrudnienie na lata? szukam takiego miejsca, gdzie już można osiąść na spokojnie, bez widma zwolnienia nad głową...w ciągu ostatniego roku zmieniałam pracę 3 razy i mam tego serdecznie dosyć, chcę znaleźć miejsce, gdzie mogę popracować dłużej.

@Maya

Jak najbardziej, ja miałem możliwości zostania dłużej, ale no trzeba było zmienić coś w swoim życiu, nie mniej jednak złego słowa na firmę nie powiem i polecam innym

@Lata

na jakim stanowisku pracowałeś? było potrzebne na nie doświadczenie?

@?

Ja pracowałem na przygotowaniu produkcji i nie, nie trzeba mieć tam doświadczenia

@Lata

dobrze takie stanowiska właśnie potrzebuje gdzie będzie można się doszkolić

@Lata

bo na początku rozumiem jest jakieś szkolenie wprowadzające stanowiskowe

Lallka

Można sie u was zatrudnić tymczasowo, na okres wakacji?

Gaweł
@Lallka

Jeśli akurat ktoś będzie potrzebny na taki okres no to czemu nie myślę że można by było się dogadać, ale to już raczej zgłaszaj się prosto do firmy czy tam do rekrutacji bo to oni podejmują takie decyzje

Weronika
@Gaweł

Cześć Gaweł, wspomniałeś o rekrutacji, wiesz może coś na jej temat? Jestem ciekawa jak przebiega w Markisolu. Czy warto się do niej w jakiś sposób przygotować?

Gaweł
@Weronika

Przebiega dość standardowo. Do każdej warto się jakoś przygotować. Dobrze wiedzieć coś na temat firmy np. A reszta, no to zależy od stanowiska na jakie się składa papiery

Memo
@Weronika

A jak się można przygotować na rozmowę? Jak się wie z czym to się je i ogólnie zna się mniej więcej firmę to nie ma z czego się przygotowywać

Juki
@Lallka

Pewnie przez agencję się da

Soho

Markisol współpracuje dalej z politechniką gdańską?

Makarena
@Soho

O, a w jak sposób współpracował? Nie słyszałam nigdy o tym, zaciekawiło mnie, gdzie można o tym poczytać?

@Makarena

Z tego co czytałem współpracuje na zasadzie przyjmowania studentów do siebie na staże lub praktyki

Makarena
@Soho

O patrz, nie miałam pojęcia, że można się też przyjąć na praktyki, dobrze wiedzieć!

@Makarena

No można ale nie wiem czy ogólnie ze wszystkich uczelni czy tylko przyjmują z politechniki

Enel

W jakim wieku pracownicy tak mniej więcej? chociaż nie chodzi mi o konkretne cyfry nawet, ale ogólnie czy są też młodzi? czy odnajdę się w tym towarzystwie?

Duża rozbieżność jest ogólnie

@Enel

Jest sporo młodych ludzi, jest trochę w średnim wieku, każdy znajdzie kogoś ze swojej kategorii pewnie

@Sissi

No o to mi chodziło czy jacyś młodzi też się znajdą czy raczej są to już starsi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem

@Sissi

Wiem, że dla kogoś to może być błahostka w sumie i nic ważnego, ale ja stawiam bardzo na atmosferę w pracy bo lepiej mi się pracuje

Sissa
@Enel

przy czym nie tylko z młodymi da się porozmawiać ;) te nieco starsze osoby też są bardzo w porządku i do dogadania :)

@Enel

Najlepiej się po prostu nie ograniczać co do utrzymywania kontaktów tylko z daną grupą wiekową ;)

@Sissi

Nie zamierzam tak, ale rozumiesz, zawsze jakoś łatwiej się wdrożyć jak nie jesteś jedynym "gówniarzem"

OsamaBinLaden
@Enel

Wszyscy mają tyle samo nie ważne czy pracujesz 10lat czy miesiąc. Mówię tu o pracownikach co mają normalny podatek 26lat+

eh
@OsamaBinLaden

Chyba nie do końca zrozumiałeś zamysł całego wątku. Pisali o wieku ludzi pracujących tutaj w kontekście tego, czy znajdzie kogoś w swoim wieku żeby się "zakolegować". Nie chodziło nikomu o zarobki czy podatki.

@OsamaBinLaden

Nie o to pytałem

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Remo

kto prowadzi rozmowy rekrutacyjne na produkcje?

@Remo

Kierownik produkcji

@Remo

Przynajmniej u mnie tak było

@lenon

okej czyli nie żaden dział HR ani nic

dzięki

Kormak
@lenon

to na rozmowie tylko się siedzi 1:1? a zwiedza się też zakład pracy? stanowisko się ogląda czy coś?

@Kormak

No z reguły pokazują

@Kormak

Trzeba wiedzieć z czym to się je i jak wygląda zanim się podejmie pracę w końcu

Qwerty

Ta firma jest do (usunięte przez administratora) Fałszywość za plecami.. Kobieta kobiecie robi pod górkę, a brygadzistki? One są tak fałszywe że szkoda gadać uśmiechają się a za plecami obgadują razem ze wszystkimi babami z jakości i leader Źle się czułam w tej firmie i lepiej iść do Polipack Dużo obiecują (usunięte przez administratora) robią Nie polecam

Twillen

Można gdzieś zobaczyć zdjęcie jak zakład wygląda w realu? Bo na waszym googlu wyświetla się zdjęcie, ale to jest wizualizacja, a nie realne foto

@Twillen

przyjdź na rozmowę rekrutacyjną to zobaczysz całe wnętrze

perek
@Twillen

Wygląda tak jak na wizualizacji ;)

@perek

a Ty skąd wiesz? w sumie nawet nie patrzyłem na to zdjęcie

?

może po prostu był w środku? co się tak doszukujesz??

Hania1

Hej...myślicie, że jest szansa pracować też na pół etatu?

@Hania1

Czy ja wiem.. raczej się pracuje na całe etaty ale być może da się w taki sposób dogadać, ciężko mi stwierdzić bo to nie ode mnie zależy

Wolfie
@Hania1

Jak ja pracowałam to była dziewczyna, która miała jakąś tam specyficzną sytuację i pracowała ma 3/4, zgodzili się normalnie, więc może jest szansa się ugadać

@Wolfie

No ale może to kwestia tylko tej specyficznej sytuacji i dlatego była na to zgoda, ciężko mi powiedzieć też

Wolfie
@Koman

No ale skoro jej się udało, to w sumie komuś innemu też może, kwestia zagadania i uzasadnienia.

@Wolfie

Być może.. nie chce tutaj rzucać żadnymi pewnikami bo nie wiem jak patrzą na coś takiego, trzeba się dowiadywać na rozmowie rekrutacyjnej po prostu, przedstawić sytuację i tyle

A nie szukają na kierownika produkcji?

Beata
@Marek

Nie, a co, masz takie aspiracje?

Lupa
@Beata

No skoro pyta to widocznie ma, bo zakładam że ma już jakieś doświadczenie w tym temacie, bo bez tego to nawet nie ma co liczyć na cud. Swoją drogą kierownicy pewnie są wybierani bardziej w formach awansów niż zewnętrznych rekrutacji.. chociaż zdarzają się i takie

Andriu
@Marek

Nie szukają. Chcesz to wyślij cv i tak, ale czy to przyniesie efekt to nikt gwarancji nie da

Lupa
@Andriu

No może być ciężko własnie przez wzgląd na to, że jeśli nawet będą kogoś potrzebować to zaczną wewnątrz

Andriu
@Lupa

Dokładnie.

@Andriu

Chodzi Ci tutaj o jakąś aplikacje inicjującą? to jest tak zawsze 50/50.. albo gdzieś rzucą albo faktycznie zbierają jakiś plik cv na wypadek przyszłej rekrutacji

Danio

kto przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne???

@Danio

na produkcje no to kierownik produkcji raczej w większosci przypadków

@odp

i sam on przychodzi? jest jakieś oprowadzenie po obiekcie, jakieś szczegółowe pytania?

@Danio

z reguły tak (tyczy sie to obu kwestii)

@odp

okej wielkie dzięki. testów rozumiem żadnych praktycznych raczej nie ma?

@Danio

raczej nie, nie pamiętam nic takiego

Meta
@Danio

no w sumie to z czego miałyby być te testy? tutaj raczej nie ma takich stanowisk czy prac do wykonania, które wymagałyby testów sprawdzających czy czegoś w tym stylu

Co powiecie na temat specyfikacji firmy? Branży którą się zajmuje? Jesteście zadowoleni z tej pracy? Nie jest monotonnie?

Mańka

Jestem zadowolona, ale bywa monotonnie, chociaż to mi niespecjalnie przeszkadza

@Mańka

A czym się konkretnie tutaj zajmujesz jeśli można dopytac?

Mańka

Pracuję produkcji, konkretnie na stołach ręcznych

@Mańka

A poza Twoim stanowiskiem jakie sa jeszcze na produkcji? raczej siędzące czy stojące?

Mańka

Przygotowanie produkcji, przygotowywanie mechanizmów sprężynowych do rolet, automaty do rolet i właśnie stoły ręczne

@Mańka

Okej wielkie dzięki za mniej wiecej nakreślenie jak to wygląda, teraz mam jakąś wizję. Może to miejsce faktycznie dla mnie

Mańka

Warto spróbować i się przekonać

Xd
@Mańka

Czy w Markisolu pracuje jeszcze "Maślak"

@Xd

A jakie to ma znaczenie? Tu się pisze o pracy a nie o innych ludziach z tego co wiem

bubel
@Aris

może się za nim stęsknił i dla niego wróci. zresztą co to za poziom może reprezentować z nickiem "Xd"

@bubel

Nie moją rolą jest ocenianie innych i ich poziomu, ale gadanie tu o ludziach zamiast o pracy wydaje sie słabe

Xd
@bubel

Jak miał bym oceniac ludzi tak jak ty po nickach to jaki ty musisz mieć poziom z nickiem "bubel".

King

W jakich krajach działa Markisol? Pytam pod względem produkcji, nie dystrybucji.

Szpak

jak tam się dogadujecie miedzy sobą? nadal jest nieźle jesli chodzi o kontakty? minęło juz chwile jak mnie tu nie ma ale w sumie ciekawy jestem czy cos sie zmieniło, pozdro

w jakich godzinach pracujecie

stałe godziny 6-14 i 14-22 ;) nic się nie zmieniło

oo bez nocek, super :)

@soko

owszem jak ktoś nie lubi to faktycznie jest to na plus. mi w sumie obojętne pracowałem już nie raz na nocki to jakby trzeba było to i teraz mógłbym to robić, no ale nie trzeba

@Kolo

ja nie, więc to by była nowość dla mnie

@Kolo

nie wiem jak organizm my zareagował

@soko

Wie ktoś może coś o planowanych podwyżkach pensji. w Markisolu.Czy obejmą wsxystkich pracowników czy tylko wybrane osoby tzn.Elite.

@Anna

nie wiem nic

@soko

Organizm ma to do siebie, że się przyzwyczaja, ale grunt, że tu nie musi :)

Anom

makrisol to bardzo dobry pracodawca a uwierzcie wielu już w swoim życiu miałem. tutaj zadnych problemow. zawsze wszystko dobrze załatwione i z korzyścią.

@Anom

Trudno się było dostać tu do pracy? Bo się rozglądam i myślałam właśnie o tym zakładzie

@Ankaa

jeśli są oferty i szukają kogoś to nie jest tak trudno. nie mają wymagań z kosmosu także pod tym względem nie ma się o co martwić. trudność może polegać na tym że rekrutacji nie ma co chwilę

@Anom

Rozumiem, dzięki, póki co chyba na razie cisza w temacie..

@Ankaa

przez agencję możesz też spróbować.

@Anom

A to masz informację że przez agencje kogoś szukają czy po prostu trzeba się zgłaszać i czekać?

@Ankaa

nie mam takich info, ale chyba nie zaszkodzi spróbować

@Anom

No pewnie nie zaszkodzi, ale aż tak mi się nie spieszy. Wolałabym zatrudnienie prost pod firmą

@Ankaa

rozumiem :) ale może to potrwać sporo czasu, więc przedstawiam inne możliwosci

Lumi

Czy w okresie okołoświątecznym zazwyczaj jest większy natłok pracy?

@Lumi

To zależy może tak być jeśli np więcej osób wybiera się na urlopy, ale ogólnie raczej nie ma to jakiegoś wiekszego wpływu na pracę ( w sensie święta nie mają takiego wpływu ogólnie)

Lumi

Rozumiem, dzięki

@Lumi

Przyjmujesz się do pracy czy to tylko rozeznanie w terenie?

Wojciech
@odp

Widzę że wiesz co się dzieje wewnątrz firmy, może powiesz mi w takim razie ile może tu zarobić początkujący pracownik? Ciekaw jestem jakie są widełki wynagrodzenia, możesz napisać coś na ten temat?

@Wojciech

to zależy na jakie widełki zasłużysz, nie wszystko się dostaje tak od razu na początek. ale ja nie chce gadać o kwestiach finansowych bo to jest raczej sprawa każdego osobno

Lobo
@Wojciech

Wynagrodzenie na poziomie rynkowym.

@Lobo

lubie takie ogólne odpowiedzi hehe no ale fakt nie da sie inaczej tego określać nie mając podstawowych informacji. zresztą nie my od tego jesteśmy

Lobo
@odp

Wolę nie żonglować liczbami, bo to, że podam np. swoją stawkę nie znaczy, że każdy będzie miał identycznie, to jest kwestia zależna.

@Lobo

no do tego też właśnie to wszystko pisałem, że to zalezy od różnych czynników. zresztą nie wiem czy tak jawnie można mówić

Suzie

Wesołych Świąt wszystkim!!

on
@Suzie

No to teraz wypadałoby jeszcze pożyczyć szczęśliwego i lepszego nowego roku :)

Suzie
@on

Tego tez oczywiście życzę :)

on
@Suzie

Oj jak my wszyscy.. każdy by chciał żeby to życzenie się spełniło, niech ten rok następny będzie lepszy

Produkcja

Czy są jakieś stanowiska produkcyjne które wymagają tutaj jakiś specjalistycznych umiejętności?

Nwm
@Produkcja

"Specjalistycznych" czyli jakich np?

@Nwm

Chodzi mi głównie o jakieś umiejętności manualne, czy potrzebne uprawnienia do pracy. Czy jakoś jest to sprawdzane wcześniej czy dana osoba się nadaje, czy raczej wychodzi to w trakcie pracy

apto
@Produkcja

na produkcji raczej przyucza się już w trakcie pracy nie wymaga niczego specjalnego na wstępie

apto
@Produkcja

ale umiejętności manualne oczywiście mieć należy :)

@apto

A to wiadomo, praca przy roletach może mieć swoje wymagania, dzięki w takim razie. dobrze że to przyuczenie w trakcie pracy jest i można sobie to na spokojniej ogarnąć wszystko

@Produkcja

Tak, przy czym najpierw to jeszcze muszę być przyjęcia do pracy, a chyba z tym cienko :/

@Produkcja

CHyba, że agencje jakieś przyjmują...

@Kasia

Owszem, ale na razie nie mam parcia na przyjęcie się już w tej chwili, zaraz święta

@Kasia

ja niestety nic nie wiem o żadnych agencjach

W Pl jest tylko produkcja czy tez dział projektowy?

Brus
@Zainteresowany

Właśnie.. znam tą firmę wiem co robi, ale tak szczerze to ciężko znaleźć o niej jakoś więcej informacji, nawet nie trafiłem na ich stronę. Mają coś i ja nie widzę czy faktycznie nie ma?

@Brus

Jest strona przecież...

@Brus

http: //www .markisolgroup. com/ masz linka

@eee

usuń sobie spacje tylko. moze nie usuna w takiej formie

Brus
@eee

to ja nie wiem jakim cudem jej nie znalazłem...

Zyzio
@eee

nie powinni juz kiedys tak probowalem dodawac i zostalo. a w koncu jestesmy na stronie tej firmy no to juz bez zartow to nie sa zadne reklamy

@Zyzio

różne rzeczy już widziałem, więc nic mnie tu nie zdziwi

@Zainteresowany

no a jest w końcu ten dział projektowy czy nie?

xyz

NIE POLECAM 'PRACY" W MARKISOLU ,ZWŁASZCZA PRZEZ SMIESZNĄ AGENCYJKE POSREDNICTWA PRACY ILVES , atmosfera słaba ,ludzie fałszywi zwłaszcza kobiety co chwilę dochodzi tam do sprzeczek , firma pośredniczącą ilves ma w (usunięte przez administratora) swoich pracowników i wcale nimi się nie interesuje , zgłaszając np L4 lub inne nie informuja markisolu, na wszystkie mailowe zapytania czy sms również nie odpowiadają. "Praca" w markisolu to przede wszystkim (usunięte przez administratora),marnowanie czasu i całego etatu, nic tam się nie robi, łaskawie czeka sie na zainteresowanie ii zadanie od brygadzistek które nigdy nic nie wiedzą ,ogólnie premia to fikcja i brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. jeżeli lubisz (usunięte przez administratora)za najniższa krajową zamkniety w głosnej hali to cos dla cb (usunięte przez administratora)

Mmmmmmm
@xyz

Rzeczywiście są tacy co jak im się palcem nie pokaże to sami nic nie zrobią. Premie dostaje się za pracę , jak ktoś przychodzi sobie do pracy jak prezes , i ledwo się rusza to premi nie dostaje , wracaj do poprzedniej pracy w Rumii

xyz
@Mmmmmmm

Coo ? nie pracowałam nigdy w żadnej rumii ? Ale widzę że co niektóych prawda boli co być niewolnikiem w XXI wieku ?

hehe
@xyz

Czyli jak ktoś się z tobą nie zgadza, to "boli go prawda" a nie, że ma po prostu odmienne zdanie? ciekawa hipoteza, taka nie za prawdziwa.

Hi
@xyz

Jak agencja taka zła, nie przekazuje informacji to czemu nie wezmiecie sobie numerów do brygadzistek czy kogokolwiek z firmy żeby poinformować o waszych nieobecnościach

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 18 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol