Markisol

Wejherowo

Opinie o Markisol

Leedia

Praca fajna :) kasa tez nie jest, aż taka zła jak są nadgodziny . Autokar z Wejherowa dla pracowników . Okropne plotkary pracują na produkcji, które wszystko wiedza o wszystkich nie da się normalnie pracować tylko plotki . Na produkcji najwiecej produkuje się plotek . Kolejnym minusem są umowy ! To jakieś kpiny . Można się starać a i tak umowa przez agencje a na koniec podziękują . Szkoda ...

Hanna

@BB, absolutnie nie, próbuję tylko ustalić fakty. Wcześniej była mowa o nadgodzinach, natomiast inny użytkownik @A, narzeka tylko na współpracowników, bez wspominania negatywnie o warunkach pracy. Dlatego też chcę ustalić, chociażby dla zainteresowanych pracą, jak jest w Markisolu naprawdę pod tym względem.

BB

Hanna- Szukasz sensacji?! Nie znajdziesz! Wszystko jest zawsze uregulowane tak jak być powinno!

Hanna

@A, a jak odniósł byś się do tej sprawy nadgodzin? Piszesz, że wg Ciebie praca była w porządku, więc nie masz takich przemyśleń jak @porażka? Dobrze byłoby poznać w tym wypadku opinię innej osoby, ze względu na to, że wiele osób nadal szuka w Markisol pracy.

A

Nie polecam. Jednak praca była fajna lecz ludzie ? Szkoda pisać. Tylko obgadywac potrafia i nic wiecej. Same lizusy brygadzistek. A za robote by sie mogły zabrać.

Hanna

@porażka czy taki sposób rozliczania godzin jest uregulowany w umowie? Bo jeśli tak to pracodawca ma pełne prawo do takiego rozwiązania sprawy. Daj znać czy jest tak jak pisze, czy może jednak inaczej?

Porażka

Jak można za godziny nadliczbowe w nocy płacić 50%?To chore jest.Markisol ma inny kodeks pracy niż obowiązuje w Polsce?

Wrozka

Kto by pomyslal ze bedziemy tesknic za Wejherowem i za tartaczna... nowa siedziba ladna ale to co dzieje sie w srodku. .. masakra. Porazka. Smiechu warte. Zostawilas nas... zal jest... poczucie niesprawiedliwosci.. gorycz... Ty ktoras zawsze stala za nami... Ty mialas wlozone serce w ta prace... Ty znalas nasze problemy produkcyjne... bo sama bylas czlowiekiem ktory wyszedl z produkcji... Dziekuje Ci za wszystko. Za nasze nocne telefony. Zawsze moglysmy na ciebie liczyc. Nie raz przyjezdzalas w nocy podjac decyzje. Nie pozwolilas wejsc sobie na glowe. I dobrze!!! Bylas kobieta z jajami i zasadami. Podjelas bardzo dobra decyzje. Jestesmy z toba. Zawsze bedziesz nasza Kierowniczka. Nasza Osa..

Blabla
@Wrozka 03.07.2017 20:10

Piszesz tak jak by umarła... Pozdrawiam

Czy ktoś może napisać coś więcej o pracy w biurze? Warto aplikować? Jakie są zarobki i atmosfera?

natka

warto sie zatrudnić na sezon ? doradzcie coś :]

Ufo
@natka 14.06.2017 18:38
warto sie zatrudnić na sezon ? doradzcie coś :]

Najnizsza krajowa plus premia 2000 nie wyciągniesz,zatrudnienie tylko przez agencje,rzucają po całej produkcji co dzien inne stanowisko,nie plecami.

Hanna

@sabrina to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. A jakie stanowisko piastujesz? Należy pamiętać, że ogólne warunki, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska. Powiedz nam więcej o pozytywnych aspektach pracy w Markisol.

ewa
@Hanna 04.05.2017 12:29

Koleżanki też ok

sabrina

Tam jest SUPER KASA TEŻ DOBRA DZIEWCZYNY POLECAM WSZYSTKIM

Hanna

@K, pracujesz w Markisol? Jak oceniasz firmę?

nnn

Radzę kupić słownik haha ludzie mamy XXI wiek a taki analfabetyzm aż razi w oczy wstyd.. Nie ma sie co dziwić że negatywnie oceniają innych ludzi jeżeli sami nie przedstawiają żadnego poziomu, kultury oraz inteligencji..

tojużkoniec

Tam się nie da pracować. Zakaz palenia tylko dla pracowników produkcji to jakaś kpina. Nie ma równego traktowania pracowników jeżeli chodzi o premię. Kobiety, które tam pracują to jakaś pomyłka. Jedyne co potrafią to plotkować i obgadywać każdego, kto się nawinie. W dodatku są to typowe kółka adoracyjne jak w szkole. Musisz wybrać z kim się trzymać. Ta z tą nie porozmawia, ta tamtej nie lubi itd. Trzeba dodać brak organizacji. Z końcem listopada i grudnia pełno osób straciło pracę- nie zostały przedłużone umowy- a teraz z kolei brakuje rąk do pracy. Już zaczynają chodzić i zmuszać do chodzenia na nadgodziny. Dziwne pomysły z biura kontroli jakości to jakaś żenada. Trzeba dodać, że siedzą tam osoby, które nigdy nie przepracowały jednego dnia na produkcji, żeby zobaczyć na czym polega ta praca.

Oburzona

Jak możesz takie bzdury wypisywać,ręce opadają.

K

Nigdy nie spotkałam się z takim wywlekaniem brudów z firmy. Jak wam się tak bardzo nie podoba wasza praca, to ją poprostu zmieńcie! Trzeba było się uczyć i skończyć studia. Ale prostaczki potrafią anonimowo w necie kogoś oczerniać niż coś powiedzieć prosto w oczy!

g.u.m.a

Naprawdę nie polecam pracy w Markisolu. Możesz zgłaszać się na wszystkie nadgodziny, nie chorować i robić wszystko co Tobie każą a i tak ciebie zwolnią. W dodatku dowiadujesz się o tym ostatniego dnia umowy. Nie myśl, że dowiesz się o zakończeniu pracy w firmie szybciej. Na pytania czy przedłużą tobie umowę padają "cudowne" słowa "proszę się nie martwić" i nagle zostajesz bez niczego. Organizacja w tej firmie praktycznie nie istnieje. Totalna porażka. Każda zmiana robi inaczej, ba nawet na każdym stole robi się inaczej. Żadnych wspólnych spotkań czy szkoleń. Osoby od kontroli jakości... jak już wytkną nos z biura brygadzistki, to i tak nie ma co na nie liczyć. Niektóre z tych osób naprawdę nie posiadają żadnej wiedzy. A na koniec trzeba dodać - PLOTKI. Co druga osoba w firmie jest tak fałszywa, że trudno w to uwierzyć. Uśmiechają się miło, aby potem za twoimi plecami ciebie obgadać. Jedna zmiana rzuca kłody pod nogi drugiej i na odwrót. Jakby pracownicy nie mogli sobie zdać sprawy z tego, że na dłuższą metę sami sobie szkodzą. A najgorsze jest to, że na takie zachowanie jest pozwolenie z góry. Im więcej donosisz na innych pracowników, tym większym jesteś pupilem kierownictwa. Nie musisz nawet mówić prawdy , możesz zmyślać. Im to nie przeszkadza. Jak tak dalej pójdzie to Markisol niedługo się rozpadnie.

Anonimus

Pan aleksander pewnie teraz sra pod siebie ze strachu. I grzegorz kierownicy :)

Wwwwww

Patologia jak na giełdzie w Chwaszczynie, buractwo opanowało firmę. Nie którzy z kierowników nie wiedzą do czego służy antyperspirant a chcą byc najmądrzejsi.

obserwator

Pan O Wejherowie tez zwariował pewnie się. Boi ze będzie następny

Eksekseks

Tak jak ktos napisal wyżej starasz się pracujesz nie chodzisz na l4 i pod koniec umowy dopytujesz się czy przedłuża Ci umowe dwa dni przed końcem umowy kierownictwo mówi"niestety jeszcze mic nie wiadomo proszę iść do drugiego kierownika a drugi kierownik mowi nie mam czasu jutro zadzwonie" niestety nie zadzwonił człowiek sam dzwoni i dowiaduje się ze niestety ale nie... I zostajesz na lodzie.. Niestety nie polecam. Dziewczyny fajne miło się pracowało ale niestety podejście kierownicywa do pracowników od ktorych tak naprawdę zależało wszystko jest jak w obozie..

lejdis

W markisolu pracuje się coraz gorzej. Jeden wielki chaos. Niby wszystko nowe, zmechanizowane, ale już zawodzi. Przerwy masakra. Jeszcze trochę i bd dzwonek na odejście ze stanowiska i przybycie. Zakaz palenia dla szarej strefy. Najlepszego kierownika pod słońcem zwolnili:(. Nie liczą się z tym ile tam pracujesz i jakie masz doświadczenie. Dobrze ze chociaż wyplata na czas. NIE POLECAM!!!!!

Wieprzowinka

Strajk tam jest potrzebny jeszcze więcej *L4 banda zwierzakow :(

Swinie

Firma to śmietnik. Zwalniają kierownika który starał sie jak mógł dzięki niemu była przyjazna atmosfera ,z chęcią się pracowało . Zawsze można było na niego liczyć a teraz? Kierownikani zostają ludzie którzy nie potrafią kartona skleić . A na wyższe stanowiska stawiają imbecyli zamiast ludzi którzy ciężko pracowali na te firmę. Nie polecam.

wieprzowinka
@Swinie 27.01.2017 21:12

Oddajcie nam Kierownika ! dranie :(

Zszokowana
@wieprzowinka 27.01.2017 21:23
Oddajcie nam Kierownika ! dranie :(

Tu nie znasz dnia ani godziny. Dzisiaj jesteś a jutro - no przykro mi. Dziękujemy za współpracę. Tak jak ktoś wyżej napisał. Niech tak dalej robią a Ci wyżej nie będą mieli co wpisywać przez 8h do swoich 'komputerkow' Bo ostatnio jest coraz więcej kierowników niż zwyczajnych pracowników. Przepraszam, nadzwyczajnych bo mało kto wytrzymuje takie traktowanie.

Markisol nie liczy się z ludzmi.. zwolnienia słabe premie wielki wyzysk redukcje etatów i niesprawiedliwość.. nie polecam :(

snooki

Nie polecam pracy w markisolu !! Zatrudniają ludzi na okres próbny po czym dziękują za współpracę ;/ w dodatku twierdzą, iż umowa zostanie przedłużona, a ostatniego dnia w pracy dowiadujesz się, że jednak nastąpiła zmiana i niestety nie przedłużą umowy . Więcej kierowników niż pracowników. Sobota i niedziela niby nadgodziny dodatkowe ( na których można sobie dużo zarobić), ale nikt nie jest w stanie pracować 7 dni w tygodniu przez cały miesiąc ;/ Jeżeli na nadgodziny zapiszę się mała ilość osób Wielka Pani Kierowniczka robi zebranie i straszy tym iż wprowadzi znowu 4 zmiany haha. Komedia ..... Brak jakiejkolwiek organizacji ...

Ninja heh

Jeden wielki syf!! Zmuszają ludzi do pracy w weekendy, nie obchodzi ich to ze jesteśmy zmęczone, dzwonią do ciebie i pytają dlaczego nie jestem na liście zapisana na sobotę!! Każą życie prywatne dostosować do pracy , jakaś masakra! Albo jeszcze lepiej JAKA JEST PRZYCZYNA ze nie chce Pani przyjść w sobotę ? Co to wogole ma znaczyć? Wnikają w życie prywatne ludzi !!!!

Ninja heh

edfrg

wiecie co wydaje mi się ze to po prostu kwestia przezwyczjaenia takie 3 zmiany na początku nie będzie lawto

mietek

Praca na zmiany: 2 lub 3 lub na 4 brygady. Przy zmianach 2-3 trzeba liczyć się z obowiązkowa sobota i często niedziela, jak nie to musisz się tłumaczyć czemu nie, i argumet musi być mocny.... Z tym że sobota i niedziela to nadgodziny. 4 brygadowka to 7 dni pracy i tak naprawdę 1,5 dnia wolnego i znów 7 dni itd...jeden " weekend" w miesiącu wolny... A raczej pół soboty jak po nocce wstaniesz i niedziela. A jeszcze nie przyzwyczajaj sie do zmian, bo w każdej chwiliozesz zostać przeniesiony na inną, nawet w swoje wolne dni mogą cie przerzucić gdzie indziej i pracujesz bez wolnego.....

Nie masz wyboru, czasami w miesiącu zaliczasz każda zmianę. Gdzie Ci każą tam idziesz ;) czasami wchodzą 12 i nie możesz się nie zgodzić.

mietek

Najniższa krajowa plus premia średnio około 350-400 i w zależności na ilu zmianach pracujesz i ile masz nadgodzin. Średnio na 4 zmianach 1600-1800 w zależności od premii na 3-2 zmianach z obowiazkowymi weekendami w pracy około 2200...

Markisol nie ma aktualnie żadnych ogłoszeń o pracę ale z tego co mi wiadomo potrzebuje bardzo dużą ilość ludzi a chętnych brak warto zanieść swoje cv i nie zniechęcać się przez opinie :)

Geronimo

praca taka sobie, kierownictwo do kitu i jeszcze oszukują z wynagrodzeniem, premie przyznawane są na tak zwaną "gębę" lub po prostu od nazwiska, wielu pracownikow cierpi na rzecz nowych niekompetentnych ludzi ktorzy przychodzą do pracy. brygadziści też nie bardzo sie przejmują swoimi podwładnymi i nawet nie "stoją" za nimi wolą martwić się o swój tyłek. Naprawdę żal, dno i 5 metrów mułu. Gdzie jest dyrekcja? niestety siedzi w biurze i ma totalnie gdzieś co z pracownikami. system zmianowy tez leży po całości. Kultura przełożonych zależy od ich humoru, wiec nie oczekujcie w odpowiedzi na pozdrowienie słów "dzień dobry" jeśli kierownik ma zły humor lub sie nie wyspał. Jednym słowem porażka, nie zdziwię się jeśli firma upadnie bo nikt nie chce tam pracować.

Socjale???? Zapomnij! Oooo przepraszam, raz do roku bilet na koncert- 4sztuki na zmiane ( około 15 osób) ompreza integracyjna- wstęp 50 zł. I zniżka do siłowni ot cały socjal.....

Witam Czas najwyższy powiedzieć co dzieje się na produkcji. Bo ludzimy się że dyrektor porostu nie ma o tym pojęcia a nie że się na to godzi. Często jesteśmy zmuszeni do czegoś co podchodzi pod mobbing. Zacznijmy może od humorkow kierowniczki, jak ma dobry to złota kobieta, jak zły to nawet ksera zrobić nie mozna bo już pretensje... System 4 brygadowce, większość z nas się na niego nie godzi, ale zostaliśmy zmuszeni do podpisania aneksow już jakiś czas temu " inaczej zostaniecie zwolnieni" pracujemy w pocie czoła, czasami nawet nie mamy komponentów i obrywamy- bo mało zrobione. Może dyrektor sam spróbuję pracować na czymś czego nie ma... Automaty ciągle stoją, bo ciągła praca im nie służy. Chcielibyśmy wrócić na normalne zmiany, ale możemy zapomnieć.... Urlopów w wakacje już nam odmówiono, mogą wziąć tylko osoby które gdzieś wyjezdzaja- a reszta gorsza. Jasne, możemy się zwolnic ( ulubiony argument kierownictwa) ale po tym co ostatnio widać, nie zdobadziecie nowych pracowników bo Ci co przychodzą, uciekają z płaczem... Kwestia jeszcze picia alkoholu w pracy, nie fajnie pracuje się z mężczyznami od których czuć świeże piwo. Resztę zostawiamy pod dyrektora ocenę, wierzymy że jest to zwykła niewiedza, a nie odgorne wytyczne dotyczące traktowania pracowników...

kaja

dużo tutaj opinii o pracy na produkcji, a czy ktos ma doświadczenie lub wiedzę jak wygląda praca biurowa np. Kontroler Produkcji? Jakie są zarobki?Jak wygląda taka praca? oferta brzmi atrakcyjnie (na tyle ile opisują) jednak bardzo mało szczegółów a ja obecnie mam stabilną pracę, dobrze zarabiam tyle, ze daleko dojeżdżam i tak szukam czegoś bliżej, ale czy warto zaryzykować? Na rozmowie rekrutacyjnej mogą mi powiedzieć wszystko w superlatywach, a ja chciałabym poznać fakty, potrzebuje szczerej i obiektywnej opinii pracowników, którzy najlepiej wiedzą co jest grane :-)

pokojowiec

Spoko firma? To chyba jakiś zart.Fakt,ze za to pozal się Boze kierownictwo,oprocz p.A.N trzeba się zabrać ostro.Ale Dyrekcja i tak nic nie zrobi z pania W. Ot i eszystko w temacie.

PrzykroMi

Jest tak: Zatrudniają ludzi na umowy o pracę ale nie myśl sobie ze na stale. W kazdej chwili,bez najmniejszego powodu mozesz zostac zwolniony. ot tak po prostu. Niewazne czy pracujesz dobrze czy zle, zwolnia Cie na zasadzie loterii gdy tylko dostana minimalnie mniejsze zamowienia. Zal mi, wrecz strasznie mi zal Moni ktora zapieprzała na montazu a ktora niewiadomo czemu wywalili na bolszewo a potem zwolnili calkowicie. Malo tu tak pracowitych osób jak ona mimo mnostwa zatrudnionych. Zal Blażeja ktory ciagle dostaje opr... Licza sie tylko ludzie znajomi kierownictwu. nic poza tym. Panie dyrektorze zmień kierowników i docen uczciwych pracowników!!! To moj apel!!

gapiszon

Nie byłoby tak rozowo z wyplatami pensji,nadgodzin i premii,gdyby nie to ,ze pieniądze wyplaca IKEA.

przemek ziomek magazyn

Przemek.M z tartacznej mały tłusty lesser który ma dwie lewe ręce otworz oczy nim bd za puzno

znajacy temat

Biora ludzi z posrediaka na 3 miesiące,bo za to placi pośredniak. Najczesciej sa to ludzie z ulicy, znajomi znajomych ,koleżanki kierowniczki W z Goscicina i tacy,ktorzy pytaja o prace w firmie.Niedawno zostały przyjęte nowe osoby,ale tylko do sierpnia,zrobilo sie tłoczno na hali.Ale teraz jest sezon urlopowy i nowoprzyjęci zasuwają.

Znający temat

Zarobki uczciwe, wszystko oskładkowane (nadgodziny, dodatek nocny, premia ) , wypłata zawsze w terminie, nie tak jak w dużo firmach.

gwe

a jakie zarobki kobiety i faceci

obserwator z magazynu

Jezeli kierownictwo a szczególnie kierowniczka W jest dobre wspaniale robi dużo dobrego dla ludzi to masakra..widac ze to wasze komentarze he przyklady mobbingu tu napisac a jutro wypowiedzenie.Wszystko do czasu ..

koles

Markisol Wejherowo prawdopodobnie ma tez siedzibę w Goscicinie/gora goscicinska/i robi się tam już rolety.Nie wiem skad ludzie wiedza, bo w zakładzie w Wejherowie nic się o tym nie mowi.

kociak

To prawda,ze Markisol w Wejherowie nie jest jedynym oddzialem firmy na swiecie,ale generalnie produkuje się te same rzeczy,czyli glownie rolety roznego rodzaju.Ale jak czytam te wszystkie opinie o atmosferze w tej firmie to wlosy się jeza na glowie.Chodza jednak sluchy,ze niedługo maja to sprzedać,a ludzie na zielona trawe.

Posąg

Wydaje mi się, że dobrą praktyką byłoby ukierunkowywanie pracowników od samego początku na jeden oddział. Tak samo powinna wyglądać edukacja dzieciaków, że uczą się tego co ich kręci, a resztę powinni znać pobieżnie. Polityka przyjęta przez Markisol wydaje się rozsądna, tylko zastanawiam się komu udaje się to trzymać w wszystko w ryzach.

A.

Czy można prosić o jakieś bardziej precyzyjne wypowiedzi? Konkretne przykłady mobbingu? Zastraszania?

really

właśnie z tych wpisów możesz uzyskać dużo informacji na temat tej firmy. Jeden drugiego utopiłby w łyżce wody. Człowiek człowiekowi wilkiem

Zostaw opinię o Markisol - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markisol