Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

Doff

w porządku praca, pensja dla mnie ok, roboty troche jest ale nie jakoś bardzo męcząco . jak ktoś ma jakieś pytania to piszcie może mi sie uda na coś odpowiedzieć tutaj

utah
@Doff

na jakie stanowisko beda szukac albo juz szukaja?

ula

jak z umową?

Doff
@utah

z tego co sie orientuje to nie ma przyjęć aktualnie ale posprawdzaj internet bo też nie szukam takich rzeczy

w necie brak niestety

faraon
@Doff

czyli raczej stały zespół? nie ma jakiś rotacji większych?

noono
@faraon

może tak być..

ikar
@brak

jest na pracuj oferta, ktoś wie ile się czeka na odpowiedź po wysłaniu cefałki?

Agata
@Doff

Pensja okej, czyli ile? Najniższa krajowa i można liczyć na premię? Czy od razu proponują wyższą stawkę?

@Agata

Jasne, że najniższa. Premia jest. Ale zasuwasz, tylko uprzywilejowani mogą się obijać. Jeśli zatrudnisz się przez agencję, miej świadomość że będziesz poganiana ciągle i robiła za 3. Szacunku i docenienia zero.

Czesław
@Velvet

A ile wynosi premia i od czego zależy? I podaj proszę w jakich sytuacjach doświadczyłeś braku szacunku, żebym wiedział o co Ci chodzi?

@Czesław

Premia najwyższa jeśli masz 100% frekwencji w pracy, nie chorujesz, nie masz dzieci ( które chorują etc), nie bierzesz urlopu. W zasadzie każdy ma inną premię, chyba od widzimisię szefostwa zależy. Dwie osoby na tym samym stanowisku a premie rożne. Co do braku szacunku, konkretnej sytuacji Ci nie przytoczę, bo tam pracuję. Ale są kobiety które uważają się za wielkich ekspertów prostej fizycznej pracy i w wredny paskudny sposób usiłują pokazać ci twoje miejsce...(usunięte przez administratora) Grunt to się nie dać .... Co do płacy jeszcze... To bardzo mało ta minimalna, praca na tempo, poganiają, uważają cię za (usunięte przez administratora) który mózgu nie ma. A prawda jest taka że " stare" pracownice często nie wiedzą jak pracować na danym stanowisku, ale do dyrygowania i rozkazów to pierwsze.

Czesław
@Velvet

A co z osobą, która wolniej by robiła, zwłaszcza, jak to nowy pracownik? Jest tu jakaś pomoc od bardziej doświadczonych osób czy szkolenie? I tak sobie myślę, co by było, jakbym odpowiedział na sytuację o której pisałaś, że nie życzę sobie, by mnie poganiano i odzywano się w taki sposób?

@Czesław

To zależy. Niestety na palcach jednej ręki można policzyć świetne dziewczyny, które cierpliwie Ci wytłumaczą co i jak robić. Szkoleń jako takich brak. A co by się stało, gdybyś tak odpowiedział, nie wiem. Niestety nam pracującym brak odwagi a szkoda ( z tego co wiem, nie tylko ja miałam takie nieprzyjemności).

Ladacznica Boska

Chyba nie o Panią (usunięte przez administratora)chodzi lecz o Panią(usunięte przez administratora) która ma czas na wszystko a stanowisko jednak odpowiedzialne, które wymaga zaangażowania i odpowiedzialności a zamiast tego zauważyłam notoryczne zaczepianie pracowników, zagadywanie innych porządnych pracowników (w tym mnie ciagnie za jezyk aby pogadać bo widać, że sie nudzi) podczas wykonywania swojej pracy oraz poranne znikanie Pani (usunięte przez administratora)w godzinach 6;15-6;45. Takie coś nie powinno mieć miejsca ta osoba nie powinna być na tym stanowisku proponuję aby dyrektor generalny zamienił parę słów z tą Panią koniecznie !!!!!!!!

Anken
@Ladacznica Boska

Pani (usunięte przez administratora)to się już wypaliła w tej pracy, tłumaczyć nie potrafi, nie wiadomo o co jej chodzi, zamiast normalnie powiedzieć co ktoś ma zrobić to mówi pod nosem i nagle sobie gdzieś idzie,(usunięte przez administratora)Obgaduje za plecami, a później tej osobie, którą obgadywała nawija makaron na uszy, żeby tylko nie zostać bez nikogo na stanowisku, każdy ucieka bo się ciężko pracuje z taką osobą. Niestety w tym zakładzie pracy to tylko jak się ma znajomości to można pracować, dwie gówniary co są tam już któryś rok sezonowo to mają już każdego obgadane, widać to już choroba większości pracowników MARKISOL. Nic dziwnego, że ludzie się zwalniają stamtąd, robienie za najniższą krajową do tego na produkcji to już głupota, a jeszcze dorabianie w soboty bo przez cały miesiąc od pon-pt nawet 3 tysięcy by sobie nie dały rady wyciągnąć,(usunięte przez administratora)

Królowa

Praca w markisol Gościcino tragedia, (usunięte przez administratora) pracowniczy, brygadzistki tez tylko na (usunięte przez administratora)siedzą albo spacerują po hali i nic nie robią, (usunięte przez administratora)się nad nowymi pracownikami jest na porządku dziennym. (usunięte przez administratora)

Dzik

Prawda jest taka, że porządni pracownicy tacy z ambicjami się zwalniają. Stara kadra się wykrusza. Wszystkie firmy do okoła proponują pracownikom lepsze warunki i pieniądze. Nie długo będą pracować tam sami emeryci i osoby zatrudnione na dwa tygodnie przez agencję pracy.

Łucja
@Dzik

W jakim sensie z ambicjami? Mówisz, że inne firmy oferują lepsze pieniądze, ale dla mnie to drugorzędna kwestia właśnie, rozwój mnie bardziej interesuje. Nie ma możliwości awansu np.?

@Łucja

@Łucja, piszesz że kasa to drugorzędna dla Ciebie sprawa, wpadnij na dzień pracy na produkcji, zaczynają się upały, na hali gorąco (usunięte przez administratora) pot cieknie z każdej strony, kręci się w głowie, jest niemiłosiernie duszno. Klimatyzacji nie włączają, za drogo. Jak wpadniesz na to, jak sprawić by praca była w komfortowych warunkach, by fizyczny robol pracował w godnych warunkach nie wydając na to złotówki, to kieras produkcji z miejsca mianuje Cię swoim vice :D A na poważnie to żart jakiś chyba. Markisol i awans, hahaha. Zwykły robol, czy pracujesz rok czy 5. Za tę samą minimalną krajową....

Dzik
@Łucja

Nie ma możliwości. Wszystko obstawione przez starych wyjadaczy i przyjaciółki.

Iwona
@Dzik

Tak, to prawda zostaną emeryci i osoby z grupą. Oni to mogą na okrętkę pracować. Normalnie 7 godzin oczywiście ale jak są nadgodziny to i po 10 godzin codziennie przez cały miesiąc, do tego w soboty( nawet po 2 zmianie przychodzą na rano) i w niedzielę. Zwykły pracownik może mieć ustawowo 32 nadgodziny a z grupą mają i ponad 60, bo im się to wlicza w premię(usunięte przez administratora)

poison

fajna praca. nic trudnego ale troche zdolnosci manualnych trzeba miec. ogolna atmosfera w pracy dobra. praca na dwie zmiany.

czakon
@poison

jakie godziny dokładnie i stanowisko?

@poison

to robicie poniedziałek - piątek czy jak?

anonick
@lego

no odpowiedziałby ktoś jakie te godziny, czy weekendy pracujące??

kuba
@anonick

ja na biurze robię np. od 7 do 15 od poniedziałku do piątku

Grim
@kuba

a magazyn i produkcja, i jeszcze czy są jacyś kierowcy?

ursus
@kuba

i każdego obowiązują takie godziny w biurze?

@ursus

wiesz co no niby jest pewna dowolność ale w praktyce robi się od 8 do 16 standardowo

@Grim

Na magazynie i produkcji są dwie zmiany o ile się nie mylę: 6-14 i 14-22, ale ktoś może to potwierdzić czy się nie mylę

@Grim

Nie rozumiem o co chodzi z kierowcami? Pytasz czy jest dojazd jakiś do firmy czy o stanowisko kierowcy?

olie
@Pogg

pewnie chodzilo o 'kierownicy' :D tak są kierownicy i brygadzisci też

Falka
@Pogg

a jak jest z tą produkcją, spoko praca?

Falka
@Pogg

i kojarzy ktos moze jakie doswiadczenie miec i czy osoba mlodsza da sobie rade??

pulower
@Falka

duzo osob mlodych tutja pracuje wiec wiek to nie problem, a co do doswiadczenia to pewnie w ogloszeniu masz wytluszczone ale mysle ze znajdzie sie kilka takich miejsc gdzie na pewno doswiadczenia nie potrzeba

wiertlo
@pulower

a jesli tego doswiadczenia ew. nie ma to doszkolą jak trzeba?

wiertlo
@pulower

chcialem jedynie na magazyn ale ogloszen na razie nie ma wiec juz sie pogubilem. sa przyjecia a ja ich znalezc nie moge? czy ludzie po prostu wysylaja cv bez ofert jak to działa?

musli
@pulower

a z doświadczeniem jakimś będzie łatwiej się dostać pewnie? ile tak minimalnie się powinno mieć wcześniej?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
AMIRA

przyjmują też na niepełny etat ludzi?

alex
@AMIRA

ja robię na 3/4 etatu, nie wiem czy coś takiego by cię interesowało

AMIRA
@alex

a jak wygląda to wtedy z dniami i godzinami? sama wybierasz jak pracujesz w tygodniu?

loco
@AMIRA

no pewnie musisz ustalić z nimi, tu ci nikt grafiku nie poda przecież

Baben
@alex

a 1/2 też wchodzi w grę?

Oooohh

Zdarzają się pracujące soboty po 8h , ale trzeba przynosić swój papier , nigdy nie ma papieru w łazienkach do higieny osobistej .

Łucja
@Oooohh

Dobrze wiedzieć :D No a co do tych sobót pracujących, to trzeba obowiązkowo na nie przychodzić? I jak już się zdecyduję, to chociaż zapłacą za nie jakoś dodatkowo? To bym chciała wiedzieć.

palio
@Oooohh

a jak z niedzielami? są pracujące czy nie?

O.k.i

Praca sama w sobie jest naprawdę ok. Szybko można wyłapać co i jak i nie jest super ciężka fizycznie. Uczciwe pieniądze jak na taką pracę. Jednym z minusów plotkowanie. Nie zdążysz się nawet odwrócić a już mają ciebie obgadane. Oczywiście kłótnie i przepychanki w stylu bo na tym stanowisku nic się nie robi, a tam się siedzi a tam stoi, a tam windowanie i tak cały dzień. Trzeba umieć się wyłączyć, żeby nie zwariować. Oraz ogromny minus, to brak komunikacji między liderami a brygadzistami. Ci mówią co innego, co innego tamci, niektórzy w ogóle nie mają pojęcia o standardach pracy na produkcji, a wtedy odbija się to na pracy zwykłych pracowników

dot
@O.k.i

a nie wiesz czy nie szukają kogoś do pracy aktualnie?

DżiDżi
@O.k.i

No tak to niestety wszędzie się zdarza. Jak jest dużo ludzi, to niestety pojawiają się plotki itd. Grunt to się nie przejmować i nie dać się w to wkręcić

DżiDżi
@O.k.i

Najważniejsze, że sama praca w porządku

enter
@O.k.i

a jakie czynności się wykonuje?

anonick
@O.k.i

a w jakich godzinach praca? na jakim stanowisku jesteś?

Milka

Znam branże, pracowałam w sprzedaży rolet w małej miejscowości czy dla osoby z doświadczeniem znalazła by się praca?

as10
@Milka

no doświadczenie w branży może być faktycznie atutem, ale to ty na jakie stanowisko byś startował?

Milka
@as10

Potrzebuje pracy to nie będę wybrzydzała tylko gdzie znajde oferty?

Wedel
@Milka

nie ma ofert i szczerze bardzo rzadko kogoś szukają, chociaż mogę się mylić

Małgorzata
@Wedel

A czemu rzadko szukają? Mała rotacja jest? Ludzie długo tutaj pracują? Warunki są tak dobre że nie rezygnują? Czy o co chodzi?

Łyko
@Małgorzata

nie pracuje od już dłuższego czasu, czasami tu zaglądam zobaczyć co słychać czy coś się pozmieniało. Za moich czasów warunki były normalne

jeż
@Łyko

warunki nadal dobre, dobrze traktują pracowników

Kaź
@jeż

no o warunki bym się nie martwił, są naprawdę spoko

Karina

Nie wiem co za fenomenem jesteście ale zero ofert co wy rotacji nie macie w ogóle czy co jest grane?

PanSocjal
@Karina

Rotacja jest - firma zatrudnia nowych pracowników na miesiąc, po czym SMSem zwalniają aby za dwa miesiące zaproponować znowu współpracę.

hop
@PanSocjal

To gdzie niby robisz? Pierwsze słyszę o takim traktowaniu...

Jghhjk

W markisolu nie pracuje się 12h

Pani

Pracowałam w tej firmie i nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem człowieka , było w tej firmie (usunięte przez administratora)zazdrość obgadywanie mowa o kobietach są okropne wystarczyło się obrócić a już zostałaś obgadana nawet przez osoby które miały wyższe stanowisko głównie mowa o (usunięte przez administratora) działo sie tak na każdych działach . Poziom zerowy z tego co sie czyta na forum i słysze od znajomych jest tak do dzis i podlizywaniem myślała ze cos osiagnie . Nie polecam !!!!

Emilia
@Pani

Ale to widzę słowa o atmosferze w pracy. Można widzieć więcej o warunkach. Jaka umowa, jaka kasa? Może taka jest kasa, że warto znosić takie rzeczy. Ktoś coś?

@Emilia

Najniższa krajowa, szału nie ma.

Biały

Wystarczy spojrzeć na każdego pracownika w czasie pracy , używa telefonu z innymi pracownikami na „ plotkowanie „ i chodzenie po produkcji wprowadzając chaos i zamieszanie ,i nikt tego nie widzi u innych ?

Velvet

Te dwie osoby to z dwóch zmian są? I akurat w Markisolu jak masz rodzinę w firmie to masz po kokardę przywilejów.... :(

To chyba na 1 zmianie.

Walentyna

w jakich sklepach można kupić wasze produkty? albo chociaż przed zakupem gdzie można je zobaczyć na żywo?

Kita

Gdzie sie mieści fabryka?

akira

od czego zależy rozbieżność w widełka ch na specjalistę ds. zakupów?

@akira

pewnie od wielu czynników, zakładam że doświadczenie może mieć znaczenie

czakon

jak tu się rekrutować można? jakieś agencje zewnętrzne czy bezpośrednio dają oferty pracy?

akira
@czakon

na (usunięte przez administratora) się czasami pojawiają oferty, ale może z jakimiś agencjami też pracują, nie wiem

@akira

gdzie? (usunięte przez administratora)

Szymon

Pracuje tutaj 3 lata na produkcji i nie spotkałem się nigdzie indziej z lepszym traktowaniem pracownika jest po prostu super mało tego podwyżki co pół roku darmowy autobus pracowniczy kierownik produkcji zawsze pomoże i stoi za pracownikami ogólna ocena 10/10 polecam !!

trudno się dostać?

@Szymon

to znaczy wiem że to od różnych rzeczy zależy ale bym chciał i się zastanawiam czy mam szanse

Nonapewno

Darmowy?haha

@Nonapewno

byłby ktoś tak dobry odpowiedzieć na pytanie?

@Szymon

Ciekawe że autokar darmowy ja jakoś mam odciągane od pensji. A o tym podwyżkach pierwsze słyszę. ????

Było pracownik
@Szymon

Cóż to za kłamstwa;) podwyżki się nie zdążają, jedynie obniżki.. co roku gdy podnoszona jest najniższa krajowa Markisol obniża premie pracownikom więc jeszcze się traci. Darmowy autobus ? Ok 150zl kosztuje bilet na miesiąc Kierownik produkcji nie słucha nikogo ,komentarz chyba przez jakieś kadry napisany;)

Ccc
@Było pracownik

Prawda

robert005
@Szymon

Gdzie ty chłopie widziałeś darmowy autobus.

Jhjjs
@Szymon

Darmowy autobus a to mi nowość.

Nea

Macie możliwość pracy na część etatu albo jakieś elastyczne godziny? W stałych godzinach nie bardzo mam jak pracować

Nea
@Nea

Pytanie kieruję do ludzi z biura

ferb
@Nea

Chyba rzadko tu bywają ludzie z biura

ferb
@Nea

Może lepiej dopytać w rekrutacji ?

masia
@Nea

jak ktoś się czegoś dowie o tym to dajcie znać proszę, bo też bym chciała wiedzieć

portos
@Nea

godziny pracy raczej stale, okreslone

Gimmi
@portos

z tego co pamiętam, to można się było dogadać żeby było bardziej ruchomo jeśli ktoś miał jakieś trudne sytuacje

ciekawski
@Gimmi

co to znaczy "trudne sytuacje"? jakieś przykłady?

Gimmi
@ciekawski

chciałbyś, żeby o twoich sprawach ktoś na forum pisał? pamiętaj, że to były moje koleżanki i koledzy z pracy, więc no, nawet jak nie podam danych, to dana osoba tu wejdzie i od razu będzie wiedziała, że to do niej i może mieć o to żal, więc nie będę nic mówić na ten temat

fowa

szukam pracy, jakiejkolwiek byle szybko. jest szansa, że przyjmą mnie od razu na szybko i bez doświadczenia?

Fowa
@fowa

Nie przyjmą cię tam bo nie przyjmują teraz.

@Fowa

kurczę, szkoda. no ale nic

@Fowa

no ale nick to jednak mogłaś swój wymyślić ;)

morris
@fowa

co nagle to po diable jak to mowia

@fowa

amatorskie podjescie.. pierwszy raz szukasz pracy czy jak?

ludowy

no pytanie na forum, zamiast po ludzku zadzwonienie do firmy, albo poszukanie ofert

ludowy

w taki sposób to nie wróże sukcesu z szukaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 18 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol