Markisol
4 234 379 5 1
ex

ja tam nic do markisolu nie mam, jak mam być szczery...dobrze mi się tu pracowało. pozdro

Prawdomówny
@ex

Ciekawy komentarz , pewnie kierownik Kła*ca kła*ca napisał ...

Były pracownik Nowy wpis
@ex

Mi tez się dobrze pracowało ... byłam przyjęta przez Agencje później przejął mnie Markisol ... kasa na czas , na głowę nie pada ... praca również nie jest aż taka ciężka dla kobiety oczywiście zależne to jest na jakim dziale się pracuje . W okresie sezonu dużo nadgodzin wiec jak ktoś chce dorobić to ma możliwość . Każdy zakład ma swoje plusy i minusy

Tak2Nie
ex Nowy wpis
@Prawdomówny

nie, nie kierownik...naprawdę tak ciężko wam uwierzyć, że nie wszyscy mają złe zdanie o markisolu? no jeden z drugim masochista, tak im tu tragicznie a ciągle pracują...

Krx Nowy wpis
Nazwa działu: Serwis
@ex

Dokładnie,tak źle piszecie o naszym kierowniku - a premie świąteczne wywalczył.

Aaaa Nowy wpis

Dobre opinie to kit nie prawda firma to (usunięte przez administratora) ,,warunki pracy ok (usunięte przez administratora)Chodzi to tyle co zapamiętałem po tej prenżnej firmie ,szkoda że Ikea nie widzi prawdy

TakNie1

Czy w Markisolu jest duża dysproporcja wiekowa między pracownikami?

@Pytanie

jest sporo młodych, ale rozbieżność wiekowa trochę jest

@kebs

Czy młodzi pracownicy mogą liczyć na merytoryczne wsparcie od bardziej doświadczonych osób? Wymiana wiedzy i odpowiednia współpraca między pracownikami to ważna kwestia, dlatego chętnie dowiem się, jak wygląda to w przypadku tego pracodawcy.

@Wojciech

no tak, jak potrzebujesz pomocy i o nią poprosisz, to raczej nikt cię z kwitkiem nie odprawi. wiadomo, że ciężko mówić za ogół, bo każda jednostka jest inna, ale współpraca gra jak należy

Miko
@kebs

To dobrze, w takim razie

Ok
@kebs

A to ci przeszkadza wiek

@Ok

nie przeszkadza mi? nic takiego nigdzie nie napisałem

pretzel
@Ok

nikt tu nie pisał, żeby mu wiek przeszkadzał

Do d

Krótko i na temat zwyczajnie nie polecam pracować w markisolu zwłaszcza przez agencje ilves Nieludzkie traktowanie, co do atmosfery nic nie mam ale starsze panie mogłyby mieć trochę więcej szacunku :)

Tak8Nie
Hm
@Do d

może okazywano ci taki szacunek na jaki zasłużyłeś?

Tak1Nie8
Qwert
@Do d

Hm, ja nie wiem nie pracowałem przez agencje wiec nie mam pełnego pola widzenia ale nie miałem takich doświadczeń szczerze mówiąc jak dla mnie to było raczej w porządku nie mówie, ze idealnie, ale bez wiekszych zawirowań i nie powiedziałbym, żebym bym "nieludzko" traktowany

Aaaa
@Do d

To jest nie prawda że jeśli jest się przez agencję starsze panie nie okazują tobie szacunku, byłam też przez agencję i ani razu nie czułam że ktoś mnie poniża z tego względu. Ogólnie nie wspominam źle tam pracy ale się sama zwolniłam bo pracowałam z takimi marudami co narzekały na pracę ciągle i też się trochę zniechęciłam.

ray
@Aaaa

No właśnie, ja tak samo nie byłabym w stanie takich ostrych słów wymierzyć, bo nie miałam ku temu podstaw

Aaal
@ray

Pewnie rodzina dlatego nie narzekacie bo wam nie wolno jako rodzina kierowników

Ja
@Hm

Może masz rację ale nie mam zwyczaju kierownikom w tyłek wchodzić to (usunięte przez administratora) cała trójka i uważają się za lepszych po szkole wieczorowej z ludzi robią (usunięte przez administratora) ,,robią co chcą bo nie ma kontroli a dyrektor ślepy jest

XYZ
@Ja

Mozesz napisać kogo masz na myśli ?

ray
@Aaal

Nie, nie rodzina, zero spowinowacenia ani znajomości...

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Roli c

Co to jest kierownik zmienia zdanie co dwa dni coś z pamięcią nie tak nagle w sobotę do pracy niektórzy mają plany ,,,,trzeba zarobić na swienta co za (usunięte przez administratora)

Ok

Jedyna firma której nie stać na premie świąteczne w woj pomorskim chyba że swoim dostali

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy w Markisolu zdarzają się nadgodziny?

TakNie

Jak często pojawiają się oferty do pracy w firmie Markisol?

marek
@Pytanie

dobre pytanie bo szukam pracy najlepiej magazynier młodszy bo nie mam doświadczenia ale chęci i krzepa są więc mysle, ze mógłbym sie nadac

noro
@Pytanie

tak często jak jest zapotrzebowanie, po prostu

Zeldo
@marek

To przejdź się, zostaw cefałkę, może się odezwą, jeśli przyda się dodatkowy zawodnik

marek
@Zeldo

tak pewnie zrobie, dzieki zobaczymy moze coś wyjdzie z tego

Zeldo
@marek

Powodzenia

TakNie

Czy wie ktoś czy szukają kogoś na magazyn ?

Oasis
@48359

z ogłoszeń (tudzież ich braku) nie wynika, żeby szukali

Idi
@Oasis

OGŁOSZEŃ NIGDY NIE MA A PRACA JEST!

?
@Idi

hmm, mówisz? czyli można się zgłaszać nawet jak nie ma ofert?

erip
@Idi

no właśnie, gdzie to można zweryfikować?

Zoig
@erip

Dzwoniąc? Pisząc mejla? Podchodząc do siedziby z CV? No opcji weryfikacji masz niemało

@Idi

Mam przez to rozumieć, że chcąc pracować w firmie Markisol po prostu trzeba zgłosić się do siedziby firmy i zostawić swoje CV? Myślałem, że jak nie ma ofert o pracę, to nie ma możliwości, aby dostać się do pracy w tym miejscu.

Zoig
@Wojciech

Nikt nie mówi, że tę pracę od razu dostaniesz, ale na pewno masz większą szansę niż wypytując bezsensownie na goworku.

helios

skąd to info??

Yanka

Dzień dobry, macie jakąś rozpiskę sklepów/partnerów u których można kupić wasze produkty? Widzę same na górze mapy, a poszukuję raczej w południowych sferach.

Koal
@Yanka

Yanka, ja nie moge znaleźć nawet tych na górze, najlatwiej to chyba przez internet

wiwi
@Yanka

a musisz stacjonarnie? nie lepiej przez neta?

Yanka
@wiwi

Już się zorientowałam w tym co potrzebuję, dziękuję za odpowiedzi.

Kuna
@Yanka

Teraz ja jestem na tym etapie i jednak zależy mi żeby zobaczyć próbkę na żywo zanim zamówię, a trafiłam na ten wątek więc widzę, że nie jestem jedyna. Może ktoś odpowiedzieć, podpowiedzieć

verona

Jak kształtują się godziny pracy w biurze?

Dorota
Nazwa działu: Finanse
@verona

Chyba wystarczy spojrzeć na godziny pracy na stronie.

@Dorota

No w sumie, fakt, ale nie wszystkie działy zawsze pracują tak samo, więc wolałam spytać na wszelki wypadek.

Yolanda
@verona

wbrew pozorom pytanie całkiem zasadne, bo np. księgowość pracuje już w innych godzinach, a na księgową jest teraz rekrutacja, więc jest szansa, że z pytaniem chodziło właśnie o to stanowisko.

@Yolanda

Trafiłaś, bo chodziło właśnie o "Młodszą Księgową" :) To powiesz mi w jakich godzinach księgowość pracuje?

Yolanda

7-15

@Yolanda

Zdarzają się dni, w których trzeba zostać dłużej w pracy? Zastanawiam się, czy bywają dni, gdzie pracy jest bardzo dużo.

Piękne dzięki :)

koqo
@Wojciech

chyba wszędzie czasem tak jest

@ciekawa
Nazwa działu: Finanse

Witam, Czy ma ktoś aktualne informacje odnośnie pracy w dziale księgowości? jak atmosfera i zarobki? Pozdrawiam

cotti
@@ciekawa

nie jest to info z pierwszej ręki, ale atmosfera podobno w porządku, a księgowość to jednak intratny interes, więc powinno być dorbze

@cotti

Mógłbyś coś więcej napisać jeśli chodzi o rodzaj podpisywanych umów z nowymi pracownikami? Na początek jest zlecenie, czy można liczyć na bardziej stabilny kontrakt na czas określony.

dino

Kiedyś były pytania o pracę biurową, więc jak coś to są teraz ogłoszenia

Ada
@dino

Młodszy specjalista ds. kadr i płac i młodszy księgowy, to tak uściślając, jeśli ktoś jest zainteresowany.

Silvia

Ile ludzi zatrudnia markisol w ogóle?

@Silvia

o pani, dużo

Wanda
@Pyro

Pyro, rozumiem, że pracujesz obecnie w firmie Markisol? Możesz opowiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Na jaką stawkę mogą liczyć nowi pracownicy w firmie? Istnieje możliwość uzyskania premii?

Silvia
@Pyro

To podejrzewam...ale tak orientacyjnie?

@Wanda

tak, jest szansa na premie

@Silvia

z 400 osób, pewnie ponad

PanM.

pracowałem kiedyś w markisolu, pozdrawiam obencych pracownikow

PanM.
@PanM.

byłych oczywiście też pozdrawiam :-)

belz

pozdro

Dawno pracowałeś?

PanM

dłuższy czas temu

Wanda
@Jenot

Twoja ciekawość wynika pewnie z tego, że sam byłbyś zainteresowany aplikowaniem do Markisolu. A jakie konkretnie stanowisko byłoby zgodne z Twoimi kwalifikacjami i z doświadczeniem? Jestem bardzo ciekawa Twojej odpowiedzi.

Odg
@Wanda

ogłoszeń do markisola nie ma od dawna dawna a tutaj nikt nie wie czy potrzeba czy nie

@Wanda

Nie, moja ciekawość wynika z tego, że chcę wiedzieć jak dawno pracował, po prostu. Żeby wiedzieć czy się mineliśmy, czy np.mieliśmy okazję razem pracować i gościa znam. Nie dorabiaj filozofii.

Carvi
@Jenot

ej, ale ty wiesz, że to moderatorka, nie?

@Carvi

Wiem, ale mnie wkurza

Carvi
@Jenot

a co ci ona takiego zrobiła??

elo

nawet ok

Dafy
@elo

Ale że w sensie co?

elo
@Dafy

no praca a co niby innego

Nikita
@elo

A przez ilves pracujesz??

Maloro

Nie polecam.

Maniek
Nazwa działu: Produkcja

Czy może ktoś w skrócie napisać jak wygląda organizacja pracy, jakie są stanowiska, działy?

Warcab
@Maniek

sa magazynierzy starszy/ mlodszy pozniej sa operatorzy maszyn, operator automatu do rolet, maszyn do ciecia aluminium, do produkcji rurek kto tak jeszcze jest?

Marus
@Maniek

jeszcze jakbyś był zainteresowany to są pracownicy przygotowania produkcji jest dział zajmujący się przygotowaniem mechanizmów sprężynowych do rolet, jest praca na automatach do rolet i praca na stołach ręcznych

bento
@Marus

ale że szukają na te działy, czy ogólnie po prostu są?

Blake
@bento

Czytaj ze zrozumieniem. Ogólnie są.

Tak2Nie
bento
@Blake

ah no tak, sorry za głupie pytanie

Blake
@bento

Grunt, że sam zdajesz sobie sprawę, że było głupie :P

Sara

Szukam pracy, wiecie coś może o jakimś etacie?

@Sara

Nie wiem co prawda o zatrudnieniach ale pamietam, ze jak ja szukalem to tez ofert nie bylo a pracuje

@Pier

To co proponujesz? Podesłać swoje CV i tak?

Dokładnie tak

@Pier

Ale muszę jeszcze uściślić, że nie można się nastawiać na 100%, bo jak nie ma potrzeby, to na siłę zatrudniać nie będą. Ale wiesz, tak czy siak spróbować warto

@Pier

Dzięki za wskazówki Pier, myślę, ze zrobię tak jak mówisz.

@Sara

Spoko. Daj potem znac co i jak

ja
@Pier

mozesz isc tam pracowac ale pamietaj umowy sa na miesiac we wrzesniu koniec a ze mowia ze na stale (usunięte przez administratora) prawda mozesz pracowac na wszystkich nadgodzinach a i tak ci nie dadza na slate a i jeszcze jedno nie mozesz opuscic zadnego dnia bo nie nadza ci na nastepny miesiac umowy nawet jak bedziesz naprawde chora i miala l 4 zwolnia cie

@ja

Mam zamiar pracować, a nie kichnięcie i już el quatro więc myślę, że dam sobie radę ale dzięki za info

ben23

jest OK

bonifacy
@ben23

heh, krótko i na temat

ben23
@bonifacy

no tak, nie będę rozprawki pisał przecież

Krisson
@ben23

Są minusy ale są i plusy ogólnie przyzwoicie

baQQu
@Krisson

4 gwiazdki

baQQu
@baQQu

zapomniałem o gwiazdkach

Wojo

do @Qwerty (nie mg dodać odpowiedzi? nie wiem czemu) ale ja mam właśnie taką samą sytuację jak ty

Qwerty
@Wojo

Myślę, że więcej jest takich jak my. Co nie zmienia faktu, że umniejszam, czy nie wierzę tym, którzy mają inne doświadczenia/zdanie bo to nie jest takie zerojedynkowe

ooo

czyj jest MArkisol bo fabryki to mają chyba w kilku krajach

bladi
@ooo

ogólnie to szwedzki, ale w Polsce został założony pierwszy zagraniczny zakład

?
@bladi

Skąd to wiesz?

bladi
@?

noo ze strony chociażby? to nie jest żadna tajemnica, wie się takie rzeczy

@bladi

Czytałem teraz to co na stronie i nasunęła mi się myśl czy założyciel Bo Persson ma coś wspólnego z tym reżyserem :P

Perkins
@:)

Tak. Imię, nazwisko i narodowość

TakNie

Jest u was możliwość pracy bardziej dorywczej, lub na pół etatu, czy tylko pełny wymiar godzin?

były pracownik
@Pytanie

to (usunięte przez administratora) rodzinny zakład pracy i znajomosci a wygląd firmy to pokaz

@były pracownik

Super, dzięki za info, ale nie o to pytam...

rewelacja
@były pracownik

brawo stary! Super! popisałeś się. Chyba z masochizmu tu zaglądam, przecież wiadomo że człowiek się tylko powkurza co za debile czasami tu piszą, co niestety rzutuje na opinię o wszystkich pracownikach...

Odp
@Pytanie

Hmmm np. 3/4 etatu czy jakies ruchome godziny to w wyjątkowych przypadkach raczej, bardziej dla stałych pracowników, którzy mają jakąś trudną sytuacje, albo coś. Ale możliwość jest, więc mozesz zapytac, a nuż sie okaże, że mozesz

@Odp

Ok, dzięki za informacje

Odp
@Pytanie

A proszę Jak jeszcze potrzebujesz coś wiedzieć to uderzaj śmiało

Oli

Jeżdże często lemborską czasami handlową przejeżdżam no i muszę przyznać że gmach robi wrażenie. W środku też tak "fachowo" to wygląda?

firu
@Oli

a jak to sobie inaczej wyobrażasz, że budynek na poziomie, a w środku (usunięte przez administratora) i bida? no bez przesady :P

Kalmaro
@Oli

Budynek ma 3 lata, także czego innego się spodziewać :) Jak jesteś ciekaw, to są jakieś fotki z otwarcia i conieco widać

Oli
@firu

W zasadzie wystarczyło mi co w stylu "tak, jest spoko" albo że nie i tyle ale ok. Dzięki

qwertyuiop

pracuje od jakieos czasu raczej pozytywnie oceniam prace tutaj spokojnie jest.

Tak2Nie6
Mim
@qwertyuiop

Ja tez i tak samo mam pozytywne odczucia. praca jak praca, jest w porzadku

TakNie4
Fizek
@Mim

Opinie są różne, z reguły mało kto pisze pozytywne rzeczy raczej ludzie przychodza tu sie wyżyć i narzekać, wiec fajnie zobaczyć w końcu coś pozytywnego, ja się podpisuję pod tym co piszecie

Cocomando
@Fizek

no ameryki nie odkryłeś, zawsze tak jest, że jak ktoś się wkurzy to idzie smarować opinie a jak jest zadowolony to siedzi cicho znaczy nie no, spoko, ze próbujecie to zmienic, ale z mentalnościa Polaka nie ma co walczyć

Kospar
@Cocomando

polaków to wy w spokoju zostaw, to, że ktos ma mentalnosc jaką ma, to nie znaczy, ze cały naród działa tak samo...

Cocomando
@Kospar

nie oceniam każdego, powołałem sie na ogólny stereotyp, że dla Polaków trawa zawsze jest zieleńsza po drugiej stronie niemniej ja tak pracę też dobrze oceniam, tak się tylko przyczepiłem bez większego powodu

furi
@Cocomando

wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ja tam staram sie doceniac to co mam i jak dla mnie jest ok ale rozumiem, ze nie dla kazdego musi byc i nie narzucam nikomu swojego zdania

Niepolecambiura
Nazwa działu: Biuro

Pracowalam w biurze. Straszna nerwowka i niewspolmierne do tego zarobki. Chociaz zespół fajny, ludzie w zespole handlowym i w ksiegowosci kompetentni. Ale co z tego jak pracownikow zmieniaja co chwile. Oferta od stycznia caly czas ta sama. Pracownik traktowany jak koszt, byle zaplacic mniej. Na swieta obiecywana premia to kupa smiechu. Plus towarzystwo wzajemnej adoracji -a ci pracownicy skutecznie utrudniaja zycie w pracy innym . Kolezanka wygryza kolezanke itd Generalnie atmosfera w firmie koszmarna. Tylko w zespole jak sie zamknie drzwi to daje radę. Zdecydowanie praca z ostatecznosci, nikt normalny nie chce w takiej atmosferze w biurze dlugo pracowac.

Tak4Nie
Larkins
@Niepolecambiura

Pracowałas już gdzieś wcześniej? brzmisz troche jakby to była twoja pierwsza praca

TakNie4
Janis
@Niepolecambiura

Nie zgodzę się z tym, że praca z ostateczności i nikt normalny nie chce tu pracować. Chcesz więc powiedzieć, że ci co pracują są nienormalni? Trochę krzywdzące. Mniejsza, ja mam nieco odmienne zdanie, są rzeczy, z którymi mogę się zgodzić, ale ogólnie rozumiem, że ty masz takie odczucia i szanuję to oczywiście.

Damiano

Przeczytałem tylko "pieniądze dobre, praca na spokojnie, czysto" wystarczyło żeby rozwiać wątpliwości czy się zastanawiać nad zmianą swojej aktualnej bo się przymierzam

Tak1Nie6

Edi
@Damiano

Próbuj

Tak1Nie3

Kiurius
@Damiano

A jakie stanowisko rozważasz?

Damiano
@Kiurius

na magazyniera

Rudy
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam tej pracy konfidetow nie brakuje tam a brygadzisci to już jest żenada to jest (usunięte przez administratora) a nie praca masakra jak przyjeżdża goście mamy udawać że praca jest przepiękna a jak przechodzi kierownik to już każdy ma stać na baczność bo kierownik nie umi mówić dzień dobry Czy smacznego tych słów nie pada a druga rzec niszczom ludzi ci co pracujom i się uśmiecham to już trzeba niszczyć takich ludzi masakra nie polecam tej pracy to jest (usunięte przez administratora) a nie praca

Tak15Nie1
IT7
@Rudy

Rudy zlituj się i popracuj nad pisaniem bo poważnie trzeba się domyślać co chciałeś powiedzieć

Tak8Nie2
GoDzilla
@IT7

Nie nad pisaniem tylko nad zwykłą, polską ortografią.

Tak8Nie

Mi wystarczy tylko nick

Ciężko z tym polemizować, ale to świadczy tylko o nim samym. Na szczęście kierownik kierownikiem, a praca pracą

Tak3Nie2

Oqn
@Mi wystarczy tylko nick

no ja tam się trochę zgadzam ze ŚmiesznymNickiem, ale no fakt praca to praca, mój nastrój w robocie i poza nią nie zależy od tego, czy ktoś mi dzień dobry powie, czy nie

Tak1Nie2

ŚmiesznyNick
Nazwa działu: Produkcja

Praca jako praca jest bardzo dobra, pieniądze za te 7,5 h pracy dziennie naprawdę dobre, do tego możliwość nadgodzin, czysta praca , jedynym za to wielkim minusem jest to z3 gdy człowiek chce przyjść do pracy to najpierw co miesiąc martwi się czy przedłuża mu umowę, A pozni3j dostaje umowę od markisol na mniej niż rok jakby nie mogli dag na 2 lata tak jak wszystkie inne firmy ,aby człowiek mógł czuć się trochę stabilniej. Jeszcze powiedzą z3 trzeba zasłużyć umowę z markisolu,

Tak2Nie1

Zostaw opinię o Markisol - Wejherowo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie